Трагикомични, каръшки, безумни случки от битието ни

За разговори, други теми или просто да побъбрим...
Публикувай отговор
Cactuz
Kъсо кафе
Мнения: 75
Регистриран на: Май 31, '14, 14:03
Местоположение: България, Благоевград

Re: Трагикомични, каръшки, безумни случки от битието ни

Мнение от Cactuz »

Хе хе Ноел, сигурна съм че, свидетелите на ситуацията са били най-доволни и са имали един много усмихнат ден:)
How brave a ladybug must be! Each drop of rain is big as she. Can you imagine what you'd do, If raindrops fell as big as you?~Aileen Fisher
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15971
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 979 пъти
Получил благодарност: 1911 пъти

Re: Трагикомични, каръшки, безумни случки от битието ни

Мнение от Гео, граф »

Ха, сетих се за една ужасно конфузна за мен ситуация, свързана с тайно четене. Под учебника по химия баща ми откри Златното магаре на Апулей и аз умрях от срам :oops: :oops: :oops: ! Като се замисля как сега всички се гордеят и с кеф се хвалят, че четат Нюансите и Лейди Калигула, разбирам колко са се променили нравите... :hmmmmmm:
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15971
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 979 пъти
Получил благодарност: 1911 пъти

Re: Трагикомични, каръшки, безумни случки от битието ни

Мнение от Гео, граф »

Ох, Ноел, пак прочетох историята с роклята по Витошка и ми излязоха сълзи на очите :srofl: :srofl: :daaa:
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Трагикомични, каръшки, безумни случки от битието ни

Мнение от calico »

.
Последно промяна от calico на Мар 12, '15, 17:47, променено общо 1 път.
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Трагикомични, каръшки, безумни случки от битието ни

Мнение от calico »

Я каква хубава тема имало, пък аз да не я знам.
Изчетох всичко. Най ме порази денят на Тити. То бива сигнали, бива, ама това направо прелива :angelche: :angelche:
И на Склери чудото е чудо. Да ни напомня, че всичко което виждаме не е всичко, което Е.

Гонел, сънищата са друга реалност. Там никой не знае кое как и защо, там е непозната земя. И аз имам някои необясними сънища, и сигурно всеки. Винаги ми е било интересно да чета за света на сънищата, за съжаление науката нищо не казва по въпроса. Нищо смислено, дето да обяснява поне половината неща. Явно си успяла да се пренесеш някак със сънуваното си тяло в оная трагедия

Гео, обаче теб направо си те представих, такава войничка, мале мале... А Ноелче какво- ми то за гордост бе, момчетата късметлии. Ама пък как ти се е спаружило навиреното носле :D :liubov:
Марианче, смях се с теб, щото голяма картинка е било. Горещо и студено едно до друго, нерви и непукизъм. Да е жива и здрава твоята мама, поздрави я. :daaa: :daaa: :daaa:
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Аватар
milena02
Чист кофеин
Мнения: 5417
Регистриран на: Юни 13, '12, 16:35
Местоположение: София
Получил благодарност: 1 път

Re: Трагикомични, каръшки, безумни случки от битието ни

Мнение от milena02 »

О, каква хубава тема! Браво, Гео! Аз градинарска история ще разкажа. Имам един приятел Венци, живее в Южна Африка и много рядко си идва. Преди година-две обаче, се наканили с жена му лятото да си карат отпуската в България. И аз вече съм ги кандърдисала да ми дойдат на гости на село. Обаче да ми донесат африкански дамазлък - каквото има интересно по тамошните градини, да ми копнат, чупнат и т.н. Те викат: нямаш проблеми. Аз - щастлива и чакам с нетърпение африкански екзотики да садя. Венци обаче, инженер човек, замислил се, че най-практично е да ми донесе семена, вместо да разнася коренища по самолетите. Да, ама нищо не разбира от цветя. Отишъл в магазина, описал сезоните и климата в България и накрая му избрали семената. Идват моите приятели, радости, прегръдки и ми връчват пакетчето с екзотиките. Га го разопаковах, хора - 15-ина пликчета с тагетиси, латинки, кандилки, кученца, газании, цинии и каквото друго се сетите, дето го има във всеки двор. :lol:
elmaz
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1887
Регистриран на: Юни 19, '14, 16:03
Дал благодарност: 12 пъти
Получил благодарност: 3 пъти

Re: Трагикомични, каръшки, безумни случки от битието ни

Мнение от elmaz »

Интересни истории...дааа...И потвърждават, че няма нищо случайно на този свят. Тити явно Господ я пази :dovolen:
Впечатлиха ме историите на Гонел и Склери.
И Ноел, абсолютно същото ми се случи и на мен, та ми е мнооого познато чувството след това.
"Благодаря ти Боже за поръчките" Tanet
Силвия
Баш кафе майстор
Мнения: 2208
Регистриран на: Юни 4, '13, 20:27

Re: Трагикомични, каръшки, безумни случки от битието ни

Мнение от Силвия »

milena02 написа:О, каква хубава тема! Браво, Гео! Аз градинарска история ще разкажа. Имам един приятел Венци, живее в Южна Африка и много рядко си идва. Преди година-две обаче, се наканили с жена му лятото да си карат отпуската в България. И аз вече съм ги кандърдисала да ми дойдат на гости на село. Обаче да ми донесат африкански дамазлък - каквото има интересно по тамошните градини, да ми копнат, чупнат и т.н. Те викат: нямаш проблеми. Аз - щастлива и чакам с нетърпение африкански екзотики да садя. Венци обаче, инженер човек, замислил се, че най-практично е да ми донесе семена, вместо да разнася коренища по самолетите. Да, ама нищо не разбира от цветя. Отишъл в магазина, описал сезоните и климата в България и накрая му избрали семената. Идват моите приятели, радости, прегръдки и ми връчват пакетчето с екзотиките. Га го разопаковах, хора - 15-ина пликчета с тагетиси, латинки, кандилки, кученца, газании, цинии и каквото друго се сетите, дето го има във всеки двор. :lol:
Миленка, почти идентинтичен случай - донесоха ми от Холандия микс семена - бели, жълти, сини - голяма радост :D Резултата беше поразителен - имаше дори "овчарски торбички" :lol:
Аватар
Noel
Наркоман
Мнения: 10630
Регистриран на: Яну 7, '14, 19:29
Местоположение: София кв. Борово
Получил благодарност: 1 път

Re: Трагикомични, каръшки, безумни случки от битието ни

Мнение от Noel »

Така-така :eeeh:....на чуждо д... и сто тояги са малко,Дени :nod: :D
За семената на Силвето и Миленка да кажа-хората садят в градините си китки непретенциозни и лесни.
Такава лудост като при нас едва ли има някъде,освен колекционери конкретни.
Форумът е голям,спасение дебне отвсякъде.
Публикувай отговор

Обратно към “Разни и разнообразни теми”