Продукт за отслабване!

За здрав дух в здраво тяло - здравословно хранене и въпроси, диети, съвети за красота.
Публикувай отговор
Deleted User 1445

Re: Продукт за отслабване!

Мнение от Deleted User 1445 »

calico написа:Девойки, що си тровите черния дроб? Вярвайте ми, ще ви трябва по-късно
То да е само черния дроб, ами онази фина настройка наречена биохимия, ами хормоналния баланс и още, и още.Според мен трябва нееднократно да ви е удрял кон у тиквето, за да пиете хапове за отслабване.
Злояд човек,дебел нема.Ако проблема не е медицински, всичко е у ранъта, и нейното количество.А , забравих , и движението.
kintana
Kафенце
Мнения: 7
Регистриран на: Юли 24, '13, 09:32

Re: Продукт за отслабване!

Мнение от kintana »

pipito написа:Аз съм използвала редуктан, преди околко 2 месеца. За периода от 4 седмица успях да загубя 6 килограма. Но съчетавах този продукт със спорт. При мен ефекта беше добър!
Споде ли как точно работи редуктан ? Благодаря
Аватар
Димана
Кафе машина
Мнения: 3082
Регистриран на: Яну 29, '11, 16:59

Re: Продукт за отслабване!

Мнение от Димана »

Първо да се проявя като един женски Хорейшио /така ме кръсти синчето, защото все му разгадавам засуканите ходове/. Това margarita, kintana и pipito са един и същ човек, пишещ от три различни ника. Не вярвам да казвам нещо изненадващо. Първо им вижте датите на регистрация във форума, а след това проследете еднаквите грешки, които допускат. Абе и сляп ще разбере... :D :D :D
Момичета, или момчета сте...Изживявате се не като дебели, а като дебили. :daaa:
Аз гоня стотака, че и го задминавам...Близо 50 години се боря с килограмите и мога да ви кажа само едно нещо - НЯМА ХАПЧЕ ЗА ОТСЛАБВАНЕ!!! НЯ-МА! Всичко е въпрос на движение и мотивация. Ако стимулът е от другия пол...гарантирано отслабване за година 40 кг... :tzeluvka:
Мириам
Кана кафе
Мнения: 527
Регистриран на: Окт 1, '13, 15:46

Re: Продукт за отслабване!

Мнение от Мириам »

Nini написа:
calico написа:Девойки, що си тровите черния дроб? Вярвайте ми, ще ви трябва по-късно
То да е само черния дроб, ами онази фина настройка наречена биохимия, ами хормоналния баланс и още, и още.Според мен трябва нееднократно да ви е удрял кон у тиквето, за да пиете хапове за отслабване.
Злояд човек,дебел нема.Ако проблема не е медицински, всичко е у ранъта, и нейното количество.А , забравих , и движението.
съгласна! :hmmm: :hmmm:
Аватар
Магдалена
Кафе машина
Мнения: 3421
Регистриран на: Юни 26, '10, 15:57
Местоположение: Благоевград
Дал благодарност: 18 пъти
Получил благодарност: 3 пъти

Re: Продукт за отслабване!

Мнение от Магдалена »

:dovolen: Девойки, пиша само с една първична уговорка- не ме разчеквайте от критика!
С някои от вас имах наистина удоволствието да се запозная-видяхте ми грамажа!
Ами заради мене си искам да сваля десетина килограма, но пък ми се и хапва!
Значи волята ми е някъде дълбоооко в мене покрита и натъпкана!
Опитвах с лунната диета, но наистина само броях часовете до свършването й и резултат нямаше.
Сега ми попадат разни атакуващи статии с реклама на някакви си таблетки със състав екстракт от зелено кафе.
Хем си ядеш, хем отслабваш, но пък ти намалявал апетита и така на базата на намаленото количество храна, се постигал егати качествения резултат - по-малкото килограми.Тук Мария ще се изсмее и ще каже"Не може хем мома,хем гибя!"
Моля ви- някой ползвал ли е такива таблетки,нека сподели.Прочетох и Диманка ,и Калико, и Нини какво са казали!И не правя никаква реклама на нищо,щото даже и не го знам това хапче какво е!!Е това ми е следколедната болка и питанка!! :tzeluvka: :tzeluvka:
Аватар
cvetnica
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1555
Регистриран на: Юни 10, '13, 10:34

Re: Продукт за отслабване!

Мнение от cvetnica »

Маги, аз бих те посъветвала да не ползваш такива неща. Не мога да ги нарека хапчета или лекарства, защото не са такива. Давам ти съвет от личен опит. Ползвала съм такива неща, имат страхотен ефект, но в обратна посока. Разбира се не веднага - в началото се зарадваш, а после ревеш. Ти нямаш нужда от сваляне, не пий моля те такива боклуци. :tzvetentze:
Всеки един човек е уникален, точно като всички останали. :)
Маргарет Мийд
libra
Наркоман
Мнения: 11646
Регистриран на: Дек 13, '09, 08:51
Дал благодарност: 98 пъти
Получил благодарност: 67 пъти

Re: Продукт за отслабване!

Мнение от libra »

Абе,каза ми една приятелка за тях,отслабвало се ,нямала апетит.Ама тя яде като птиче ,така или иначе.Но просто знам ефекта на такива измишльотини.
Много са малко химичните вещества ,които действат отслабващо и те се знаят много добре и непрекъсато им се сменят търговките имена ,за да се замитат следи.
Тук не се знае активното вещество ,даже.Съмнявам се дали в кафето не са вложили лекарство,както с Лидата.
Мириам
Кана кафе
Мнения: 527
Регистриран на: Окт 1, '13, 15:46

Re: Продукт за отслабване!

Мнение от Мириам »

Аз попринцип съм против такива "чудодейни"средства за отслабване.Имах една приятелка сменяше и пиеше различни такива продукти-ефект нямаше.Освен това не се знае какво може да ти навредят тези химикали-я на черен дроб,я на бъбреци,я непоносимост да имаш към някоя съставка!По-добре човек да не рискува здравето си,че то ни е най-ценно! :hmmmmmm:
Аватар
al.yank
Кафе машина
Мнения: 3786
Регистриран на: Ное 27, '09, 23:24
Местоположение: Варна

Re: Продукт за отслабване!

Мнение от al.yank »

Щом е хапче,значи има химия.Каквото и да пишат друго е дрън-дрън.Има едно разтворимо зелено нескафе,опитай с него,може пък да подтиска апетита.Аз бих си купила ако имаше вариант за еспресо,щото нескафе не обичам.
Истината рядко е чиста и никога проста!
http://bonko.snimka.bg/hobby/moite-cvetya.30518
Аватар
Магдалена
Кафе машина
Мнения: 3421
Регистриран на: Юни 26, '10, 15:57
Местоположение: Благоевград
Дал благодарност: 18 пъти
Получил благодарност: 3 пъти

Re: Продукт за отслабване!

Мнение от Магдалена »

al.yank написа:Щом е хапче,значи има химия.Каквото и да пишат друго е дрън-дрън.Има едно разтворимо зелено нескафе,опитай с него,може пък да подтиска апетита.Аз бих си купила ако имаше вариант за еспресо,щото нескафе не обичам.
Може ли малко повече информация за това зелено нес кафе?? :hmmm: :hmmm:
Благодаря ви,на всички! :tzeluvka: :sflower: :sflower:
Публикувай отговор

Обратно към “Здраве и красота”