flora

То че се знаем, знаем се, ама все пак :)...
Аватар
flora
Баш кафе майстор
Мнения: 2153
Регистриран на: Яну 14, '13, 13:32
Местоположение: София
Получил благодарност: 57 пъти

Re: flora

Мнение от flora »

Гео, не ме карай да се срамувам! Аз съм само любител. Всичко, което правя е, защото ми омръзна да се разправям с разни хора дето се наричат майстори и специалисти. Не ви ли се струва, че с тези хора си говорите на различни езици и за различни неща? В градината се радвам на живота....и на спокойствие. И като не мога да се отдавам на градинарски забавления в ей тези студени, дъждовни и снежни сезони си намирам други отдушници за лудостите си, ако ми остане време. Добре, че ММ и дъщеря ми проявявят разбиране и не се сърдят като завземам териториите им с бои, платове, шишарки и какво ли не. При мен почти винаги се получава верижна реакция едното повлича друго ииии....Смяната на старите дограми в апартамента доведе го построяването на градински павилион за моите градинарски инструменти, саксии, препарати и т.н. Купуването на една стара врата (не можах да я подмина) доведе до остъкляването на тераса , за да се сложи вратата като вход. Реставрирах я цяла година ( защото съм бърза :lol: ).Тока пак спря! Това е, защото се увлякох в писане...спирам и отивам да пиша, че си получих розите преди да е спрял пак.
Изображение Изображение
Публикувай отговор

Обратно към “Представете се”