Докога?!

За разговори, други теми или просто да побъбрим...
Публикувай отговор
Аватар
Таралас
Кафе машина
Мнения: 3155
Регистриран на: Юли 3, '11, 12:47
Местоположение: Пловдив
Обратна връзка:

Re: Докога?!

Мнение от Таралас »

незабравка написа:...Ако беше впрегнала цялата тази невероятна злоба в градивност-да работи коректно и да си създаде добро име....
Абе хора, имате ли идея какво е злоба........... до мен има още два разсадника, буквално на няколко стотин метра периметър сме общо 3. Знаете ли колко пъти са спирали при мен да търсят единия от другите два и как винаги ги насочвам къде е ... а знаете ли колко пъти са спирали при тях да търсят мен и всички се правят на ощипани, че не знаят къде съм, а минават по 10 пъти на ден покрай мен и това го научавам от клиенти... на въпроса, къде се намираме, се отговаря ," ооо не знаем ", смешници. Злобата е нещото което прави този към който е насочена по силен, това трябва да го запомнят малоумниците, които освен високото си его и невъзможността да си направят реална самооценка на качествата и знанията си, са насочили цялата си енергия в злорадстване , е те тези най рано си заминават от полезрението и много бързо стават глупци в очите на просветените. За съжаление простотията и неграмотността са свързани и вървят ръка за ръка, а положението не става по добре, а по зле, защото неграмотността се засилва в България с невероятни темпове
VIBER tel 0877 28 88 40 Facebook https://www.facebook.com/georgi.goshev.9
[url=http://www.exoticplantsbg.com/][img]http://prikachi.com/images/194/7864194b.png[/img][/url]
Титаник е направен от професионалисти, а ноевия ковчег от аматьор.
Аватар
Dewina
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1241
Регистриран на: Авг 31, '15, 17:18
Местоположение: Балкана
Дал благодарност: 22 пъти

Re: Докога?!

Мнение от Dewina »

Таралас, много харесвам горди хора - с чест и достойнство... Браво!

Нека хората, които са били притеснявани от тази "госпожа" Елена Ставрева /еличка/, да пишат тук!!! Mълчанието ни - за нея e добре дошло, тя го тълкува като страх.
Прожекторът :smovie: трябва да насочим срещу нея - да излязат на светло "делата й ... /нямам "и" с ударение/.
Градината ми е нещо като баварски чифлик, селска фурна и убежище за хайдути... Знам, че ме разбрахте😇
Аватар
Dewina
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1241
Регистриран на: Авг 31, '15, 17:18
Местоположение: Балкана
Дал благодарност: 22 пъти

Re: Докога?!

Мнение от Dewina »

Заедно можем всичко! И сме толкова добри - като този оркестър! :syes:
... Събираме се, заедно сме!
Поздрав към Елена Ставрева /еличка/!.. Това я чака!
Tyk: " onclick="window.open(this.href);return false;
Градината ми е нещо като баварски чифлик, селска фурна и убежище за хайдути... Знам, че ме разбрахте😇
Аватар
wrong dreamer
Двойно кафе
Мнения: 191
Регистриран на: Ное 6, '13, 22:08

Re: Докога?!

Мнение от wrong dreamer »

Ако е измамник, то не се знае дали е жена. Като такси, регистрирано на баба му и т.н.
Аз не съм пострадал от онлайн търговия, но пък има толкова примери, че темата е до болка позната.
Да се надяваме, че онези, които получават заплати, ще започнат да работят за тях.
незабравка

Re: Докога?!

