Театър, опера или какво хубаво гледахте напоследък

Или само и само да не сме си в къщи... ;)
Публикувай отговор
Аватар
vodo-leika
Кафе машина
Мнения: 4962
Регистриран на: Ное 25, '09, 20:29

Re: Театър, опера или какво хубаво гледахте напоследък

Мнение от vodo-leika »

Малко сама си пиша, но може пък на някого да му е интресно :dovolen: . Снощи гледах Air Tango - весела постановка, с малко протяжно начало, но иначе добре се посмяхме. :daaa:
lila
Чист кофеин
Мнения: 8112
Регистриран на: Ное 24, '09, 16:28
Получил благодарност: 1 път

Re: Театър, опера или какво хубаво гледахте напоследък

Мнение от lila »

vodo-leika написа:Малко сама си пиша, ...
Както казват поне с културен човек си кореспондираш. И сам войнът е войн :dovolen:
Чия постановка беше? Аз изтървах на Теди Москов - "Възгледите на един пън", с гостуваща трупа от провинцията - не запомних от къде. Имах билет, не можах да отида. Тъпо.
Аватар
Feeriq
Кана кафе
Мнения: 527
Регистриран на: Дек 13, '09, 17:58
Местоположение: Sofia

Re: Театър, опера или какво хубаво гледахте напоследък

Мнение от Feeriq »

Прегледах програмите на театрите ама така написано н никак не мога да разбера кои постановки си заслужават , .. трябва ми нещо много весело като за капризен ценител на тИатъра :nod: . ПП не съм аз :lol:
Аватар
vodo-leika
Кафе машина
Мнения: 4962
Регистриран на: Ное 25, '09, 20:29

Re: Театър, опера или какво хубаво гледахте напоследък

Мнение от vodo-leika »

lila написа:
vodo-leika написа:Малко сама си пиша, ...
Както казват поне с културен човек си кореспондираш. И сам войнът е войн :dovolen:
Чия постановка беше? Аз изтървах на Теди Москов - "Възгледите на един пън", с гостуваща трупа от провинцията - не запомних от къде. Имах билет, не можах да отида. Тъпо.
Eто линк http://www.satirata.bg/postanovki/air-tango/.
Декември ще гледам и новия моноспектакъл на Куркински "Български разкази", чакам го с най-голямо нетърпение! :liubov2:
Аватар
Titi
Чист кофеин
Мнения: 7181
Регистриран на: Ное 25, '09, 10:51
Местоположение: София

Re: Театър, опера или какво хубаво гледахте напоследък

Мнение от Titi »

Ето къде съм утре вечерта

КРАЛЕТЕ НА СЛЪНЦЕТО
25 НОЕМВРИ, 19:00
ЗАЛА 1 НА НДК

За една вечер, на една сцена танцьори на водещи световни театри ще покажат най-добрите съвременни творби, най-любимите представления от техния репертоар, наистина само най-удивителни произведения.

Кралете на слънцето е величествен и магнетичен спектакъл, който съчетава модерни танцови техники и режисура с класически елементи и музика.
Пред зрителите ще се открие ярък калейдоскоп на хореографската мисъл в изпълнение на плеяда блестящи майстори на танца, балетисти и балерини от именити театри, а именно: Болшой театър, Мариинский театър, Михайловски театър, Балет Москва, Кралски балет на Швеция, Eifman ballet, Het National Ballet, Compania Nacional de Danza, Staatsballett Berlin .
Приключенията на Тити дългото чорапче http://titidulgotochorapche.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31839
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1193 пъти
Получил благодарност: 2959 пъти

Re: Театър, опера или какво хубаво гледахте напоследък

Мнение от Мария Николова »

Titi написа:Ето къде съм утре вечерта

КРАЛЕТЕ НА СЛЪНЦЕТО
25 НОЕМВРИ, 19:00
ЗАЛА 1 НА НДК

За една вечер, на една сцена танцьори на водещи световни театри ще покажат най-добрите съвременни творби, най-любимите представления от техния репертоар, наистина само най-удивителни произведения.

Кралете на слънцето е величествен и магнетичен спектакъл, който съчетава модерни танцови техники и режисура с класически елементи и музика.
Пред зрителите ще се открие ярък калейдоскоп на хореографската мисъл в изпълнение на плеяда блестящи майстори на танца, балетисти и балерини от именити театри, а именно: Болшой театър, Мариинский театър, Михайловски театър, Балет Москва, Кралски балет на Швеция, Eifman ballet, Het National Ballet, Compania Nacional de Danza, Staatsballett Berlin .
:potekoha: :eeeh:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
orkud
Кафе машина
Мнения: 3351
Регистриран на: Дек 2, '09, 12:34
Получил благодарност: 1 път
Обратна връзка:

Re: Театър, опера или какво хубаво гледахте напоследък

Мнение от orkud »

И аз искам :snif:
ама няма, дори по ясно - невъзможно е :hmmmmmm:
Аватар
vodo-leika
Кафе машина
Мнения: 4962
Регистриран на: Ное 25, '09, 20:29

Re: Театър, опера или какво хубаво гледахте напоследък

Мнение от vodo-leika »

Ех, как съм го пропуснала! Тити, да разкажеш после! :tzvetentze:
Аватар
vodo-leika
Кафе машина
Мнения: 4962
Регистриран на: Ное 25, '09, 20:29

Re: Театър, опера или какво хубаво гледахте напоследък

Мнение от vodo-leika »

Мариус. "Български разкази". За мен този човек е най-голямото явление в театъра ни въобще!
Много се изненадах да го видя в комедиен образ - един човек играе тълпа,а публиката се залива от смях :dovolen: ! Просто е уникален!
Аватар
johnstalker
Наркоман
Мнения: 11904
Регистриран на: Дек 19, '09, 23:08
Местоположение: Троян, България, Европа, Земя
Дал благодарност: 194 пъти
Получил благодарност: 306 пъти
Обратна връзка:

Re: Театър, опера или какво хубаво гледахте напоследък

Мнение от johnstalker »

vodo-leika написа:Мариус. "Български разкази". За мен този човек е най-голямото явление в театъра ни въобще!
Много се изненадах да го видя в комедиен образ - един човек играе тълпа,а публиката се залива от смях :dovolen: ! Просто е уникален!
Щото е гей, а те са широко скроени. :)
Публикувай отговор

Обратно към “Музика, концерти, кино, театри, купони”