Конкурс за HobbyKafe иконка и лого

Тук пишете всичко, което виждате като проблем или бихте искали да се смени. Отваряйте нова тема за всеки проблем - след като го оправя, ще трия съответната тема.
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31841
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1195 пъти
Получил благодарност: 2967 пъти

Re: Конкурс за HobbyKafe иконка и лого

Мнение от Мария Николова »

Fado написа:То си е така, ама на мен повече ми изнася да е Hobbycoffee. :hmmm: По-добре ми се композира. :mrgreen:
А не може ли и така и така? :hmmm: Това е въпрос към Равик.
Не, не отговарям вместо Равик.
Разсъждавам. Мисля, че не би трябвало да може и така и така. С Hobbycoffee се изтиква напред coffee и стеснява до някаква марка. Кафенето включва и кафе, но не само. А и много хора. Сега Hobby разширява - хора с различни интереси. Но Равик ще си каже думата.
Фадо, вече съм нетърпелива да видя идейните ти проекти. :ieeemyzh: Успех! :syes:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
dobis
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1536
Регистриран на: Дек 3, '09, 09:03

Re: Конкурс за HobbyKafe иконка и лого

Мнение от dobis »

Fado, мила , то си е чиста проба махленска кръчма нашто , определено кафене ... Нека не ограничаваме асортимента , какво ще правят хората с бозата , бирата , че и троянската ...слива :D Ако имаш идея за кафето като напитка - било то черно, било то капучино , намери нещо като моя аватар и си го сложи. Много е неясен , но ще излезе страхотен гоблен от него...Надявам се Джорджия О"Кефе да не разбере и да не си потърси авторските..че тогава я овапцах
Аватар
Blue sky
Чист кофеин
Мнения: 5707
Регистриран на: Ное 23, '09, 15:35

Re: Конкурс за HobbyKafe иконка и лого

Мнение от Blue sky »

Фадо, съвсем нарочно е така :nod: идеята беше точно за кафене и сладка приказка със или бяло сладко, по вкус :mrgreen: за всички хобита, идеи и въпроси, които ни вълнуват :nod:
He who plants a garden, plants happiness
Аватар
Fado
Кафевар/ка/
Мнения: 911
Регистриран на: Дек 8, '09, 13:00
Местоположение: София

Re: Конкурс за HobbyKafe иконка и лого

Мнение от Fado »

Добреее, разбрах. :glupav: То, верно, си е баш кръчма нашето, но нали противника трябва да бъде заблуден. :twisted:
Аватар
ravik
Кафе машина
Мнения: 4636
Регистриран на: Ное 23, '09, 16:09
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Конкурс за HobbyKafe иконка и лого

Мнение от ravik »

Да отговоря. ;)
Нарочно е така, защото водещото беше резервирането на уникален, но същевременно кратък и лесно запомнящ се домейн, който звучи добре и на български и на английски - http://www.HobbyKafe.com" onclick="window.open(this.href);return false;. Всички други вариации по темата бяха резервирани вече. По принцип "кафе" в смисъл на "кафене" се пише "cafe", но и то е резервирано. Затова избрах такова, със заигравка в Kafe. Може да използвате и .com в логото, ако ви се композира по-добре. :) Няма ограничение за цветовете. Хубаво е да е изпизано HobbyKafe, за да не препращаме хората към алтернативни сайтове - да има индикация какъв ни е адреса в мрежата все пак. ;)
Недей спа! Отивай на SPA!
Цветята ми: http://community.webshots.com/user/ravique
Аватар
ravik
Кафе машина
Мнения: 4636
Регистриран на: Ное 23, '09, 16:09
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Конкурс за HobbyKafe иконка и лого

Мнение от ravik »

Да напомня, че остават има-няма ден-два! ;)
Недей спа! Отивай на SPA!
Цветята ми: http://community.webshots.com/user/ravique
Аватар
johnstalker
Наркоман
Мнения: 11904
Регистриран на: Дек 19, '09, 23:08
Местоположение: Троян, България, Европа, Земя
Дал благодарност: 196 пъти
Получил благодарност: 307 пъти
Обратна връзка:

Re: Конкурс за HobbyKafe иконка и лого

Мнение от johnstalker »

Ами ако нема достатъчно кандидатури, може да се удължи срока :) Ако се удължи срока, обещавам да участвам и аз :) :daaa:
Аватар
ravik
Кафе машина
Мнения: 4636
Регистриран на: Ное 23, '09, 16:09
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Конкурс за HobbyKafe иконка и лого

Мнение от ravik »

johnstalker написа:Ами ако нема достатъчно кандидатури, може да се удължи срока :) Ако се удължи срока, обещавам да участвам и аз :) :daaa:
Е, щом ще участваш, удължаваме тогава. ;) Значи имате още няколко дни. :D
Недей спа! Отивай на SPA!
Цветята ми: http://community.webshots.com/user/ravique
Аватар
Fado
Кафевар/ка/
Мнения: 911
Регистриран на: Дек 8, '09, 13:00
Местоположение: София

Re: Конкурс за HobbyKafe иконка и лого

Мнение от Fado »

ravik написа:
johnstalker написа:Ами ако нема достатъчно кандидатури, може да се удължи срока :) Ако се удължи срока, обещавам да участвам и аз :) :daaa:
Е, щом ще участваш, удължаваме тогава. ;) Значи имате още няколко дни. :D
Ама това сериозно ли? :hmmm:
dal

Re: Конкурс за HobbyKafe иконка и лого

Мнение от dal »

ravik написа:Да отговоря. ;)
Нарочно е така, защото водещото беше резервирането на уникален, но същевременно кратък и лесно запомнящ се домейн, който звучи добре и на български и на английски - http://www.HobbyKafe.com" onclick="window.open(this.href);return false;. Всички други вариации по темата бяха резервирани вече. По принцип "кафе" в смисъл на "кафене" се пише "cafe", но и то е резервирано. Затова избрах такова, със заигравка в Kafe. Може да използвате и .com в логото, ако ви се композира по-добре. :) Няма ограничение за цветовете. Хубаво е да е изпизано HobbyKafe, за да не препращаме хората към алтернативни сайтове - да има индикация какъв ни е адреса в мрежата все пак. ;)
и гълъб да има , унапаломаБланка , ама не можах да го сглобя и за тва няма да участвам :D
нека умните да го измислят
Публикувай отговор

Обратно към “Технически проблеми и предложения”