Народни танци

За да не седим само пред компютрите ;-)
Аватар
Moria
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1505
Регистриран на: Ное 25, '09, 10:38

Re: народни танци

Мнение от Moria »

Не съм намирала. :hmmmmmm:
Мисля, ако Улпия ескус беше в Гърция, сега Гиген нямаше да е западнало село, а туристическа дестинация. :hmmmmmm:

Водолейче, прощавай наспамихме темата. :oops:
Но ти непременно да разкажеш после как ти се отразяват танците. :daaa:
Изображение
Аватар
mucunka
Кафе машина
Мнения: 3128
Регистриран на: Ное 29, '09, 18:57
Местоположение: София,Световрачене
Дал благодарност: 19 пъти
Получил благодарност: 33 пъти

Re: народни танци

Мнение от mucunka »

Водолейче,ходя и аз на народни танци в един денс клуб в близкото училище.Много съм доволна,страхотно изживяване.Едно,че научавам куп хора из цяла България,а и се зареждам със страхотна положителна енергия.И не се притеснявай,че си нова.Поне при нас всеки път стъпките и сглобяването се прави отново и отново.Тези дни бях на абитуриентска и приложих наученото на практика-голям кеф. :daaa:
АКО ИСКАШ ДА СЕ ПОЧУВСТВАШ БОГАТ,ПРОСТО ПРЕБРОЙ ВСИЧКИТЕ СВОИ НЕЩА,КОИТО НЕ СИ КУПИЛ С ПАРИ.
http://mucun72.snimka.bg/daily/dostignata-mechta.752721
моите цветя
моите гоблени
IONbonbon

Re: Народни танци

Мнение от IONbonbon »

mucunka, ако не се лъжа ти беше от Левски, нали? В школата в 199-то училище ли ходиш, че и аз рових за обяви за народни танци? И на мен ми се иска да ходя.
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31527
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 810 пъти
Получил благодарност: 1727 пъти

Re: Народни танци

Мнение от Мария Николова »

Мълча. :slips: Ако видя тема "Не мога да тропам хорА", тогава :stalking: .
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
mucunka
Кафе машина
Мнения: 3128
Регистриран на: Ное 29, '09, 18:57
Местоположение: София,Световрачене
Дал благодарност: 19 пъти
Получил благодарност: 33 пъти

Re: Народни танци

Мнение от mucunka »

IONbonbon написа:mucunka, ако не се лъжа ти беше от Левски, нали? В школата в 199-то училище ли ходиш, че и аз рових за обяви за народни танци? И на мен ми се иска да ходя.
Ако е в Левски Г-да и съм много доволна.Приятелката ми е бременна и си нямам другарче,така че ако искаш наесен-заедно.
АКО ИСКАШ ДА СЕ ПОЧУВСТВАШ БОГАТ,ПРОСТО ПРЕБРОЙ ВСИЧКИТЕ СВОИ НЕЩА,КОИТО НЕ СИ КУПИЛ С ПАРИ.
http://mucun72.snimka.bg/daily/dostignata-mechta.752721
моите цветя
моите гоблени
Аватар
johnstalker
Наркоман
Мнения: 11805
Регистриран на: Дек 19, '09, 23:08
Местоположение: Троян, България, Европа, Земя
Дал благодарност: 145 пъти
Получил благодарност: 185 пъти
Обратна връзка:

Re: Народни танци

Мнение от johnstalker »

На питането ми към една моя позната, защо ходи на народни танци, и то два пъти седмично, тя ми отговори - Ами то може и да не ходя на танци и пак да се прибера потна и чорлава, важното е, мъжо ми да не ме пита къде съм ходила ;), нали знае, че по това време ходя на таци. :hihihi: :hihihi: :hihihi:

Та ето от къде идвала тази страст към народните танци у некои дами. :ieeee: :ieeee:
Аватар
Blue sky
Чист кофеин
Мнения: 5707
Регистриран на: Ное 23, '09, 15:35

Re: Народни танци

Мнение от Blue sky »

:lol: :daaa: ей, можеше да не разкрива на всеослушание, ми някои мъже четат тук :lol:
He who plants a garden, plants happiness
dal

Re: Народни танци

Мнение от dal »

Blue sky написа::lol: :daaa: ей, можеше да не разкрива на всеослушание, ми някои мъже четат тук :lol:
Да четат ! Ама да четат и моята тема , дето го теглиш и то стиска дивана и неще, и неще ! :mrgreen: :ufff:
кат неще-на народни отивам :hihihi:
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15816
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 710 пъти
Получил благодарност: 1478 пъти

Re: Народни танци

Мнение от Гео, граф »

Аз ходя ! Ходя на народни танци ! Вече три пъти !!! :ieeee: :ieeee: :ieeee: ...

Много е весело, макар че сме повечко мераклиите, отколкото са възможностите на залата, ама душа да е широка :ssun: ... Само малешевското нещо ми се опира, особено заврънкулките накрая, ама ше го изуча и него ! :daaa:
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
plitka
Kафенце
Мнения: 15
Регистриран на: Май 30, '12, 14:44

Re: Народни танци

Мнение от plitka »

На народните танци пада голям купон.... ИХУ. Като споменахте сватба... там където аз ходя има едни сватбари- булка, младоженец, кум и кума. Тренират те ;)
Според мен, първо че е много ама много забавно, това се явява разбирасе и вид спорт. Раздвижване, което естествено е полезно. :ieeee:
Аз тръгнах на народни танци, защото едни познати свирят на гайди и покрай тях ми пламна нещо. Хубаво е да не забравяме корените си :)
http://www.ecomedia.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;
Публикувай отговор

Обратно към “Спорт, адреналин или просто разходка”