Там , на Балкана !

Началото, перспективи, развитие, до къде стигнахме, с какво можем да се похвалим
Публикувай отговор
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8508
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 856 пъти
Получил благодарност: 657 пъти

Re: Там , на Балкана !

Мнение от Shami »

Аз нямам фейс и гледам тука само ,но и от тук показаните снимки всичко ми хареса :daaa:
Миленче,ако може да кажеш кой е хелениума и колко висок става пък и сам ли се размножава :hmmm:,също спиреята коя е,тая папрат на сянка ли се сади и изобщо как се оправяш с охлювите ,не изгризват ли всичко :hmmm:
А това след снимката с гърненцето ацер ли е? Много ми хареса и букетчето ти в другата тема.Трябва да се върна отначало и да разгледам тази прекрасна градина,но се опасявам че ще изникнат още въпроси :lol:
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8508
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 856 пъти
Получил благодарност: 657 пъти

Re: Там , на Балкана !

Мнение от Shami »

Уао :D ,темата е много интересна,поздравления :tzvetentze:
Видях за хелениума :lol: и други са питали.Научих доста неща,например за компоста :daaa:
Продължавам бавничко да разглеждам, все едно съм в горска приказка.
Аватар
МГХ
Наркоман
Мнения: 10114
Регистриран на: Окт 4, '12, 23:28
Местоположение: Русе
Дал благодарност: 373 пъти
Получил благодарност: 1037 пъти

Re: Там , на Балкана !

Мнение от МГХ »

Shami , Хелениумът ми е от някоя от полските поръчки. Може би е Бидермаер.Нещо такова .Има го в Зелена пролет. Много е висок . Повече от 1.70 м. . http://zelena-prolet.com/Helenium_autumnale" onclick="window.open(this.href);return false; Имам от незабравка червен и нисък Helenium Helena Red , но още не е цъфнал. Обичам хелениуми . Цъфтят тогава , когато другите цветя се мъчат от жегата.
Ако питаш за това Изображение някакъв сибирски дрян е. Но аз съвсем не им помня имената.
Di_Va
Кафе машина
Мнения: 4891
Регистриран на: Сеп 20, '10, 22:22
Дал благодарност: 353 пъти
Получил благодарност: 279 пъти

Re: Там , на Балкана !

Мнение от Di_Va »

Жега, 39° и колко свежо е всичко! :dovolen:
Балкана си е Балкан! Много разхладително действат тези снимки, как ви се тръгва от там не зная?
Аватар
МГХ
Наркоман
Мнения: 10114
Регистриран на: Окт 4, '12, 23:28
Местоположение: Русе
Дал благодарност: 373 пъти
Получил благодарност: 1037 пъти

Re: Там , на Балкана !

Мнение от МГХ »

Изображение Хич даже не ми се тръгваше , но посрещахме сина от Англия и чакаме дъщерята от Германия. Пръснаха се децата и сега тяхното идване е празник. Утре ще ми доведат внука. Това е положението.
Di_Va
Кафе машина
Мнения: 4891
Регистриран на: Сеп 20, '10, 22:22
Дал благодарност: 353 пъти
Получил благодарност: 279 пъти

Re: Там , на Балкана !

Мнение от Di_Va »

О, по такъв повод :ieeemyzh: , разбира се и предполагам с удоволствие сте тръгнали да си посрещнете толкова милите гости! Хубаво е все пак, че си идват и че вие ги посещавате ( предполагам) :stiskam: :dovolen: !
Аватар
МГХ
Наркоман
Мнения: 10114
Регистриран на: Окт 4, '12, 23:28
Местоположение: Русе
Дал благодарност: 373 пъти
Получил благодарност: 1037 пъти

Re: Там , на Балкана !

Мнение от МГХ »

Аз пък съм луднала по декупажа и покрай всички други работи тайничко вечер си правя разни неща.Исках да направя нещо такова Изображение Но се оказа ,че нямам четири подходящи изображения за това и сега има две от един вид и две от друг.Но има време ще измисля нещо и ще намеря подходящите мотиви. Та сега имам това от снощи : Изображение
Изображение
Изображение

И тези от преди : Изображение
Изображение
Аватар
Emilly1212
Кафе машина
Мнения: 4387
Регистриран на: Май 10, '15, 21:16
Местоположение: Троян
Дал благодарност: 2100 пъти
Получил благодарност: 694 пъти

Re: Там , на Балкана !

Мнение от Emilly1212 »

Поздравления Миленка за сътвореното от твоите ръце и сърце. Много е красиво всичко! С интерес гледам всяко твое ново попълнение! :tzvetentze:
Най-важните неща на този свят са онези, които нямат етикет с цена, защото колкото и много да струват, не могат да бъдат нито купени, нито продадени!

Нашето любимо място - Emilly1212
Аватар
МГХ
Наркоман
Мнения: 10114
Регистриран на: Окт 4, '12, 23:28
Местоположение: Русе
Дал благодарност: 373 пъти
Получил благодарност: 1037 пъти

Re: Там , на Балкана !

Мнение от МГХ »

Благодаря, Емили! Опитвам различни неща , но съм още новак.
Аватар
Ава_и_мама
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1051
Регистриран на: Яну 23, '17, 20:26
Местоположение: гр. София

Re: Там , на Балкана !

Мнение от Ава_и_мама »

Привет, Миленски!
Малко от главата за краката :P , ама ако това са салфетки за декупаж, някъде гледах да продават по еденични бройки и ми направи впечатление. Но къде беше :hmmm: :hmmm:
Еденични бройки ли ти трябват? :sdaaa:
Публикувай отговор

Обратно към “Нашите албуми”