препоръчайте - за почивка

За разговори, други теми или просто да побъбрим...
Аватар
bouquet
Чист кофеин
Мнения: 7054
Регистриран на: Дек 9, '09, 22:02
Получил благодарност: 1 път

Re: препоръчайте - за почивка

Мнение от bouquet »

Котенковци аз лично не го препоръчвам за почивка. Да минете, да го видите и до там.
Жеравна - ами според мен и там не е за млади хора много подходящо...
Сетих се, за един сайт, в който ежедневно има предложения с намаления, ние сме почивали с ваучер от там
http://vipoferta.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;
Търся добри хора
Аватар
Titi
Чист кофеин
Мнения: 7181
Регистриран на: Ное 25, '09, 10:51
Местоположение: София

Re: препоръчайте - за почивка

Мнение от Titi »

bouquet написа:Котенковци аз лично не го препоръчвам за почивка. Да минете, да го видите и до там.
Жеравна - ами според мен и там не е за млади хора много подходящо...
Сетих се, за един сайт, в който ежедневно има предложения с намаления, ние сме почивали с ваучер от там
http://vipoferta.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;
Ааа, не така, ние като не сме млади да не би да не търсим места за почивка :nod: Нищо, че Водолейката пусна темата. Мястото, което Склери е посочил на мен лично много ме заинтересува и си го записах във фаворити. Чудно, че съм от Плевенския край, а не съм чувала за Котенковци, непременно ще минем от там поне веднъж. И сайта който ти пусна си записах, защото все инцидентно попадам на такива обяви, а в него е систематизирано всичко.
Приключенията на Тити дългото чорапче http://titidulgotochorapche.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
bouquet
Чист кофеин
Мнения: 7054
Регистриран на: Дек 9, '09, 22:02
Получил благодарност: 1 път

Re: препоръчайте - за почивка

Мнение от bouquet »

Как да си чувала, като се казва КоСтенковци селото :lol:
Търся добри хора
Аватар
johnstalker
Наркоман
Мнения: 11814
Регистриран на: Дек 19, '09, 23:08
Местоположение: Троян, България, Европа, Земя
Дал благодарност: 148 пъти
Получил благодарност: 189 пъти
Обратна връзка:

Re: препоръчайте - за почивка

Мнение от johnstalker »

За през зимата горещо препоръчам Хотел Балкан - Чифлик , Троян!
Аватар
scleri
Кафе машина
Мнения: 3886
Регистриран на: Юли 10, '10, 13:14
Дал благодарност: 53 пъти
Получил благодарност: 284 пъти

Re: препоръчайте - за почивка

Мнение от scleri »

bouquet написа:Котенковци аз лично не го препоръчвам за почивка. Да минете, да го видите и до там.
Ще си позволя да не се съглася с горното мнение / въпреки че след двайсет години щастлив брак добре зная че в края на краищата жената винаги се оказва права /

Механа Жълтицата е достатъчно добра за да отклони за един обяд пътуваща в района компания. На път за механата разбира се може да се хвърли и един поглед на селото. Мястото обаче си е много добро и за по-дълга почивка. Ние изкарахме там цяла седмица без да скучаем нито миг. В района / в радиус на десетина километра / има няколко манастира между които Дряновския и Соколския. Наблизо са и Боженци, Етъра, Арбанаси, Витите скали и пещерата на Бачо Киро. За хора които под почивка не разбират само разходки има и други изкушения. В селото се предлагат коне за езда, велосипеди и АТВ-та. Любителите на адреналина имат на разположение мотописта край съседното / пет, шест километра / село Междене. Там има и любителско стрелбище. В района има и много добри места за спортен риболов. За хората които под добра почивка разбират добър обяд и след това безметежно мързелуване има на разположение малък басейн, джакузи, сауна , цифрова телевизия и безплатен безжичен интернет. Единственото което може да липсва на млада, луда компания е една добра дискотека. Все пак Габрово е само на десетина километра. Търново също не е далеч. Така че не е проблем да се отскочи за няколко часа и след това да се прибереш за релакс в една съвсем друга реалност.

Не съм рекламен агент на селцето, но останах толкова доволен от престоя си там, и от чудесното отношение на хората от селото а не само на собствениците на къщата са гости, че се чувствам задължен да го споделя с вас.
Аватар
vodo-leika
Кафе машина
Мнения: 4962
Регистриран на: Ное 25, '09, 20:29

Re: препоръчайте - за почивка

Мнение от vodo-leika »

s_t_m написа:Жеравнаааа! Само веднъж отидЕте, Водолейче, и завинаги ще отмервате времето с това от едното до следващото ви преживяване в Жеравна! :daaa: :ssvirka: :sdance:
Ох, Жеравна ми е легнала на сърцето от преди две години още. Проблемът е, че нямаме кола и се чудя дали ще е удобно придвижването :hmmm: !
Но там е божествено, наистина!
Аватар
Titi
Чист кофеин
Мнения: 7181
Регистриран на: Ное 25, '09, 10:51
Местоположение: София

Re: препоръчайте - за почивка

Мнение от Titi »

Хайде сега да се прочетеш и да се посмееш на себе си :lol:
bouquet написа:Котенковци аз лично не го препоръчвам за почивка. Да минете, да го видите и до там.
Titi написа: Чудно, че съм от Плевенския край, а не съм чувала за Котенковци, непременно ще минем от там поне веднъж.
bouquet написа:Как да си чувала, като се казва КоСтенковци селото :lol:
Приключенията на Тити дългото чорапче http://titidulgotochorapche.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
patrisiq22
Kъсо кафе
Мнения: 93
Регистриран на: Авг 19, '15, 18:28
Местоположение: Sofia

Re: препоръчайте - за почивка

Мнение от patrisiq22 »

Здравейте! Някой може ли да ми препоръча готино местенце за лятната почивка?
Аватар
bouquet
Чист кофеин
Мнения: 7054
Регистриран на: Дек 9, '09, 22:02
Получил благодарност: 1 път

Re: препоръчайте - за почивка

Мнение от bouquet »

Кажи какво харесваш, за да знаем какво да препоръчаме!
На море ли да е? В гората ли да е? С басейн?
Търся добри хора
Аватар
johnstalker
Наркоман
Мнения: 11814
Регистриран на: Дек 19, '09, 23:08
Местоположение: Троян, България, Европа, Земя
Дал благодарност: 148 пъти
Получил благодарност: 189 пъти
Обратна връзка:

Re: препоръчайте - за почивка

Мнение от johnstalker »

patrisiq22 написа:Здравейте! Някой може ли да ми препоръча готино местенце за лятната почивка?
Ние от утре сме тук - Комплекс Варвара :ieeemyzh:
Публикувай отговор

Обратно към “Разни и разнообразни теми”