Нашите прекрасни рози 2017

Публикувай отговор
abelia
Кафевар/ка/
Мнения: 746
Регистриран на: Авг 6, '11, 13:00
Получил благодарност: 1 път

Re: Нашите прекрасни рози 2017

Мнение от abelia »

Прекрасно е Ванкчо! Колко много цвят! Ще се радвам сега на вашите рози. Моите едва сега започват да цъфтят.
gospodinov

Re: Нашите прекрасни рози 2017

Мнение от gospodinov »

Ванкчо написа:И аз да се отчета.Малко шаренко.
Изображение
Стига съм досаждала.
Ванкчо твоя Еден е разкошен :shock: :o ........Изображение
Като молба, моля пишете имената на розите, които са на снимките.
Lois написа:С Господинов сме от един отбор :mrgreen:
:D :D нали, убийци на нежни цветя, с цел да задоволим най ниските си страсти..... :mrgreen: :mrgreen:
Аватар
цер
Кафе с мляко
Мнения: 200
Регистриран на: Мар 18, '16, 14:48
Местоположение: Ловеч

Re: Нашите прекрасни рози 2017

Мнение от цер »

gospodinov написа:
Ванкчо написа:И аз да се отчета.Малко шаренко.
Изображение
Стига съм досаждала.
Ванкчо твоя Еден е разкошен :shock: :o ........Изображение
Като молба, моля пишете имената на розите, които са на снимките.
Lois написа:С Господинов сме от един отбор :mrgreen:
:D :D нали, убийци на нежни цветя, с цел да задоволим най ниските си страсти..... :mrgreen: :mrgreen:
Ванкчоооооо,страхотия !!!! Браво и моля те продължавай да "досаждаш" :tzvetentze:
Господинов от твоя отбор съм-от убииците :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Нашите прекрасни рози 2017

Мнение от calico »

Lois написа:Ееех че сте бее
Аз пък обичам букети, всякакви. Най-големият зор на английските рози е, че са им къси дръжките и не стават за вази :mrgreen: замислям се да си купя чаени хибриди специално за целта :angelche:
Сега ще ме нахокате ли

ми да! :lol: хокам те даже. Всеки път си като ги слагаш у вазата и си спомняй че са като отрязани детски ръчички. :angelche:
има изключителни изкуствени цветя за вази, верно са много скъпи, но пък така и вълка сит и агнето цяло


Господинов, цветята били нещо специално в духовния свят, не са като марулите. Затова и в приказния свят има цветни елфи, но не и динени и доматени. :daaa:
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
rosi-m
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1986
Регистриран на: Ное 19, '14, 19:54

Re: Нашите прекрасни рози 2017

Мнение от rosi-m »

Е най-после ги видях А то красота ли е :potekoha: :potekoha: :potekoha:
Поздравления!
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Нашите прекрасни рози 2017

Мнение от calico »

сега и аз видях на Ванкчо.
мале мале, :potekoha: :potekoha: :potekoha:

Господинов, моля те да повторя твоето мишле, точно така съм
Изображение
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
hosta127
Кафевар/ка/
Мнения: 797
Регистриран на: Мар 31, '17, 21:50

Re: Нашите прекрасни рози 2017

Мнение от hosta127 »

Ванкчо, разкош и не само Едена :tzvetoman: е, той се ре разположил като господар .Прекрасен ! :ieeee: :ieeee:
gospodinov

Re: Нашите прекрасни рози 2017

Мнение от gospodinov »

calico написа: има изключителни изкуствени цветя за вази, верно са много скъпи, но пък така и вълка сит и агнето цяло
Господинов, цветята били нещо специално в духовния свят, не са като марулите. Затова и в приказния свят има цветни елфи, но не и динени и доматени. :daaa:
Съгласен calico, за феите.....но за изкуствените цветя :hmmm: :sno:
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Нашите прекрасни рози 2017

Мнение от calico »

за изкуствените цветя само така си мислиш, докато не им откриеш чара. И докато не намериш такива дето не се различават дори и на пипане от истинските. :angelche:
има си нужда понякога, доста често даже, от освежаване на някое място, ъгълче или пък кът у дома. Имам една глициния, два стръка, дето всеки ги пипа като кажа че не са истински.

...а останалото...ми то е просто чужда нагласа дето сме я възприели. Че е кич и пр. Щото нали знаеш, че ако бяха открили пласмасата прези среброто, сега сребърните прибори щяха да са кич, а пласмасовите - висша аристокрация. Манипулируеми сме, Господинов, колкото и да ни се струва че някои работи са си наши лични, не са [клатя умно глава] :angelche: :angelche:
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
gospodinov

Re: Нашите прекрасни рози 2017

Мнение от gospodinov »

calico написа:за изкуствените цветя само така си мислиш, докато не им откриеш чара. И докато не намериш такива дето не се различават дори и на пипане от истинските. :angelche:
има си нужда понякога, доста често даже, от освежаване на някое място, ъгълче или пък кът у дома. Имам една глициния, два стръка, дето всеки ги пипа като кажа че не са истински.

...а останалото...ми то е просто чужда нагласа дето сме я възприели. Че е кич и пр. Щото нали знаеш, че ако бяха открили пласмасата прези среброто, сега сребърните прибори щяха да са кич, а пласмасовите - висша аристокрация. Манипулируеми сме, Господинов, колкото и да ни се струва че някои работи са си наши лични, не са [клатя умно глава] :angelche: :angelche:
Calico.... при всичкото ми уважение, което изпитвам към теб, няма да се съглася.
Във фирмата, в която работя, в офиса изобилства от изкуствени растения и цветя, отвън има 3 големи изкуствени палми, банани, акации, цъфнали дръвчета най високо качество, даже с естествени елементи - дървесна кора и други. Ами отврат...а те са толкова хубави копия, че постоянно външни хора им се възхищават, ахкат и въхкат. Ако ти е интересно ще ти ги снимам и ще ти покажа, палмите са огромни, домъкнаха ги от Китай...
Пластмасовите цветя за мен, са като пластмасовите жени дето ги продават в едни ... шопове, може и да вършат някаква работа ама.....са гумени :mrgreen: :mrgreen:
Приеми все пак, че това е само моето скромно мнение........
Публикувай отговор

Обратно към “Рози”