Ядоса ме това, че ...... (1)

За разговори, други теми или просто да побъбрим...
Заключено
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15885
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 859 пъти
Получил благодарност: 1725 пъти

Re: Ядоса ме това, че ......

Мнение от Гео, граф »

Мар' Милено, само и само да не ни допуснеш близо до голия до кръста убавец, ще ни лишиш и от коФтейли, и от кекс, така ли :svekurva: ??? Е хубава работа :o :shock: ! Я турай пак бинта, мятай се в хамака и все ще се намери кой цигарата да ти припали, люлката да ти люшне, чашката да ти допълни. Само ще сочиш със здравата ръка и ще подвикваш: ''Да не ми изрежете Hot Chocolate-а много ниско, ей, цветаркитей!" А ний ше припкаме леконого край теб, ше те обгрижваме и на всичкото бодили ше му видим сметката :mrgreen: :daaa:

Позивна: Бухала буха бухАлката! :angelche:
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
venetka70
Кафе машина
Мнения: 3610
Регистриран на: Май 21, '15, 12:17
Местоположение: Белица, Силистра / Пловдив /Момчиловци / Чирчик, Узбекистан и накъдето ме отвее вятъра
Дал благодарност: 23 пъти
Получил благодарност: 36 пъти

Re: Ядоса ме това, че ......

Мнение от venetka70 »

лалесъм написа:Тобис, не разбрах какво ни трябва на нас за розите - по-груПичко или по-груБичко :D
Щото и двете са верни :lol:
Ей тоя пост, особено пък в темата Ядоса ме това, че.... избива рибата. Оправи ми вкиснатото, дъждовно настроение. Благодаря Лаленце.
Flowerlover
Иногда вовремя сделанные шаги меняют походку всей жизни!!
Аватар
ToBo
Чист кофеин
Мнения: 7642
Регистриран на: Апр 21, '12, 20:41
Местоположение: София

Re: Ядоса ме това, че ......

Мнение от ToBo »

лалесъм написа:Тобис, не разбрах какво ни трябва на нас за розите - по-груПичко или по-груБичко :D
Щото и двете са верни :lol:
Каквото и да е. Ще сме като шофьорите - какво се кАчи, такова караме: )
Никога не е късно да засадиш клематис...
Аватар
milena02
Чист кофеин
Мнения: 5417
Регистриран на: Юни 13, '12, 16:35
Местоположение: София
Получил благодарност: 1 път

Re: Ядоса ме това, че ......

Мнение от milena02 »

Че в коя тема да е, Венетче? В момента всички са ядосани. Аз - че ще ми се оправи ръката и няма да мога да си лежа в шезлонга с книжката, докато ви гледам как режете рози. Вие - че няма да ядете кекс и да пиете коктейли, поднесени ви от гол до кръста убавец. Въпросният убавец - че вече се беше настроил радостно да галантсва на двайсетина дами и даже нов коктейл измисли по случая. Въобще, всички са ядосани от това, че... :lol:
Последно промяна от milena02 на Мар 14, '17, 16:32, променено общо 1 път.
Аватар
venetka70
Кафе машина
Мнения: 3610
Регистриран на: Май 21, '15, 12:17
Местоположение: Белица, Силистра / Пловдив /Момчиловци / Чирчик, Узбекистан и накъдето ме отвее вятъра
Дал благодарност: 23 пъти
Получил благодарност: 36 пъти

Re: Ядоса ме това, че ......

Мнение от venetka70 »

milena02 написа:Че в коя тема да е, Венетче? В момента всички са ядосани. Аз - че ще ми се оправи ръката и няма да мога да си лежа в шезлонга, докато ви гледам как режете рози. Вие - че няма да ядете кекс и да пиете коктейли, поднесени ви от гол до кръста убавец. Въпросният убавец - че вече се беше настроил радостно да галантсва на двайсетина дами и даже нов коктейл измисли по случая. Въобще, всички са ядосани от това, че... :lol:
Нека си се казва как ще темата. Аз пък съм радостна, че си добре и че стана такъв хубав моабет. Малко на твоя глава, ама от това не вярвам да ти докараме главобол.
А за шезлонга винаги можеш да си измислиш болест и да се разположиш в него и от там нататък да върви рязането на розите от съфорумки, кекса, коктейла, убавеца и т.н. Сецване в кръста например е добро, иди докажи, че не е така. Видим признак на тая болест няма нали?? На крива физиономия от болка винаги трябва да можеш да го докараш си мисля.
Flowerlover
Иногда вовремя сделанные шаги меняют походку всей жизни!!
bell

Re: Ядоса ме това, че ......

Мнение от bell »

milena02 написа: В момента всички са ядосани. Аз - че ще ми се оправи ръката и няма да мога да си лежа в шезлонга с книжката, докато ви гледам как режете рози. Вие - че няма да ядете кекс и да пиете коктейли, поднесени ви от гол до кръста убавец. Въпросният убавец - че вече се беше настроил радостно да галантсва на двайсетина дами и даже нов коктейл измисли по случая. Въобще, всички са ядосани от това, че... :lol:
:svekurva:
В знак на солидарност се бях подготвила с ново облекло на египетска мумия и удобни ръкавици да режа рози, а ти - Пуякът пуйчи пуйката!" Свободно! :svekurva:
Изображение
Lois

Re: Ядоса ме това, че ......

Мнение от Lois »

Ядоса ме това, че по никое време ми се наложи да пътувам до морето, защото са ни разбили къщурката.
Без хладилник, телевизор, готварска печка, пералня, прахосмукачка, газова бутилка, куп инструменти и незнамощекакво, плюс всички тенджери, чинии, чаши и прибори. Но са оставили кафеварките и термосите :twisted:
Всички чекммедженца и шкафове изсипани на земята, всички текстилни неща на пода, подозирам че липсват чаршафи, завивки и възглавници, но не успях да установя с точност. Утре се надявам да дойде полицията за оглед, че да можем да разчистим. Даже не мога да се ядосам като хората май, толкова съм наясно, че няма смисъл.
sasha

Re: Ядоса ме това, че ......

Мнение от sasha »

Ех Lois, много гнусна работа!
Най-ужасно е усещането, че некви гадове са докосвали нещата ти, а за липсите да не говорим. Много съжалявам.
:ufff: :ufff: :ufff:
Аватар
kim
Наркоман
Мнения: 13537
Регистриран на: Авг 23, '12, 15:40
Дал благодарност: 169 пъти
Получил благодарност: 263 пъти

Re: Ядоса ме това, че ......

Мнение от kim »

Лошо Lois :eeeh: И да се ядосваш няма смисъл. И от идването на полицията също, но ти все пак ги изчакай.
Усещането е много неприятно, даже не е ядосване.
Ти не си капка в океана. Ти си целият океан, в една капка.
Rumi

– Как говориш, след като нямаш мозък?- попита Дороти.
– Не знам – каза Плашилото – но тези, които нямат мозък, много обичат да говорят.
“Магьосникът от Оз”
Аватар
Margaritenia
Баш кафе майстор
Мнения: 2774
Регистриран на: Апр 7, '15, 18:24
Дал благодарност: 6 пъти
Получил благодарност: 29 пъти

Re: Ядоса ме това, че ......

Мнение от Margaritenia »

Лоис, ужасно! Много съжалявам...
All gardeners know better than other gardeners.
Chinese proverb
Изображение
Заключено

Обратно към “Разни и разнообразни теми”