10те неща, които не знаеш за мен

За разговори, други теми или просто да побъбрим...
Публикувай отговор
Аватар
johnstalker
Наркоман
Мнения: 11923
Регистриран на: Дек 19, '09, 23:08
Местоположение: Троян, България, Европа, Земя
Дал благодарност: 203 пъти
Получил благодарност: 354 пъти
Обратна връзка:

Re: 10те неща, които не знаеш за мен

Мнение от johnstalker »

Ботанчо, верно ли е това за Витоша и четерите крака бре?

пс. Нико, знаех си, че харесваш фимлчета за гейове. Аз също ги тача.. :daaa:
Аватар
elina
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1000
Регистриран на: Ное 28, '09, 15:14

Re: 10те неща, които не знаеш за мен

Мнение от elina »

johnstalker написа:Ботанчо, верно ли е това за Витоша и четерите крака бре?

пс. Нико, знаех си, че харесваш фимлчета за гейове. Аз също ги тача.. :daaa:
:lol:
Аватар
botan
Наркоман
Мнения: 10796
Регистриран на: Ное 23, '09, 22:06
Местоположение: София, умерен източнобалконски климат с високи годишни амплитуди
Дал благодарност: 254 пъти
Получил благодарност: 473 пъти
Обратна връзка:

Re: 10те неща, които не знаеш за мен

Мнение от botan »

Голем Бел Нико написа:
botan написа:...
5. Обичам да ходя на 4 крака сред природата, не гледайте така :shock: монитора.
Това го видех у филма 'Пълен Еклипс' - там френските поети Верлен и Римбо сред природата тичаха голи на 4 крака и крещяха и изобщо се държаха както повечето от нас биха искали, а Ботан всеки уикенд на Витоша го прави. Много ми хареса тая част - тоест тия няколко секунди. Останалото от филма е ужасно депресивна и мъчителна история за двама хомосексуалисти. Но си струва да се гледа - човек се заинтересува поне малко от френска поезия.

http://www.imdb.com/title/tt0114702/" onclick="window.open(this.href);return false;

http://en.wikipedia.org/wiki/Arthur_Rimbaud" onclick="window.open(this.href);return false;

http://en.wikipedia.org/wiki/Paul_Verlaine" onclick="window.open(this.href);return false;

--Николай
Гостоди, та те са ми любимци и двамата, нямах си представа че и те са го правили. :shock: Не съм гледал филма, не знаех че има такъв, но веднага ще го гледам, обожавам тежки и депресираши филми, музика и стихове каквито са техните. :liubov2: Само дето тежки книги не понасям, стават ми скучни и ги зарязвам. Иначе не съм много съгласен, че Верлен е бил гей, все пак е бил влюбен в братовчедка си. Всъщност няма значение, важното е че намирам много прилики между нас и наистина се надявам, някой ден да се усъвършехствам в стихоплетството и да пиша толкова хубави стихове, колкото и те. :stiskam:
Satori
Баш кафе майстор
Мнения: 2638
Регистриран на: Ное 23, '09, 20:14

Re: 10те неща, които не знаеш за мен

Мнение от Satori »

Какво му пречи на човек, ако е влюбен в братовчедка си, да не е и гей? Чисто логически?

/Хихи, като прочетох на Нико коментара за тия двамата символисти, и веднага се сетих, че Ботанчо ги обича много :D /.
Аватар
botan
Наркоман
Мнения: 10796
Регистриран на: Ное 23, '09, 22:06
Местоположение: София, умерен източнобалконски климат с високи годишни амплитуди
Дал благодарност: 254 пъти
Получил благодарност: 473 пъти
Обратна връзка:

Re: 10те неща, които не знаеш за мен

Мнение от botan »

Не знам, все пак е показвал някакви чувства и то доста силни към жена, всъщност се замислих, след като пуснах поста че това с братовчетка му звучи по-гадно от това че е гей... Както и да е, не сте видели. :mrgreen:
Satori
Баш кафе майстор
Мнения: 2638
Регистриран на: Ное 23, '09, 20:14

Re: 10те неща, които не знаеш за мен

Мнение от Satori »

botan написа:Не знам, все пак е показвал някакви чувства и то доста силни към жена, всъщност се замислих, след като пуснах поста че това с братовчетка му звучи по-гадно от това че е гей... Както и да е, не сте видели. :mrgreen:

Аха, прав си - май е по-гадно :mrgreen: Но път Айнщайн е бил женен за братовчедка си, пък я глей какъв пич е :daaa:
Аватар
цеци
Кафевар/ка/
Мнения: 962
Регистриран на: Ное 29, '09, 15:13

