Приятно ми е......Игнатов!

То че се знаем, знаем се, ама все пак :)...
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8574
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 953 пъти
Получил благодарност: 727 пъти

Re: Приятно ми е......Игнатов!

Мнение от Shami »

Чудесно,но не искам да нахалствам.Ако искаш първо ти си насади ,размножи и ако остане нещо излишно тогава.Съвестно ми е.
Какво говоря,искам ги,много.Но мога да чакам.Ще ти изпратя адрес все пак,пък ти прецени.
Аватар
b_ignatov
Виенско кафе
Мнения: 342
Регистриран на: Дек 5, '21, 23:30
Дал благодарност: 16 пъти
Получил благодарност: 39 пъти

Re: Приятно ми е......Игнатов!

Мнение от b_ignatov »

Shami написа: Дек 30, '21, 23:50 Чудесно,но не искам да нахалствам.Ако искаш първо ти си насади ,размножи и ако остане нещо излишно тогава.Съвестно ми е.
Какво говоря,искам ги,много.Но мога да чакам.Ще ти изпратя адрес все пак,пък ти прецени.
Ама въобще не нахалстваш......все пак аз предложих да ти изпратя.
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8574
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 953 пъти
Получил благодарност: 727 пъти

Re: Приятно ми е......Игнатов!

Мнение от Shami »

Благодаря :daaa:
Аватар
pepelqshka71
Чист кофеин
Мнения: 7806
Регистриран на: Мар 31, '13, 11:42
Местоположение: Козлодуй
Дал благодарност: 2725 пъти
Получил благодарност: 1559 пъти

Re: Приятно ми е......Игнатов!

Мнение от pepelqshka71 »

Добре дошъл и от мен. Хубав и подреден двор. Хареса ми. Видях оранжерията ти и имам питане, щото от тази година имам оранжерия. Не са ли на гъсто доматите. Как ги обслужваше като пораснаха. Имам в предвид култучене, пръскане.... Все още се двоумя как да ги подредя така, че хем да се хванат повече бройки, хем да мога да ги обгрижвам. Ще се радвам на съвети.
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите..."
,,познанието минава през етапите - чела съм , учила съм го , практикувала съм го , правила съм го 15 години, не ми харесва"
Аватар
Тутти
Чист кофеин
Мнения: 5775
Регистриран на: Ное 21, '15, 06:47
Местоположение: София
Дал благодарност: 2066 пъти
Получил благодарност: 2483 пъти

Re: Приятно ми е......Игнатов!

Мнение от Тутти »

Ех, пропуснах да видя снимките. Вече има само “изображение”. Няма снимки. Може би са били много в един пост, или е друга причината да не ги виждам. Ще чакам още снимки.
Весело посрещане на Нова година.
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8574
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 953 пъти
Получил благодарност: 727 пъти

Re: Приятно ми е......Игнатов!

Мнение от Shami »

Тутти,аз ги виждам всичките снимки. :daaa:
На лаптопа гледам.През телефона не съм опитвала,в момента имам много работа ,новогодишни изпълнения. :D
И от мен весело посрещане на Новата година. :daaa:
Аватар
pepelqshka71
Чист кофеин
Мнения: 7806
Регистриран на: Мар 31, '13, 11:42
Местоположение: Козлодуй
Дал благодарност: 2725 пъти
Получил благодарност: 1559 пъти

Re: Приятно ми е......Игнатов!

Мнение от pepelqshka71 »

Тутти, нещо в твоя телевизор е... аз и сега виждам снимките.
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите..."
,,познанието минава през етапите - чела съм , учила съм го , практикувала съм го , правила съм го 15 години, не ми харесва"
Аватар
alys
Чист кофеин
Мнения: 6095
Регистриран на: Авг 12, '19, 22:03
Дал благодарност: 2313 пъти
Получил благодарност: 1310 пъти

Re: Приятно ми е......Игнатов!

