Деси, приятно ми е!

То че се знаем, знаем се, ама все пак :)...
Dessi2026
Kафенце
Мнения: 27
Регистриран на: Май 17, '17, 09:53

Re: Деси, приятно ми е!

Мнение от Dessi2026 »

Гео, граф написа:
Dessi2026 написа:... Днес в Елин Пелин е пазарен ден...
Аха, значи си наблизо, разкрих те :sitwasntme: ! Днес в Елин Пелин май има събор, да не се заигаеш много там, ей :swink: !
Благодаря, ще се пазя :)

Не съм чула за събор, ама не съм много по игрите, честно казано.

Ходих до пазара, там има едни младежи и им показах снимките. Дадоха ми няколко "лекарства" - ще пръскам днес. Според тях са гъбички по иглолистното.

Иначе в темата съм качила снимки, ама никой не отговаря. И аз видях, че Мугофродо е супер услужлив, ама май не е бил скоро тук и не е видял моята си болка :)
Аватар
Margaritenia
Баш кафе майстор
Мнения: 2774
Регистриран на: Апр 7, '15, 18:24
Дал благодарност: 6 пъти
Получил благодарност: 28 пъти

Re: Деси, приятно ми е!

Мнение от Margaritenia »

Деси, добре дошла и от мен!:)))
Изчетох темата и видях болничкото и новата тема видях в раздел иглолистни, но вземи пусни въпроса си в общата тема за иглолистни. Също така, ако не знаеш точно какво е иглолистното ти, пусни го в темата за Разпознаване на иглолистни. Може и в темата за „Смърч” да пишеш. В тези теми ще отговори Мугофродо, твоята няма да я види най-вероятно.
А и идеята е да се трупа инфо в правилните теми за бъдещи справки при друг такъв проблем на друг запален градинарр:))))) :tzvetentze:
All gardeners know better than other gardeners.
Chinese proverb
Изображение
Dessi2026
Kафенце
Мнения: 27
Регистриран на: Май 17, '17, 09:53

Re: Деси, приятно ми е!

Мнение от Dessi2026 »

Margaritenia написа:Деси, добре дошла и от мен!:)))
Изчетох темата и видях болничкото и новата тема видях в раздел иглолистни, но вземи пусни въпроса си в общата тема за иглолистни. Също така, ако не знаеш точно какво е иглолистното ти, пусни го в темата за Разпознаване на иглолистни. Може и в темата за „Смърч” да пишеш. В тези теми ще отговори Мугофродо, твоята няма да я види най-вероятно.
А и идеята е да се трупа инфо в правилните теми за бъдещи справки при друг такъв проблем на друг запален градинарр:))))) :tzvetentze:
Благодаря ти много, ето така написано разбирам какво ми казват :) Много е рядко човек да може да се изрази ясно, еле па аз.

Като се прибера, ще пиша със снимки отново - вече в правилната тема.

Аз вече си взех лекарства от младежите на пазара, дано го оправят. Всеки съвет е полезен.
Аватар
Tanet
Кафе машина
Мнения: 4787
Регистриран на: Яну 13, '10, 11:52
Местоположение: Севлиево 5-а зона
Дал благодарност: 2 пъти
Получил благодарност: 1 път

Re: Деси, приятно ми е!

Мнение от Tanet »

Тук подобни на твоята къщи с градините към тях http://casaideefaidate.com/giardini/rec ... rdino.html" onclick="window.open(this.href);return false;
"Истинските неща в живота, не са нещата"
[img]http://smileys.on-my-web.com/repository ... gonfly.gif[/img]

градинките на "утринния покой"
Публикувай отговор

Обратно към “Представете се”