Re: 10те неща, които не знаеш за мен

Мнение от цеци »

Понеже почти нищо не знаете за мен ми е много трудно да се събера в 10 неща :D ,но
1.Не знам какво е да мразя.Дори когато употребявам тази дума не я пълня със съдържание
2.Обичам безцелното и немотивирано мързелуване,наричано риболов и игра на карти
3.Ако пия нещо то ще е сироп за кашлица,пушех много ...до днес,мъжете са ми интересни като приятели/жените-също/
4.Смятам,че най-силният инстинкт на Земята е майчинският,дори и да е проявен от мъж
5.Смятам,че всеки човек е ценен,дори само заради това,че е роден човек,а не-влечуго напр.
6.Имам собствена теория за Бог,която не се приема от религиозните хора,но и не се отрича от тях.Мисля,че истината е там,където могат да се съберат две крайни положения,т.е. по средата
7.Ако искате да направя нещо само ми кажете:"Това е невъзможно" и ми гледайте сеира :lol:
8.Гледам действията,а не думите на хората.Говоря много,но винаги изпълнявам поетия ангажимент.
9.Не излизам добре на снимки
10.Сигурно съм лидер по уморяването на цветето "коледна звезда" :lol:
и т.н,и т.н....
Животът е трагедия за чувстващите и комедия за мислещите.Хораций
Аватар
5ia
Кафевар/ка/
Мнения: 992
Регистриран на: Дек 13, '09, 09:06
Местоположение: Русе

Re: 10те неща, които не знаеш за мен

Мнение от 5ia »

Не, първото място май се дели между много от нас :D
А сега, тъй като ми остават още 9 неща да кажа за себе си, а и до сега ви изредих само лоши качества, е време да кажа и нещо добро ;)
2. Организирана съм, и много обичам реда. Не си ли направя план за действие, нищо не мога да свърша.
3. Все още мога да изненадвам мъжО, и след толкова години да го карам да се замисли колко още неща не знае за мен.
4. Имам една приятелка, не сто. За нея мога да обърна света, както и тя за мен. Отношенията ни са специални, защото не са разпилени между други хора.
5. Мога да пиша поезия. Не проза на редове.
6. Никога не лъжа. Мога да замълча, но не лъжа.
7. Имам принципи, които никога не пренебрегвам. Дори за собствена изгода.
8. Колкото и да ми е тъжно, и каквито и проблеми да имам, мога да ги скрия. Да бъда душата на компанията, просто за да не натоварвам околните и да не им развалям настроението.
9. Скромна съм :twisted: - така че точка 10 я оставям на вас да си я нагодите :lol:
Аватар
sunlight
Кана кафе
Мнения: 539
Регистриран на: Дек 1, '09, 21:47
Местоположение: Варна

Re: 10те неща, които не знаеш за мен

Мнение от sunlight »

Най-най-първото - обожавам аромата на море.
Мразя да се шляя по магазините.
Не обичам жълто злато, предпочитам бялото и платината.
Обичам да бродирам, но не точно гоблени.
Обичам да си купувам обувки, чанти и слънчеви очила.
"Герника" не успя да ме развълнува...
Обожавам творбите на Густав Климт.
Максималист съм.
Още сънувам, че летя.
Обичам да оставам сама.
Аватар
Fado
Кафевар/ка/
Мнения: 911
Регистриран на: Дек 8, '09, 13:00
Местоположение: София

Re: 10те неща, които не знаеш за мен

Мнение от Fado »

Това се отнася и за мен.
sunlight написа: Още сънувам, че летя.
Обичам да оставам сама.
Значи още осем... :hmmm:
- Много съм разпиляна, но седна ли да бачкам правя го до дупка.
- Нощна птица съм и затова сутрин не ме търси :zzz: . Когато ходех на работа колегите си ме знаеха и до обяд не ме закачаха.
- Рекордът ми за неспане е 72 часа - когато си правех дипломната работа, доста е гадно.
- Обожавам си котката, въпреки проклетия й характер. Бих си взела и куче, но милото - тц.
- Мразя и не мога да лъжа. Затова се вбесявам, ако някой се опитва да ме преметне.
- Темерут съм. Това май го писах в недостатъците :hmmm: , значи не се брои. :mrgreen:
- Припряна съм - когато започна нещо, искам вече да съм го свършила и да почвам следващото. Не мога да бездействам.
- Голям фантазьор съм. Обичам да витая в облаците, но понякога падам лошо.
- Не съм глезена мадамка и много мразя някой да ми се лигави.
Публикувай отговор

Обратно към “Разни и разнообразни теми”