Буболечета разни

Публикувай отговор
Аватар
Дим
Кана кафе
Мнения: 646
Регистриран на: Фев 22, '19, 10:27
Местоположение: София-Д.Камарци
Получил благодарност: 3 пъти

Re: Буболечета разни

Мнение от Дим »

Люб ,зеленият скакалец е върху тъмния лилиум,но пък и аз бързах и не е станала добре снимката :snif:
Аватар
ljuboznatelna
Чист кофеин
Мнения: 7410
Регистриран на: Яну 26, '10, 12:13
Местоположение: Пловдив 7а зона
Дал благодарност: 860 пъти
Получил благодарност: 1662 пъти

Re: Буболечета разни

Мнение от ljuboznatelna »

Видях го аз, но наистина много се е маскирал :lol:
Аватар
Клеър
Баш кафе майстор
Мнения: 2965
Регистриран на: Май 30, '18, 22:26
Дал благодарност: 1773 пъти
Получил благодарност: 1746 пъти

Re: Буболечета разни

Мнение от Клеър »

Изображение

И две гостенчета за един ден.
Изображение

Изображение

Изображение
Аватар
ljuboznatelna
Чист кофеин
Мнения: 7410
Регистриран на: Яну 26, '10, 12:13
Местоположение: Пловдив 7а зона
Дал благодарност: 860 пъти
Получил благодарност: 1662 пъти

Re: Буболечета разни

Мнение от ljuboznatelna »

Хе, колко интересно! Катеричката прави ли бели?
Аватар
Клеър
Баш кафе майстор
Мнения: 2965
Регистриран на: Май 30, '18, 22:26
Дал благодарност: 1773 пъти
Получил благодарност: 1746 пъти

Re: Буболечета разни

Мнение от Клеър »

ljuboznatelna написа: Юли 16, '20, 09:45 Хе, колко интересно! Катеричката прави ли бели?
За първи път я виждам . Приближи се много , буквално на метър и половина от мен . Обиколи под масата , а аз замръзнах да не я уплаша . Докато се усетя да снимам и тя се покатери по асмата и изчезна .
Kaira
Чист кофеин
Мнения: 5041
Регистриран на: Авг 26, '15, 14:39
Получил благодарност: 5 пъти

Re: Буболечета разни

Мнение от Kaira »

Изображение
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31840
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1194 пъти
Получил благодарност: 2965 пъти

Re: Буболечета разни

Мнение от Мария Николова »

Вчера се зачудих какво може да яде листата на ореха от съседния двор, чиито клони, натежали от плодовете, са наведени и наядените листа са само на метър от мен. И как му харесва да яде йод?
Зяпах, зяпах и го видях. Зелено, като цвета на ореха и едва се различава. Огромно, ама огромно зелено гъсенище!!! :shock: :shock: :shock: Колкото целия ми среден пръст!
Имам една много тънка летва, но дълга над 2 м., разграфена на 10и на 50 см. Грабнах я и с ръба й подхванах да се боря с чудовището. А то се заклещи с вичките си хиляда краченца и не се пуща, без да знае какъв инат може да бъде една страшна баба. Съборих го заедно с цялата дръжка и разклонените жили на изгризаните листа. И го проснах на бетона. Гледам - не помръдва. Или се прави на умряла лисица, или наистина е изтощено след неравната борба с двукракото страшилище. Грабнах ключовете и стъпало по стъпало хукнах навън. Взех едно камъче и го пернах по главата. После колкото и махленски котки да минаваха край него, никоя не го отрази.
Като нищо можеше да се пусне от ореха, да пропълзи до двора и да се гощава с китки. :twisted:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Kaira
Чист кофеин
Мнения: 5041
Регистриран на: Авг 26, '15, 14:39
Получил благодарност: 5 пъти

Re: Буболечета разни

Мнение от Kaira »

Изображение
Di_Va
Кафе машина
Мнения: 4911
Регистриран на: Сеп 20, '10, 22:22
Дал благодарност: 377 пъти
Получил благодарност: 319 пъти

Re: Буболечета разни

Мнение от Di_Va »

Мария Николова написа: Юли 26, '20, 09:10 ...
Зяпах, зяпах и го видях. Зелено, като цвета на ореха и едва се различава. Огромно, ама огромно зелено гъсенище!!! :shock: :shock: :shock: Колкото целия ми среден пръст!
Имам една много тънка летва, но дълга над 2 м., разграфена на 10и на 50 см. Грабнах я и с ръба й подхванах да се боря с чудовището. А то се заклещи с вичките си хиляда краченца и не се пуща, без да знае какъв инат може да бъде една страшна баба. Съборих го заедно с цялата дръжка и разклонените жили на изгризаните листа. И го проснах на бетона. Гледам - не помръдва.... :twisted:
Мерко, епична битка е била! Аз имах среща с подобен Дзвер, достраша ме или ме догнуся да го настъпя, та ходих за лопата и така убих гадната гъсеница, дори я снимах, ама не намерих подходяща тема за подобни страшнотии. Ако разбера как да сложа скрита снимка, да не се уплаши някой, ще я покажа.
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31840
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1194 пъти
Получил благодарност: 2965 пъти

Re: Буболечета разни

Мнение от Мария Николова »

Дафи, и аз никога не съм ползвала спойлер. Но ще се опитам да го разбера и да ти кажа.
Като отвориш "Отговор", над полето за писане има 2 реда и гледаш долния. Най-напред, в ляво от "Шрифт" пише Spoiler.
Да видим. :dovolen:
Spoiler
Цък с левия бутон.Ето го! Сега да видим как се поставя снимка...Изображение
Готово! :ieeee: :ieeee: :ieeee:
Значи, Дафи, копираш адреса на снимката от уголемения формат и вътре между скобите на спойлера действаш там, както за нормална снимка. Не кибритка! :twisted:
Цък "Преглед" и виждаш, че няма нищо страшно, успяла си! :angelche:
Давай, чакам да видя дзвера ти! :lol: :lol: :lol:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Публикувай отговор

Обратно към “Снимките - да се похвалим!”