Тема за БЪРЗИ ВЪПРОСИ и ОТГОВОРИ

Публикувай отговор
Аватар
maranta
Кафевар/ка/
Мнения: 770
Регистриран на: Мар 19, '15, 08:54
Дал благодарност: 113 пъти
Получил благодарност: 25 пъти

Re: Тема за БЪРЗИ ВЪПРОСИ и ОТГОВОРИ

Мнение от maranta »

Вие наистина сте съкровища :tzeluvka: :tzeluvka: :tzeluvka:
Благодаря, мерси, тенкс :tzvetentze: Много ми помогнахте :ieeee:
Данеда, първо розебука гледах,описанията на сортовете - добрееее :nod: . Ооообаче попаднах и на това:

Eyes For You и Blue for You
Помогите, пожалуйста, владельцы этих сортов, правильно расположить их. В прошлом году подсадила Eyes for You перед взрослыми уже кустами сорта Blue for You, прочитав в обсуждениях, что Eyes For You кустик маленький.
А зимой уже все источники просмотрела,- похоже, что ошиблась, и он будет гораздо выше. Неужели пересаживать?

Автор: elfin, 16.04.2016
Комментарии:
Marlena Marlena
16.04.2016 21:02
Думаю, что правильно посадили по высоте.
...
Arevochka Arevochka
16.04.2016 22:34
Вы все сделали правильно, хотя маленьким кустиком я бы Eyes For You не назвала, но он все же меньше, чем Blue for You. Последний еще и более темный


И като го прочетох :hmmm: :hmmm: :hmmm: и :hmmmmmm:
Аватар
renimoss
Баш кафе майстор
Мнения: 2050
Регистриран на: Май 27, '13, 17:26
Местоположение: София

Re: Тема за БЪРЗИ ВЪПРОСИ и ОТГОВОРИ

Мнение от renimoss »

Къде из по-широко разпространените вериги в София се продава кус-кус тип арабски, дребен, дето само се накисва? Преди във Фантастико имаше на Barilla, но от доста време няма. А не ми се обикаля из центъра. Пък идват пости ...
Аватар
Daniela Pargu
Чист кофеин
Мнения: 5269
Регистриран на: Яну 29, '17, 20:53
Местоположение: В.Търново
Дал благодарност: 92 пъти
Получил благодарност: 101 пъти

Re: Тема за БЪРЗИ ВЪПРОСИ и ОТГОВОРИ

Мнение от Daniela Pargu »

Рени, виж в Лидл- купувала съм 2-3 вида - в малки картонени кутии и в големи.Хубав е.
Не съм обърнала внимание,дали е по тематичните продажби,или го има постоянно :hmmm:
Аватар
renimoss
Баш кафе майстор
Мнения: 2050
Регистриран на: Май 27, '13, 17:26
Местоположение: София

Re: Тема за БЪРЗИ ВЪПРОСИ и ОТГОВОРИ

Мнение от renimoss »

Благодаря :tzvetentze:
Хем Лидъл има наблизо, но ние рядко пазаруваме там, затова не съм го видяла :ufff:
Аватар
ln_none
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1044
Регистриран на: Мар 30, '15, 10:06
Местоположение: Сахара
Получил благодарност: 385 пъти

Re: Тема за БЪРЗИ ВЪПРОСИ и ОТГОВОРИ

Мнение от ln_none »

Имам да пращам по Еконт коренище джоджен, обаче нещо не съм сигурна как да го опаковам. В саксийка ли да го посадя? Горната част да я режа ли, в момента има дълги пръчки?
Аватар
Димана
Кафе машина
Мнения: 3082
Регистриран на: Яну 29, '11, 16:59

