Aватари

Тук пишете всичко, което виждате като проблем или бихте искали да се смени. Отваряйте нова тема за всеки проблем - след като го оправя, ще трия съответната тема.
Публикувай отговор
Аватар
Вискяр
Кафевар/ка/
Мнения: 709
Регистриран на: Окт 24, '11, 18:49
Местоположение: В полите на Вискяр планина
Обратна връзка:

Re: Aватари

Мнение от Вискяр »

johnstalker написа:
Не знам дали е необходимо. :) :D
Необходимо е.
Ето, вече знаеш. :lol:
Аватар
Titi
Чист кофеин
Мнения: 7181
Регистриран на: Ное 25, '09, 10:51
Местоположение: София

Re: Aватари

Мнение от Titi »

Вискяр написа:
johnstalker написа:
Не знам дали е необходимо. :) :D
Необходимо е.
Ето, вече знаеш. :lol:
Мен пък адски ме дразнят големите аватари или големите снимки в подписа, които разширяват полето на всяко написано мнение. Ако са въртящи се, търкалящи се, блещещи и изобщо мърдащи, са още по-дразнещи.
Моето мнение е, че не е необходимо да се повишава допустимия в момента размер на аватарите.
Приключенията на Тити дългото чорапче http://titidulgotochorapche.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
al.yank
Кафе машина
Мнения: 3786
Регистриран на: Ное 27, '09, 23:24
Местоположение: Варна

Re: Aватари

Мнение от al.yank »

Titi написа: Мен пък адски ме дразнят големите аватари или големите снимки в подписа, които разширяват полето на всяко написано мнение. Ако са въртящи се, търкалящи се, блещещи и изобщо мърдащи, са още по-дразнещи.
:snif: И моя аватар ли те дразни? :gydigydi:
Истината рядко е чиста и никога проста!
http://bonko.snimka.bg/hobby/moite-cvetya.30518
Аватар
Titi
Чист кофеин
Мнения: 7181
Регистриран на: Ное 25, '09, 10:51
Местоположение: София

Re: Aватари

Мнение от Titi »

al.yank написа:
:snif: И моя аватар ли те дразни? :gydigydi:
Ами не, защото е мъничък и ненатрапващ се. И съм свикнала с него явно, чак като ми зададе въпроса го забелязах, че мърда :D
Обикновено по празниците се слагат едни гооолеми картинки в подписите, които разширяват мненията. Така ще стане и с големите аватари.
Приключенията на Тити дългото чорапче http://titidulgotochorapche.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
pepelqshka71
Чист кофеин
Мнения: 7785
Регистриран на: Мар 31, '13, 11:42
Местоположение: Козлодуй
Дал благодарност: 2650 пъти
Получил благодарност: 1494 пъти

Re: Aватари

Мнение от pepelqshka71 »

pepelqshka71 написа:Не знам къде да питам затова тук. Тази анимация искам да си я сложа за аватар, но е 67.5 KБ а трябва да е 54КБ. Някой може ли да я намали или "ШЕФОВЕТЕ" да ми я сложат за аватар
Изображение
Цитирам от другата тема и моля за ПОМОООЩ!!! :stiskam: :stiskam: :stiskam:
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите..."
,,познанието минава през етапите - чела съм , учила съм го , практикувала съм го , правила съм го 15 години, не ми харесва"
Аватар
pepelqshka71
Чист кофеин
Мнения: 7785
Регистриран на: Мар 31, '13, 11:42
Местоположение: Козлодуй
Дал благодарност: 2650 пъти
Получил благодарност: 1494 пъти

Re: Aватари

Мнение от pepelqshka71 »

pepelqshka71 написа:
pepelqshka71 написа:Не знам къде да питам затова тук. Тази анимация искам да си я сложа за аватар, но е 67.5 KБ а трябва да е 54КБ. Някой може ли да я намали или "ШЕФОВЕТЕ" да ми я сложат за аватар
Изображение
Цитирам от другата тема и моля за ПОМОООЩ!!! :stiskam: :stiskam: :stiskam:
Простото си е просто :eeeh: Не се справих с нито една от посочените програми, така че продължавам да си рива :cry: :cry: :cry:
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите..."
,,познанието минава през етапите - чела съм , учила съм го , практикувала съм го , правила съм го 15 години, не ми харесва"
Аватар
setipeti
Кана кафе
Мнения: 525
Регистриран на: Май 20, '13, 10:42
Местоположение: Варна

Re: Aватари

Мнение от setipeti »

Изображение

би трябвало в момента да е 45кб, пробвай да си го закачиш
Аватар
pepelqshka71
Чист кофеин
Мнения: 7785
Регистриран на: Мар 31, '13, 11:42
Местоположение: Козлодуй
Дал благодарност: 2650 пъти
Получил благодарност: 1494 пъти

Re: Aватари

Мнение от pepelqshka71 »

setipeti написа:Изображение

би трябвало в момента да е 45кб, пробвай да си го закачиш
:ieeee: :ieeee: :ieeee: :ieeemyzh: :ieeemyzh: :ieeemyzh: :ieeee: :ieeee: :ieeee:
Страхотна си! :tzeluvka: :tzeluvka: :tzeluvka: :tzvetentze: :tzvetentze: :tzvetentze: БЛАГОДАРЯЯЯ! :gush:
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите..."
,,познанието минава през етапите - чела съм , учила съм го , практикувала съм го , правила съм го 15 години, не ми харесва"
Аватар
vodo-leika
Кафе машина
Мнения: 4962
Регистриран на: Ное 25, '09, 20:29

Re: Aватари

Мнение от vodo-leika »

Много ми харесва на Букетчето аватара! :dovolen:
Аватар
vodo-leika
Кафе машина
Мнения: 4962
Регистриран на: Ное 25, '09, 20:29

Re: Aватари

Мнение от vodo-leika »

Доре, обичам твоето зимно прозорче! :ieeee: ;)
Публикувай отговор

Обратно към “Технически проблеми и предложения”