Покана

Всичко за форумните срещи, празниците, традиции, снимки, фукня с подаръци и разбира се - честитки като стареем.
Публикувай отговор
Di_Va
Кафе машина
Мнения: 4911
Регистриран на: Сеп 20, '10, 22:22
Дал благодарност: 377 пъти
Получил благодарност: 319 пъти

Re: Покана

Мнение от Di_Va »

Скъпа ми Мерко, ако на заветната дата 12.10. съм в България, (че още не зная кога на къде ще ме завеят ветровете), с най-голямо удоволствие ще бъда в Ново Загора. Зная колко зареждащи са срещите с форумните съмишленици, а и 80 години са достойни за отбелязване! Пиши ме в списъка и се надявам да имам възможност да се видя отново с познатите форумни другарчета и да се запозная с другите, познати само виртуално! :tzeluvka:
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31837
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1192 пъти
Получил благодарност: 2955 пъти

Re: Покана

Мнение от Мария Николова »

Днес ще отида да ангажирам стаи в хотела и да оставя някакво капаро. Ще направя списък на стаите - с 1 легло, 2 легла - за да съм готова с настаняването, според броя на придружителите.
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31837
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1192 пъти
Получил благодарност: 2955 пъти

Re: Покана

Мнение от Мария Николова »

Пратила съм на 13 форумни другарчета ЛС "Покана", защото повечето не поглеждат по-нататък от темите за цветята и даже не знаят, че съществува тема "Празници и срещи".
От тях получих 4 да
5 - ?
и 4 не.
Като прибавим и мечтица, стават 5 да.
Имаме и в темата 2 питанки, които още обмислят.
Чашата е наполовина пълна! :wooow2: :wooow2: :wooow2:
Не губа надежда поне 3 от питанките да станат да.

Хора, трябва да станем поне колкото за диджей, ако не за песни на живо. :smusic: :smusic: :smusic:

viewtopic.php?f=12&t=9850

Тук пише:

Каня всяко форумно другарче...

Моля всяко форумно другарче да се чувства лично поканено и без получаване на лично съобщение! :liubov2:
Например, Тутти Фрутти не се нуждае от специална покана, за да заяви на мъжа си "Отиваме в Нова Загора на 12 ноември" . :ieeee: :ieeee: :ieeee:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
Тутти
Чист кофеин
Мнения: 5773
Регистриран на: Ное 21, '15, 06:47
Местоположение: София
Дал благодарност: 2055 пъти
Получил благодарност: 2475 пъти

Re: Покана

Мнение от Тутти »

А?! :daaa:
Тъкмо няколко пъти влизам в темата и се радвам, че се заформя купон при теб. Дори също обмислям дали ще мога да присъствам. ММ не е проблемен да си ходим където си искаме, само в уведомителен режим сме, не разрешителен. Мрънкането от негова страна не се взима под внимание, защото лично аз го превърнах в неангажиран с котки, кучета, кокошки и градина. Той няма да се размърда и да дойде с мен, но нека да поговоря. Може пък и да се съгласи, представи си.
Изчаквах само кой ще тръгне от София, за да му предложа да си разделим пътя за общо удобство. Затова още мълча. Ако никой няма от тук, ще си намеря начин да се придвижа, и това няма да е проблем, но предпочитам да не съм сама.
Така че казвам с голяма радост “ДА”. Ще бъда на този рожден ден, знаеш, че много си ми ценна. Без значение как, ще пристигна, само живот и здраве.
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31837
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1192 пъти
Получил благодарност: 2955 пъти

Re: Покана

Мнение от Мария Николова »

Тутти Фрутти, точно така се прави! :katericka: :wooow2: :wooow2: :wooow2:
На мига позвъних на една приятелка софиянка от "Люлин 5", с която се познаваме от времето преди да измислят интернета и децата ни бяха по на 4-5 години..
Можеше повече да не се видим с Наташа, без теб. :sbear:
Дадох й твоя телефон, като наближи 12 ноември, да ти позвъни.
На ЛС ще ти пратя нейния телефон, за да знаеш чий е непознатия номер.

Надявам се и други девойки да последват примера на Тутти Фрутти! :ieeee: :ieeee: :ieeee:
Хайде, момичета!. :angelche:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31837
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1192 пъти
Получил благодарност: 2955 пъти

Re: Покана

Мнение от Мария Николова »

За тези форумни другарчета, които ще пътуват с автобус в посока София-Бургас, давам телефона на таксиметровата фирма, на която съм редовна клиентка - "Валенсия такси" - 0876 045408. Звъните и казвате колата да дойде на спирката (от посока София, непременно!), чакате я, тя пристига до 5-10 минути и слизате пред Пощата - на пъпа на града.
Точно срещу Пощата е заведението, където ще баде партито.
Там всеки може да получи номера на телефона ми. Като се чуем, след 5 минути съм там, за да идем в хотела за настаняване.
Моят син със семейството си ще дойде иииии ...
Вече преминахме от диджей - към песни на живо!!! :ieeee: :ieeee: :ieeee: :ieeee: :ieeee:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Донка Тодорова
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1319
Регистриран на: Мар 29, '13, 11:11
Дал благодарност: 226 пъти
Получил благодарност: 104 пъти

Re: Покана

Мнение от Донка Тодорова »

Миме, Миме , кога порасна толкова ? Такъв повод заслужава тържество , каквото само ти умееш да организираш. Там съм .
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31837
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1192 пъти
Получил благодарност: 2955 пъти

Re: Покана

Мнение от Мария Николова »

Доче, аз съм скорозрейка! :lol:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
alys
Чист кофеин
Мнения: 6095
Регистриран на: Авг 12, '19, 22:03
Дал благодарност: 2312 пъти
Получил благодарност: 1310 пъти

Re: Покана

Мнение от alys »

Мерко, още от първия ден, когато пусна темата, стоя с ръка над бутона ДА (както в музикалните предавания с жури). :liubov2: Емиии, настъпи часът да натисна бутона :ieeee: С голямо удоволствие ще бъда твой гост! :gush: Живи и здрави, ще дойдат още две другарчета от доматената тема - Лидето и Лучия (с мъжа си). :ssvirka: :ssun:
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31837
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1192 пъти
Получил благодарност: 2955 пъти

Re: Покана

Мнение от Мария Николова »

alys, бутон ДА е приет! :ieeee: :ieeee: :ieeee:

Тази вечер обсъждахме менюто и утре ще го решаваме.
Искам ви с измити ръце, защото ще си оближите пръстите, вЕрвайте ми!
На мен от сега ми се иска да имах барем 11 пръста за близане. :chchaa:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Публикувай отговор

Обратно към “Празници и срещи”