Свободата, Санчо ...

За разговори, други теми или просто да побъбрим...
Публикувай отговор
Аника
Кафевар/ка/
Мнения: 956
Регистриран на: Ное 6, '16, 22:49

Re: Свободата, Санчо ...

Мнение от Аника »

Shami написа: Дек 8, '18, 17:31 Казваш,че храната и позата оказват влияние на сънищата,не се бях замисляла :hmmm:
Амчи веднага направи експеримент, няма на доверие всичко да го караме, я :)
Мариана Бечева
Виенско кафе
Мнения: 320
Регистриран на: Ное 22, '14, 17:32
Местоположение: село Тъжа

Re: Свободата, Санчо ...

Мнение от Мариана Бечева »

И как е сега, взе ли си живота в ръце, или още е царска особа и всичко трябва да му е постелено
За един преател питам :)
[/quote]
Където му мине номера. Някъде четох, че като станат на 27 години се променят. Дано не ми попариш надеждите. :stiskam:
Пак е забъркал някакви истории, скарал се е с брат си, изтрили са си номерата в телефоните, никакви контакти помежду им, а живеем под един покрив. Ще се опитам този път да не се меся, омръзна ми да съм буфер и рефер.
Аника
Кафевар/ка/
Мнения: 956
Регистриран на: Ное 6, '16, 22:49

Re: Свободата, Санчо ...

Мнение от Аника »

calico написа: Дек 8, '18, 11:10 Аника, ако не вярваме на субективните възприятия, просто трябва да спрем да общуваме. Защото всички сме със субективни възприятия, ти сама даде пример. Да отричаш нечии субективни възприятия е все едно да кажееш на някой, че не чувства товаа което чувства. Човека ти казва, че е щастлив, или нещастен, или тъжен, или споокоен...
Тука...страшен гювеч стана
Имаме 5-6 сетива (равновесието), с тях възприемаме, а чувстваме-с други работи, някои му викат сърце, други био-химия-кой както. И дали някой вижда червен светофар хич не определя дали е щастлив.
Да се върнем на сетивата-ако аз съм сляпа, няма начин да ми обясниш червения цвят и няма как да те разбера за какво говориш. Може да го има, може да го няма-не знам.

И какво значи да не вярваш на субективните възприятия на някой, примерно за аурата. Значи че те лъже ли? Сгрешил - в какво?
Вж. По-горе-за мен аурата не съществува, защото аз не я виждам, и в тази връзка 5 човека могат да ми кажат, че аурата ми е черна, бяла, жълта, лилава, синя-все тая, нямам инструмент за проверка
Най-съвършения апарат, уред, е човека...Не можеш с волтметър да измериш силата на тока, защото не е настроен за това.
По същия начин не може всички хора да виждат аури и да са цветари. Някои са строители, други са гмуркачи, трети са певци-8 октави и т.н.
Хубаво, съмнявай се, ама провери първо.
Кое? Всичко проверявам по ред на номерата, пък и освен това за момента знанията за аурата не са влезли в практическа общополезна човешка роля. Това е същото като да ми обясняват за лошите долни чакри. Първо-аз не ги виждам, и няма начин да ги видя, второ-ако ги има, без тях сме загубени, хич и няма да стигнем до виолетовата седма :)

И най-вече и последно-да поговорим за приключенията на астралното тяло, какво издребняваме :)
Аника
Кафевар/ка/
Мнения: 956
Регистриран на: Ное 6, '16, 22:49

Re: Свободата, Санчо ...

Мнение от Аника »

Мариана Бечева написа: Дек 8, '18, 20:06 Където му мине номера. Някъде четох, че като станат на 27 години се променят. Дано не ми попариш надеждите. :stiskam:
Пак е забъркал някакви истории, скарал се е с брат си, изтрили са си номерата в телефоните, никакви контакти помежду им, а живеем под един покрив. Ще се опитам този път да не се меся, омръзна ми да съм буфер и рефер.
А, казах ли, че са много емоционални? Ами аз за после не знам, затова питам, всички, дето са ми пред очите, са малки още. Но според мен имат шансове да се освестят и да се надскачат. Дано!
libra
Наркоман
Мнения: 11646
Регистриран на: Дек 13, '09, 08:51
Дал благодарност: 98 пъти
Получил благодарност: 67 пъти

Re: Свободата, Санчо ...

Мнение от libra »

Така кажи ,че виолетовото дето го сънувам е седмата чакра.В такъв случай,мога да се чучна и какво да чакам -прераждане или Чао ,Земьо ?!
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Свободата, Санчо ...

Мнение от calico »

ааа, Аника, астралния свят никак никак никак не ме интересува.
наблягам на никак, да не би да се подмине току-така.
гледам да си градя реалност без астрален свят. стига ми този материален, още един материален ще ми дойде много. :angelche:

п.п. познавам тоз начин на водене на разговор - цитат- изявление ипр., ползваа съм го, вече не, щото много раздребнява разговора и внася несъществени елементи, разпилява, а не концентрира енергия. пък аз съм стар човек и си пестя енергията. :angelche:
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Аника
Кафевар/ка/
Мнения: 956
Регистриран на: Ное 6, '16, 22:49

Re: Свободата, Санчо ...

Мнение от Аника »

libra написа: Дек 8, '18, 20:22 Така кажи ,че виолетовото дето го сънувам е седмата чакра.В такъв случай,мога да се чучна и какво да чакам -прераждане или Чао ,Земьо ?!
Ами...не знам, досега нали си си земна :)

Ето тука прочети за виолетовата аура
libra
Наркоман
Мнения: 11646
Регистриран на: Дек 13, '09, 08:51
Дал благодарност: 98 пъти
Получил благодарност: 67 пъти

Re: Свободата, Санчо ...

Мнение от libra »

Ще си трая ,за сега,няма да се обаждам по-вече.
Аника
Кафевар/ка/
Мнения: 956
Регистриран на: Ное 6, '16, 22:49

Re: Свободата, Санчо ...

Мнение от Аника »

calico написа: Дек 8, '18, 20:35 ааа, Аника, астралния свят никак никак никак не ме интересува.
наблягам на никак, да не би да се подмине току-така.
гледам да си градя реалност без астрален свят. стига ми този материален, още един материален ще ми дойде много. :angelche:

п.п. познавам тоз начин на водене на разговор - цитат- изявление ипр., ползваа съм го, вече не, щото много раздребнява разговора и внася несъществени елементи, разпилява, а не концентрира енергия. пък аз съм стар човек и си пестя енергията. :angelche:
Уф, ама нямаш угодия :)
Сори, шегувам се, аз ти отговарям така, защото в един пост имаше различни твърдения, и аз-за да отговоря на всички, и то през телефона, трябваше да скролирам нагоре-надолу като луда хлебарка
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Свободата, Санчо ...

Мнение от calico »

Добре бе, Аничка. :gush:, извинявай. Помислих, че искаш да спорим, пък аз не ги обичам споровете. :liubov2:

А за астрала - внимавайте с ниските му нива, там обитават какви ли не същности. Даже тук, на Земята, по -лесно се разпознават злите от добрите, отколкото там. :daaa:
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Публикувай отговор

Обратно към “Разни и разнообразни теми”