Здравейте хоби манияци :) търся стари сортове Биволско червено с малко семки..

Модератор: Миша

Титриф

Re: Здравейте хоби манияци :) търся стари сортови Биволско червено съ с малко семки..

Мнение от Титриф »

cameraman написа: Фев 27, '20, 20:13 О-о-о-ооо ...Тука само за съвеЦки сортове говориме.
Тази серия я пуснах снощи, ма нещо изчезна, та да повторим.Най-доброто на което съм попадал досега. Почва се от лясковските градинари и в 30 къси клипчета е показано много.След толкоз години изглежда ,че е зарязал градинарството... :snif:
Аватар
Миша
Наркоман
Мнения: 17041
Регистриран на: Ное 27, '09, 14:11
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Здравейте хоби манияци :) търся стари сортови Биволско червено съ с малко семки..

Мнение от Миша »

Изгледах цялата поредица, общо взето и ние работим по тази схема, единствено не виждам защо уплътнява торфа, когато тарелките се напълнят със сух торф и се полее, той сам се уплътнява, после се засява семенцето и се покрива със сух торф, който отнема излишната влага
Свирете, музиканти! Дълга нощ ще е тази - чак до изгрева на надеждата......


Разсадник
Изображение
Icon
Кафевар/ка/
Мнения: 794
Регистриран на: Фев 4, '19, 14:41

Re: Здравейте хоби манияци :) търся стари сортови Биволско червено съ с малко семки..

Мнение от Icon »

...е защо се престараваш да триеш... ;) , че призовава да ви лапне клиентите ли, ами остави собственика на сайта да прецени това, кой му краде и кой щави клиентите и рекламите.........и..и . :lol: .. да ми върнеш мнението.. ;) , ма там има, не много, а доста поука.. ;) :lol:
и вземете да си плащате най-накрая, някои за рекламите, които ви стоят в подписите.... ;) ;) ;) :lol:
Титриф

Re: Здравейте хоби манияци :) търся стари сортови Биволско червено съ с малко семки..

Мнение от Титриф »

Някъде показваше,че освен с торф работи и със смес от тор и почва от речни наноси. Добавя и перлит. С торф съм работил веднъж и нямам мнение.
Заинтересува ме отоплението на парника за разсад. Умувам как да го пригодя за домати под тунел. При мен не се ли топли тунела файда няма. Тунелът е с малък обем и може сметката да излезе.
Аватар
Миша
Наркоман
Мнения: 17041
Регистриран на: Ное 27, '09, 14:11
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Здравейте хоби манияци :) търся стари сортови Биволско червено съ с малко семки..

Мнение от Миша »

Icon написа: Фев 29, '20, 17:30 ...е защо се престараваш да триеш... ;) , че призовава да ви лапне клиентите ли, ами остави собственика на сайта да прецени това, кой му краде и кой щави клиентите и рекламите.........и..и . :lol: .. да ми върнеш мнението.. ;) , ма там има, не много, а доста поука.. ;) :lol:
и вземете да си плащате най-накрая, някои за рекламите, които ви стоят в подписите.... ;) ;) ;) :lol:
Дръжте се като възпитани възрастни хора и няма да трия мнения , дребните заяждания, особено на тема политика не се толерират, още повече в тема за зеленчуци.
Свирете, музиканти! Дълга нощ ще е тази - чак до изгрева на надеждата......


Разсадник
Изображение
Аватар
alys
Чист кофеин
Мнения: 6069
Регистриран на: Авг 12, '19, 22:03

Re: Здравейте, хоби маниаци :), търся стари сортове Биволско червено сърце с малко семки..

Мнение от alys »

:dovolen: Здравейте, хоби маниаци :), търся стари сортове Биволско червено сърце с малко семки. Това би трябвало да е заглавието. :stiskam:
Icon
Кафевар/ка/
Мнения: 794
Регистриран на: Фев 4, '19, 14:41

Re: Здравейте хоби манияци :) търся стари сортови Биволско червено съ с малко семки..

Мнение от Icon »

.. :lol:
сбъркал си темата приятел, ...погледни в темата за зарзаватите, посветил съм ти цяло изречение... ;)
тука е темата, как да краднем леко клиентите на чужд сайт без да ни усетят.. :lol: :lol:
Недялков
Кафе с мляко
Мнения: 270
Регистриран на: Яну 18, '19, 18:23

Re: Здравейте хоби манияци :) търся стари сортови Биволско червено съ с малко семки..

Мнение от Недялков »

Аз не виждам кой кого може да открадне,всеки си има глава на раменете,мен ми е интересно тука така че...Хайде стига с тая царевица,,като я поливаш ще расте ми каде ще ходи :lol:
lidiq_macka
Кана кафе
Мнения: 659
Регистриран на: Апр 17, '15, 12:04

Re: Здравейте хоби маниаци :) търся стари сортови Биволско червено със малко семки..

Мнение от lidiq_macka »

Icon написа: Фев 28, '20, 08:27
Nikolai Draganov написа: Фев 28, '20, 08:06 Заповядайте в групата и бъдете активни..
..........
;) ;)

Като чуя за нещо Независимо в заглавието, веднага ми замирисва на някое пръкнало се ново червено НПО-нце, Камерата те надуши веднага. :lol:
Не разбирам, колеги, защо така с рогата напред?На Николай Драганов мога само и единствено да кажа - " Браво, момче!" Абсолютно безкористно събира, съхранява и разпространява стари и изчезнали български сортове.Разменяли сме семена с него и впечатленията ми са отлични.Има много сподвижници, предимно млади хора и това ме кара да вярвам, че българското земеделие няма да се затрие.
Icon
Кафевар/ка/
Мнения: 794
Регистриран на: Фев 4, '19, 14:41

Re: Здравейте, хоби маниаци :), търся стари сортове Биволско червено сърце с малко семки..

Мнение от Icon »

alys написа: Фев 29, '20, 18:02 :dovolen: Здравейте, хоби маниаци :), търся стари сортове Биволско червено сърце с малко семки. Това би трябвало да е заглавието. :stiskam:
Да ама стои още в заглавието СортовИ..... :lol: , и то след ремонта... :lol: ., а пък не се казват и семки, щото семките са за ядене и се продават от семкаджиите... :lol: ., та направете му още един ремонт на заглавието, та да не се излага момчето много, че е шеф на ордата на семенните банки.... :lol:
Ама не е истина, като го чета. :lol: , колкото пъти да прочета обявата и се заливам от смях..... :lol:
Публикувай отговор

Обратно към “Плодове и зеленчуци”