Нови придобивки

За разговори, други теми или просто да побъбрим...
Публикувай отговор
Аватар
greeneyed
Наркоман
Мнения: 10121
Регистриран на: Ное 30, '09, 15:11
Местоположение: 550 м н.в., в полите на Средна гора
Дал благодарност: 777 пъти
Получил благодарност: 1380 пъти

Re: Нови придобивки

Мнение от greeneyed »

oxiden, разкажи малко повече. Например в жилището има паркет, килими, теракот. Как минава този уред, навсякъде ли мокри? Изкушава ме много. Достатъчна ли е мощността, като е на акумалатори? Леле, няма да спя тази вечер, от ъкъла ми не излиза тази покупка. :hmmm:
Не искайте много- не можете да му платите цената... Ванга

моите цветя
Аватар
ravik
Кафе машина
Мнения: 4636
Регистриран на: Ное 23, '09, 16:09
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Нови придобивки

Мнение от ravik »

В youtube има разни филмчета за нагледна демонстрация - може да потърсите по iRobot:
Румбата:
" onclick="window.open(this.href);return false;
" onclick="window.open(this.href);return false;
Скубата:
" onclick="window.open(this.href);return false;
Недей спа! Отивай на SPA!
Цветята ми: http://community.webshots.com/user/ravique
Аватар
DOBI
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1568
Регистриран на: Ное 25, '09, 10:32
Местоположение: Нант

Re: Нови придобивки

Мнение от DOBI »

Кофти е че не чисти стълби,а аз съм в къща
Satori
Баш кафе майстор
Мнения: 2638
Регистриран на: Ное 23, '09, 20:14

Re: Нови придобивки

Мнение от Satori »

DOBI написа:Кофти е че не чисти стълби,а аз съм в къща
Кофти. Сигурно и не готви :hmmm:
Аватар
DOBI
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1568
Регистриран на: Ное 25, '09, 10:32
Местоположение: Нант

Re: Нови придобивки

Мнение от DOBI »

:lol: :lol: :lol: Хич и не ща да чуе за готвене!
Аватар
Titi
Чист кофеин
Мнения: 7181
Регистриран на: Ное 25, '09, 10:51
Местоположение: София

Re: Нови придобивки

Мнение от Titi »

Вчера много се ядосах, че трамвая замина под носа ми, а беше кучи студ. Но понеже нищо в живота не се случва случайно, даже и най-дребното, вмъкнах се в магазинчето за дрехи втора употреба, че да не седя на студа. С влизането видях моите ръкавици, които си седяха търпеливо чакайки ме, знаейки, че съдбата си знае работата. Не можете да си представите колко им се зарадвах - преди няколко дни детето се оплака, че загубила нейните и аз съответно й дадох моите. И сега бях без ръкавици. А толкова красиви и толкова топли никога не съм виждала по магазините. Дядо Коледа ми направи подарък :dovolen:
Изображение
Приключенията на Тити дългото чорапче http://titidulgotochorapche.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Satori
Баш кафе майстор
Мнения: 2638
Регистриран на: Ное 23, '09, 20:14

Re: Нови придобивки

Мнение от Satori »

Тити, точно по същия начин открих "моите" пердета за детската стая в такъв магазин - точният десен и цветове, точната дължина и ширина, при това напълно готови ушити :mrgreen: Беше първият магазин, в който влязох в търсенето си, заплюх си ги, премериха ги на кило и реших по-късно, ако не намеря друго подходящо, да мина да си ги платя. Както и направих.
Аватар
Titi
Чист кофеин
Мнения: 7181
Регистриран на: Ное 25, '09, 10:51
Местоположение: София

Re: Нови придобивки

Мнение от Titi »

Днес нещо съм се развихрила, минавам през всички теми, та да взема тук да ви изкритикувам. Какви хора, бреййй, тцъ, тцъ, тцъ, човек се похвали, че си е купил нови ръкавици, а никой не вземе да каже: "ейй, че страхотни ръкавици, браво, браво". И да вземе да ми стане едно хуубавко. А вие - нъц, нищо :evil:
Приключенията на Тити дългото чорапче http://titidulgotochorapche.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Satori
Баш кафе майстор
Мнения: 2638
Регистриран на: Ное 23, '09, 20:14

Re: Нови придобивки

Мнение от Satori »

Titi написа:Днес нещо съм се развихрила, минавам през всички теми, та да взема тук да ви изкритикувам. Какви хора, бреййй, тцъ, тцъ, тцъ, човек се похвали, че си е купил нови ръкавици, а никой не вземе да каже: "ейй, че страхотни ръкавици, браво, браво". И да вземе да ми стане едно хуубавко. А вие - нъц, нищо :evil:
Е как - нали направих аналог с моето така позитивно преживяване при аналогични обстоятелства!
Аватар
Titi
Чист кофеин
Мнения: 7181
Регистриран на: Ное 25, '09, 10:51
Местоположение: София

Re: Нови придобивки

Мнение от Titi »

Satori написа: Е как - нали направих аналог с моето така позитивно преживяване при аналогични обстоятелства!
е, само ти ме похвали с половин уста, щото то аналога не си е истинска похвала :lol: :lol:
Приключенията на Тити дългото чорапче http://titidulgotochorapche.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Публикувай отговор

Обратно към “Разни и разнообразни теми”