Мнение от незабравка »

Да,Таралас прав си,за съжаление. :snif: ! У нас нещата са все криворазбрани-криворазбрана цивилизация,криворазбрана демокрация,криворазбрана пазарна политика.Навсякъде по света да пребориш конкуренцията значи да станеш по-добър от нея.А у нас преборване с конкуренцията означава да оплюеш максимално конкуренцията,пък да си останеш същия мързелив ,душевно нечистоплътен мошеник и да чакаш само да лапаш от наивни клиенти.Ако човек си гледа съвестно работата хляб има за всички.В Боскуп-Холандия разсадниците са един до друг,но всеки си гледа работата и си печели по нещо.Ако няма нещо ,което търсиш те пращат при комшията,ако там го има.
Ама те наивниците един ден свършват-сега поне винаги може да се постигне широка гласност сред обществото.И един ден госпожата ще стигне до дъното и ще се удави в тинята,която сама е създала. :nod:
Аватар
zeleno
Наркоман
Мнения: 13781
Регистриран на: Ное 23, '10, 15:59
Дал благодарност: 245 пъти
Получил благодарност: 502 пъти

Re: Докога?!

Мнение от zeleno »

уф , на Таралас комшийте са ужасТ :mrgreen:
но уви , не само при него е така
пазаруваме строителни материали в средно голям град без нито един хипермаркет от каквато и да е верига
те са , дет се вика ,три на кръст , търговците де
и ми е много смешно като ги питаш - ами при кого да търся това дет ти го нямаш и да ти каже - ми незнам ....
да ми разправя , че незнае какво продава мижавата конкуренция е направо ненормално
а относно ленчето - що да пишем и разказваме за нея , неразбрах
и лошата реклама е пак реклама :hihihi:
незабравка

Re: Докога?!

Мнение от незабравка »

A ,Зеленко -това за 'лошата'' реклама важи само за шоубизнеса!! :mrgreen:
Аватар
zeleno
Наркоман
Мнения: 13781
Регистриран на: Ное 23, '10, 15:59
Дал благодарност: 245 пъти
Получил благодарност: 502 пъти

Re: Докога?!

Мнение от zeleno »

ам , че ние къде сме
в шоуто бе :hihihi:
Аватар
Таралас
Кафе машина
Мнения: 3155
Регистриран на: Юли 3, '11, 12:47
Местоположение: Пловдив
Обратна връзка:

Re: Докога?!

Мнение от Таралас »

незабравка написа:....Навсякъде по света да пребориш конкуренцията значи да станеш по-добър от нея.А у нас преборване с конкуренцията означава да оплюеш максимално конкуренцията,пък да си останеш същия мързелив ,душевно нечистоплътен мошеник и да чакаш само да лапаш от наивни клиенти.Ако човек си гледа съвестно работата хляб има за всички.В Боскуп-Холандия разсадниците са един до друг,но всеки си гледа работата и си печели по нещо.Ако няма нещо ,което търсиш те пращат при комшията,ако там го има.
Ама те наивниците един ден свършват-сега поне винаги може да се постигне широка гласност сред обществото.И един ден госпожата ще стигне до дъното и ще се удави в тинята,която сама е създала. :nod:
Бога ми, ако знаеш колко си права, обясни го по добре от мен, свалям шапка :)
VIBER tel 0877 28 88 40 Facebook https://www.facebook.com/georgi.goshev.9
[url=http://www.exoticplantsbg.com/][img]http://prikachi.com/images/194/7864194b.png[/img][/url]
Титаник е направен от професионалисти, а ноевия ковчег от аматьор.
maleas
Баш кафе майстор
Мнения: 2511
Регистриран на: Апр 30, '15, 18:56
Местоположение: Skopie
Дал благодарност: 33 пъти
Получил благодарност: 17 пъти

Re: Докога?!

Мнение от maleas »

След темата за ощетените съфорумци, нека да чуем какво става тук - за ощетените организатори. Наистина ме интересува как се развиват нещата, предполагам, че хич не ти е лесно и ти отнема много време, но веки който се е ангажирал с водене на поръчка може да пострада, Само моля добронамерено да споделиш, как се развиха нещата.
Публикувай отговор

Обратно към “Разни и разнообразни теми”