Питане

За разговори, други теми или просто да побъбрим...
Аватар
mal4o_vasil4o
Кана кафе
Мнения: 569
Регистриран на: Дек 2, '09, 17:26

Re: Питане

Мнение от mal4o_vasil4o »

И ние си имаме абитуриент,брат ми.Само че ние не се надяваме на студент,ще се качва на кораб за един дълъг контракт,живот и здраве няма да остане в Сомалия,ще се прибере и тогава вече ще учи.А ти какво очакваш следващий съфорумнико?
Изображение
Аватар
5ia
Кафевар/ка/
Мнения: 992
Регистриран на: Дек 13, '09, 09:06
Местоположение: Русе

Re: Питане

Мнение от 5ia »

Тя, годината, почна отдавна. В смисъл, че мина достатъчно време, през което да си докажем за сетен път, че сме дали обещания, които няма да спазим. Аз сега стоя с виновно наведена глава. А вие?
Аватар
Blue sky
Чист кофеин
Мнения: 5707
Регистриран на: Ное 23, '09, 15:35

Re: Питане

Мнение от Blue sky »

Аз засега не, но толкова съм гладна и нервна, че незнам докога ще е така :nod:
И освен това, опитах нов трик - понеже знам че няма да си удържа от раз обещанията и да си променя дългогодишните навици, дадох си срок за адаптация. По този начин, напредвам стъпка по стъпка, и не се чувствам разочарована от себе си, и да си кажа, ами ето на, не стана, давай сега по-старому; а се поздравявам мислено за малките промени които правя, и се мотиварам, че ето на, виждаш ли, може, хайде сега още едно мъничко усилие пак в тази посока :nod: .
He who plants a garden, plants happiness
Аватар
maili
Кафевар/ка/
Мнения: 988
Регистриран на: Дек 13, '09, 13:03

Re: Питане

Мнение от maili »

Аз спаделям мнението на Блу,макар, че се случва понякога да стоя с наведена виновно глава.....Но не се и отказвам лесно - продължавам да опитвам. :stiskam: :D
Публикувай отговор

Обратно към “Разни и разнообразни теми”