Мнение от alys »

Тутти, дай телефон на ЛС и ще ти метна снимките през Вайбър (първо една за проба). :stiskam:
Аватар
b_ignatov
Виенско кафе
Мнения: 342
Регистриран на: Дек 5, '21, 23:30
Дал благодарност: 16 пъти
Получил благодарност: 39 пъти

Re: Приятно ми е......Игнатов!

Мнение от b_ignatov »

pepelqshka71 написа: Дек 31, '21, 10:16 Добре дошъл и от мен. Хубав и подреден двор. Хареса ми. Видях оранжерията ти и имам питане, щото от тази година имам оранжерия. Не са ли на гъсто доматите. Как ги обслужваше като пораснаха. Имам в предвид култучене, пръскане.... Все още се двоумя как да ги подредя така, че хем да се хванат повече бройки, хем да мога да ги обгрижвам. Ще се радвам на съвети.
Здравей.
За оранжерията въобще не взимайте пример от мен. Всеки е видял че доматите са на гъсто, ама кой да ми каже. Нали съм си новобранец и исках да насадя колкото може повече....а и всеки даваше разни разсади :) Имах голям проблем с колтученето, връзването, поливането и брането. Нямаше и достатъчно светлина и проветрение, защото стана като джунгла. Догодина ще използвам изцяло нова концепция. Ще заложа само на хибридни сортове в парника(ръгби, афен, биг бииф, хъни мун, пинк рок, оптима и др). Ще направя една повдигната леха в средата 90см широка и в нея ще засадя два реда домати шахматно. Като разстояние ще бъде 50см. между редовете и 60см. между корените. В двата края на парника ще сложа по един ред домати на отстояние 40см. от стената и 50-55см. между корените, без задигнати лехи. Ще искам да видя каква ще е разликата в лехите. Парникът ми е широк 300см. и дълъг 450см..При тази схема ще имам 4 реда домати по 6-7 корена на ред и две пътеки широки по 85см. от корен до корен. Мисля че пак ще е малко тесничко между пътеките, но редовете винаги ще бъдат по един от ляво и от дясно.
Ако някой има идея да споделя.....търпя яко на градивна критика.
Тутти написа: Дек 31, '21, 10:33 Ех, пропуснах да видя снимките. Вече има само “изображение”. Няма снимки. Може би са били много в един пост, или е друга причината да не ги виждам. Ще чакам още снимки.
Весело посрещане на Нова година.
Съжалявам за снимките......явно не всеки ги вижда. Това е защото ги качвам от мой облачен сървър, а не този който ползва форума. Имам лош опит с тези безплатни сървъри за качване на снимки и затова всички снимки които качвам си стоят вечно на мой сървър. Няма как да си редактирам поста и да ги сложа по друг начин.
Вече ще ползвам бутона на форума.
Пробвайте все пак на компютър с Mozilla Firefox, би трябвало да няма проблем.
Аватар
Lalel4e
Баш кафе майстор
Мнения: 2622
Регистриран на: Окт 21, '17, 18:11
Местоположение: Русе/Пловдив/Костанденец/Руен/Брягово
Дал благодарност: 792 пъти
Получил благодарност: 807 пъти

Re: Приятно ми е......Игнатов!

Мнение от Lalel4e »

Лелеее, какъв летящ старт!
Аз в началото като прочетох "домати" и се отказах да пиша :oops:

Добре дошъл и от мен! Иска ми се цял ферман да ти напиша (хем съм многословна, хем имам какво да кажа), ама нямам време. Друг път!
Засега само: чудно е местенцето, дуварът е страхотен, радвам се да прочета всичко, което пишеш - за любовта към земеделието, за бягството от градски стрес заедно с цялото семейство :sheart:

Успех!
Имаш вкус и за снимки... ще гледаме красоти тук.
Иначе и аз се нареждам на опашката на мрънкалата за цветя :angelche:
До доматките е много полезно да засадиш тагетис, протчети малко по въпроса ;)

Хайде, спорна новата 2022 :daaa:
Публикувай отговор

Обратно към “Представете се”