Вертикалните градини

Публикувай отговор
Аватар
ZAPLESKA
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1360
Регистриран на: Май 2, '10, 18:53
Местоположение: до Пловдив
Обратна връзка:

Re: Вертикалните градини

Мнение от ZAPLESKA »

Изображение
снежи
Изображение
Изображение

като малка си мечтаех да си построя къщичка цялата от растения и да се качвам през прозореца на крушата :) щеше да е между крушата и черешата :D а стените щяха да са от ягоди и малини и грозде :D сега си виждам малко по различно мечтата :lol:
Последно промяна от ZAPLESKA на Ное 11, '10, 17:42, променено общо 1 път.
ИзображениеИзображениеИзображение
lila
Чист кофеин
Мнения: 8112
Регистриран на: Ное 24, '09, 16:28
Получил благодарност: 1 път

Re: Вертикалните градини

Мнение от lila »

Давай къщите на хобитите :nod: искам всичко :nod:
libra
Наркоман
Мнения: 11646
Регистриран на: Дек 13, '09, 08:51
Дал благодарност: 98 пъти
Получил благодарност: 67 пъти

Re: Вертикалните градини

Мнение от libra »

ХМ,много хубаво и интересно!Благодаря на споделилите!
Сега да не зарежете розите дет' ги чакаме и да почнете да пилите на милото за вертикални озеленявания!
Между другото ,какво има отзад-зад растенията,как става хватката?
Аватар
Снежи
Кана кафе
Мнения: 659
Регистриран на: Дек 3, '09, 10:20
Местоположение: Wuppertal, Germany

Re: Вертикалните градини

Мнение от Снежи »

[video][/video]

[video][/video]
Прави така, че всеки, който дойде при теб, когато си тръгва да се чувства по-добре и да е по-щастлив. Ако твърде много съдиш хората, няма да ти остане време да ги обичаш.http://picasaweb.google.com/home" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31837
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1192 пъти
Получил благодарност: 2951 пъти

Re: Вертикалните градини

Мнение от Мария Николова »

Въпреки изгъзиците, СЪМ дълбоко убедена, че имате акъл :stongue: и затова не ви питам "имате ли акъл да се зазяпвате в тез изгъзици? :sooo: " :lol: :lol: :lol: :gush:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
Снежи
Кана кафе
Мнения: 659
Регистриран на: Дек 3, '09, 10:20
Местоположение: Wuppertal, Germany

Re: Вертикалните градини

Мнение от Снежи »

s_t_m написа:Въпреки изгъзиците, СЪМ дълбоко убедена, че имате акъл :stongue: и затова не ви питам "имате ли акъл да се зазяпвате в тез изгъзици? :sooo: " :lol: :lol: :lol: :gush:
Ама си резачка :svekurva: ,Мерииииииии,остай на ся де ,не ни охлаждай страстИтИ!!!! Нека си мечтаем малкУ !!!! :lol: :lol: :lol:
Важното е ,че има много красота в тяхх !!! :liubov:
Прави така, че всеки, който дойде при теб, когато си тръгва да се чувства по-добре и да е по-щастлив. Ако твърде много съдиш хората, няма да ти остане време да ги обичаш.http://picasaweb.google.com/home" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
johnstalker
Наркоман
Мнения: 11903
Регистриран на: Дек 19, '09, 23:08
Местоположение: Троян, България, Европа, Земя
Дал благодарност: 192 пъти
Получил благодарност: 303 пъти
Обратна връзка:

Re: Вертикалните градини

Мнение от johnstalker »

s_t_m написа:Въпреки изгъзиците, СЪМ дълбоко убедена, че имате акъл :stongue: и затова не ви питам "имате ли акъл да се зазяпвате в тез изгъзици? :sooo: " :lol: :lol: :lol: :gush:
Виждал съм подобна стена. Наистина е голяма мания, започвам да мъслея къде мога да спретна една. А докато гледах първото клипче се усетих, че погледа ми беше прикован през цялото време у задника на мацката с потника :)
Аватар
DarinaN
Кафе машина
Мнения: 3318
Регистриран на: Мар 16, '10, 09:40
Местоположение: Пловдив

Re: Вертикалните градини

Мнение от DarinaN »

johnstalker написа:
Виждал съм подобна стена. Наистина е голяма мания, започвам да мъслея къде мога да спретна една. А докато гледах първото клипче се усетих, че погледа ми беше прикован през цялото време у задника на мацката с потника :)
хах, дойдохме си на думата :daaa:
"Ако A е успехът в живота, то тогава A е равно на x + y + z. x е работата, y е забавлението, а z е да си държиш устата затворена." А. Айнщайн

http://darinaivanova.snimka.bg/hobby/2011.593300.25139445" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31837
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1192 пъти
Получил благодарност: 2951 пъти

Re: Вертикалните градини

Мнение от Мария Николова »

johnstalker написа:
s_t_m написа:Въпреки изгъзиците, СЪМ дълбоко убедена, че имате акъл :stongue: и затова не ви питам "имате ли акъл да се зазяпвате в тез изгъзици? :sooo: " :lol: :lol: :lol: :gush:
Виждал съм подобна стена. Наистина е голяма мания, започвам да мъслея къде мога да спретна една. А докато гледах първото клипче се усетих, че погледа ми беше прикован през цялото време у задника на мацката с потника :)
Джонка, като откъснеш поглед от долу след потника, си построй една стена 2 м. широка, 8 м. висока и... зацветявай! :srofl:
Сетне чакай фотографа от Гинес :daaa: :ieeee: :ieeee: :ieeee:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
Веско6969
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1260
Регистриран на: Юли 6, '10, 01:28
Местоположение: София

Re: Вертикалните градини

Мнение от Веско6969 »

Снежи цъкни няколко снимки на тераса , да измислим нещо ...
Луд умора нема...
Публикувай отговор

Обратно към “Градини и дизайн”