Re: Тема за БЪРЗИ ВЪПРОСИ и ОТГОВОРИ

Мнение от Димана »

ln_none написа:Имам да пращам по Еконт коренище джоджен, обаче нещо не съм сигурна как да го опаковам. В саксийка ли да го посадя? Горната част да я режа ли, в момента има дълги пръчки?
Ноне, важно за джоджена е коренището. Ако мислиш, че горната част е много голяма, отрежи я. Не го сади в саксия, а го изпрати в намокрен вестник.
Не знам дали тук е мястото, но МНОГО ТИ БЛАГОДАРЯ за мидите!!! :tzvetentze: :tzeluvka: :tzvetentze: :tzeluvka:
Аватар
polyabs
Кафе машина
Мнения: 3451
Регистриран на: Юли 13, '13, 18:15
Местоположение: Бургас
Дал благодарност: 208 пъти
Получил благодарност: 110 пъти

Re: Тема за БЪРЗИ ВЪПРОСИ и ОТГОВОРИ

Мнение от polyabs »

alina Тайберито не пуска отдолу издънки като малините и къпините, поне моето си расте от един корен, има и друг хибрид между малина и къпина подобен но без бодли - Логанбери, в Русия е на голяма почит и е много родовит, аз го харесвам повече от Тайберито защото е по ароматно.
Аватар
ln_none
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1044
Регистриран на: Мар 30, '15, 10:06
Местоположение: Сахара
Получил благодарност: 385 пъти

Re: Тема за БЪРЗИ ВЪПРОСИ и ОТГОВОРИ

Мнение от ln_none »

:daaa: Много се къса проклетото коренище, затова сложих и в саксийка, и в кесийка, дано все някое се хване :stiskam:

Много се радвам, че някой ще ги ползва пустите му миди :dovolen: Така лакомо сме ги събирали с ММ, а седят сума ти време прашасали на тавана.
Deleted User 2919

Re: Тема за БЪРЗИ ВЪПРОСИ и ОТГОВОРИ

Мнение от Deleted User 2919 »

Въпроса ми , защо Гугъл почна да шатажира с приемамето на неговите условия и излизало ли е при вас това:
Напомняне от Google за поверителността
Превъртете надолу и кликнете върху „Приемам“, когато сте готови да продължите към Търсене, или разгледайте другите опции на тази страница.
Данни, които обработваме, когато използвате Google
Когато например потърсите ресторант в Google Карти или гледате видеоклип в YouTube, обработваме информацията за тази активност, включително неща като гледания от вас клип, идентификационните номера на устройствата, IP адресите, данните в „бисквитките“ и местоположението.
Обработваме и типовете информация, описана по-горе, когато използвате приложения или сайтове, които ползват услугите ни, като например реклами, Анализ и видеоплейъра на YouTube.
Защо ги обработваме
Обработваме тези данни за целите, описани в декларацията ни, включително за да:
помагаме на услугите си да показват по-полезно и персонализирано съдържание, като например по-подходящи резултати от търсенето;
подобряваме качеството на услугите си и да разработваме нови;
показваме реклами въз основа на интересите ви, включително неща като извършени от вас търсения или гледани от вас видеоклипове в YouTube;
подобряваме сигурността чрез защита срещу измами и злоупотреба;извършваме анализ и измервания, за да разберем как се използват услугите ни.



Докато не приемеш техните условия , не дава да ползва Гугъл. :shock:
Аватар
renimoss
Баш кафе майстор
Мнения: 2050
Регистриран на: Май 27, '13, 17:26
Местоположение: София

Re: Тема за БЪРЗИ ВЪПРОСИ и ОТГОВОРИ

Мнение от renimoss »

Моля, посъветвайте ме към кого да се обърна за разчитане на ръчно написани етикети в нещо като стенографски стил, изглеждат като писани на арабски, но са на български. Става дума за много стари записки на български учен (от 1908-1910 г.), по-точно съвсем кратки бележки за места, в които се съдържат данни за разпространение на някои видове растения, но поради това, че са написани ужасно тази информация остава недостъпна. Изобщо нямам идея как да подходя към проблема. Дали пък някой от форума няма нужния опит?
Публикувай отговор

Обратно към “Други цветарски теми”