Благодарности

За разговори, други теми или просто да побъбрим...
Публикувай отговор
Аватар
Виола
Наркоман
Мнения: 10389
Регистриран на: Ное 27, '09, 09:13
Местоположение: Пловдив

Re: Благодарности

Мнение от Виола »

Преди половин час на мен ми цъкна неочаквано SMS-че от Еконт. И веднага ми светна лампичката :idea: от кой може да е.
Ей, Мимка, не даваш на човек по никакъв начин да ти благодари! Веднага си готова да върнеш жеста! Като пружина си. :lol:
Ама как ти дойде на акъла, бе жена? И кога успя да го направиш? Подаръка е невероятен и много оригинален! Благодаря ти за сетен път, миличка. :tzvetentze: :sbow: :sbear:
Ще ми краси дома и да знаеш, че ще си го сложа в спалнята, та на всяко лягане и ставане да ме усмихва като го видя. :liubov:
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31789
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1156 пъти
Получил благодарност: 2829 пъти

Re: Благодарности

Мнение от Мария Николова »

Виолка, много се надявах да ти хареса и сега съм размазана от радост! :ieeee: :ieeee: :ieeee:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31789
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1156 пъти
Получил благодарност: 2829 пъти

Re: Благодарности

Мнение от Мария Николова »

Мила Маги! Не ти стига, че единствения декоративен камък в двора ми е от теб, а сега изисипа цял куп вредни и прекрасни всукнотии! Ще ме направиш пак "кръстата" - колкото висока, толкова широка... :cry: Току що пробвах вълшебното сладко от горска ягода, след като сума ти време търсих подходящия прибор за предстоящото свещенодействие. Открих го! Нушето ми подари две порцеланови чаши с порцеланови лъжички специално за сладолед. От където да ги погледна, по което време да ги погледна - все чета ICE CREAM TIME - върви, че се въздържай! 8-)
Та точно почти плоската лъжичка ICE CREAM е единствено достойна за горските ягоди! :sheart:
Няма да изреждам другите изкушения, но ти обещавам да изпълня пожеланието ти в коледната картичка! :daaa: :daaa: :daaa:
Все още ненадебяла, но вече на косъм от това, ти благодаря за всяка хапка невъздържание и удоволствие!!! :gush: :gush: :gush:
Благодаря ти с много обич! :ssun: :smusic: :sdance:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
vladislava78
Баш кафе майстор
Мнения: 2773
Регистриран на: Май 17, '10, 16:49
Местоположение: Обнова
Дал благодарност: 29 пъти
Получил благодарност: 133 пъти

Re: Благодарности

Мнение от vladislava78 »

Габи :tzeluvka: Благодаря за картичката с мили пожелания! :tzvetentze:
Kaira
Чист кофеин
Мнения: 5041
Регистриран на: Авг 26, '15, 14:39
Получил благодарност: 5 пъти

Re: Благодарности

Мнение от Kaira »

Габи, благодаря ти мила от сърце :sheart: за радостта :tzeluvka: ! Весели празници! :liubov:
Аватар
kim
Наркоман
Мнения: 13545
Регистриран на: Авг 23, '12, 15:40
Дал благодарност: 175 пъти
Получил благодарност: 269 пъти

Re: Благодарности

Мнение от kim »

Благодаря ти мила Габи за картичката и милите пожелания в нея.
Весели празници! :tzeluvka:
Ти не си капка в океана. Ти си целият океан, в една капка.
Rumi

– Как говориш, след като нямаш мозък?- попита Дороти.
– Не знам – каза Плашилото – но тези, които нямат мозък, много обичат да говорят.
“Магьосникът от Оз”
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31789
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1156 пъти
Получил благодарност: 2829 пъти

Re: Благодарности

Мнение от Мария Николова »

Благодаря с много обич на Blush и фемили :sbear: :sbear: :sbear: :sbear: :ssvirka: :slove: за куп коледни дарове, за вредните ;) сушени майсторълъци :potekoha: на НМ и чееерното вино от татко й - единственото вино, което харесвам, за календара с прекрасни репродукции! (Надявам се да стигна и до неговия последен лист.)
И особено много благодаря за коледно-новогодишната картичка с едно стихотворение, което ме плени!

НОВАТА ГОДИНА

Безименна идвам - вий дайте ми име!
И празна дохождам, вий дайте в мен плод!
Такава ще бъда, каквато сами ме изваете
вие във своя живот.
"Щастлива" наричат ме "Нова година"
онез, що не знаят, че празен съм съд.
Аз просто поле съм, което в градина цветуща
превръща единствен трудът.
От мен радост чакат онези,
които в съдбата измамна са вдали сърце.
Аз буен поток съм и в мойто корито
се крий златен пясък за смели ръце.
Аз взимам и давам, въздигам и свалям.
Аз водя към Бога, към ада влека.
Аз давя и къпя - чудата река.
Безименна идвам - вий дайте ми име!
Безлика дохождам кред вас във света.
Такава ще бъда, каквато сами ме, о люде,
отпратите - към вечността...

Архимандрит Стефан

Пожелавам ви да отпратите идващата Нова Година със сърца, изпълнени със светла радост, скъпи мои! :sheart:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
darina1960
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1705
Регистриран на: Яну 31, '13, 17:17
Дал благодарност: 333 пъти
Получил благодарност: 300 пъти

Re: Благодарности

Мнение от darina1960 »

Три дни не мога да се докопам до тук, за да кажа едно голямо БЛАГОДАРЯ на gevkati. Тя знае защо. Благодаря ти, мило момиче!
Ако знаете какви коледни сладки е сътворила :!: :!: :!: И не само... :tzeluvka: :tzeluvka: :tzeluvka:
Благодаря и на всички вас, че намирате свободно време за нашето обиталище. Спокойни празници пожелавам на всички ви. :daaa:
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31789
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1156 пъти
Получил благодарност: 2829 пъти

Re: Благодарности

Мнение от Мария Николова »

Благодаря на голямата ми градска Донка Тодорова за голямата коледна почерпка по прекрасен повод, :ssvirka: :slove: :sbear: на която ни покани на центъра заедно с малката ми градска bpetrova!!! Неусетни два часа, между :scoffee: :scake: :sdrink: тортички и нещо за блясък в очите, приказки и смях, смях до сълзи!
Познайте кой не остави да изветрее чашата за малката въздържателка. :swink: :sblush:
Доче, да сте живи, здрави, весели, късметлии и щастливи! :ssun: :sflower: :sdance:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Донка Тодорова
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1319
Регистриран на: Мар 29, '13, 11:11
Дал благодарност: 221 пъти
Получил благодарност: 104 пъти

Re: Благодарности

Мнение от Донка Тодорова »

Мария Николова написа:Благодаря на голямата ми градска Донка Тодорова за голямата коледна почерпка по прекрасен повод, :ssvirka: :slove: :sbear: на която ни покани на центъра заедно с малката ми градска bpetrova!!! Неусетни два часа, между :scoffee: :scake: :sdrink: тортички и нещо за блясък в очите, приказки и смях, смях до сълзи!
Познайте кой не остави да изветрее чашата за малката въздържателка. :swink: :sblush:
Доче, да сте живи, здрави, весели, късметлии и щастливи! :ssun: :sflower: :sdance:

И аз благодаря на теб и bpetrova :gush: :gush: :gush:
Публикувай отговор

Обратно към “Разни и разнообразни теми”