Здравейте! Аз съм clock!

То че се знаем, знаем се, ама все пак :)...
Публикувай отговор
Аватар
clock
Кафе машина
Мнения: 3388
Регистриран на: Сеп 19, '16, 01:31
Получил благодарност: 1 път

Re: Здравейте! Аз съм clock!

Мнение от clock »

:oops: Малко ме е срам, че ще покажа неугледен фон на новата градинка и ви се извинявам предварително за него! Има още много работа да се свърши, а напредваме с мравешки стъпки. За мен обаче по- важното е, че една част от растенията са насадени. Докато ние се натуткаме да оправим околовръст, растенията ще си растат, а аз ще им се радвам :ieeee: И последно оправдание ;) Всичко по двора го правя аз сама. Такава ни е договорката с ММ. :semo:
Сюзан, Радост и Калико ми изпратиха много цветя, повечето от които засадих в една нова градинка заедно с борчетата и магнолията от поръчката при Незабравка :ieeee: Искам да се похваля с новите ми китки и да благодаря на момичетата, че бяха толкова щедри към мен! Момичета, благодаря ви от цялото си сърце! :liubov:
Градинката есента изглеждаше така

Изображение

Никога не е обработвано мястото. Някога беше двор за животни. След вчерашното голямо садене сега е зараждаща се градинка :dovolen:


Изображение
Изображение
Изображение
Изображение

Започна да се нарежда и ирисовата ми пътека :ieeee: :ieeee: :ieeee: От Радост са жълти и бели ириси, от Калико сини и моите с цвят на кестен. Ще я допълвам :nod:

Изображение
Изображение
Изображение

Амиии ... това е. Цветчетата са още малки и едвам се забелязват. Но са там! :ieeee: Ще пораснат и ще покажат красотата си! Щастлива съм! :ieeee: :liubov2:
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Здравейте! Аз съм clock!

Мнение от calico »

ехееей, направо си е градинка вече
ах, колко обичам така- надеждата, очакването, новия план...

ще ти пратя много бледожълти и бели ириси, но юли месец ще е, че доста нараснаха вече. Ония синичките бяха бебоци, новите ще са големи вече.
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Аватар
Daniela Pargu
Чист кофеин
Мнения: 5274
Регистриран на: Яну 29, '17, 20:53
Местоположение: В.Търново
Дал благодарност: 99 пъти
Получил благодарност: 105 пъти

Re: Здравейте! Аз съм clock!

Мнение от Daniela Pargu »

Клокче,ще стане,много хубаво се оформя :daaa:
А иглолистните какви са?Много са шармантни :daaa:
Аватар
clock
Кафе машина
Мнения: 3388
Регистриран на: Сеп 19, '16, 01:31
Получил благодарност: 1 път

Re: Здравейте! Аз съм clock!

Мнение от clock »

Калико, юли да е :ieeee: Нека се охранят бебоците :lol: Аз и от поръчка се надявам да се сдобия с нещо, но много ми харесват ирисите! :angelche:
Много ми е малко търпението, иска ми се с магическа пръчка всичко да става :lol: Ама знам, че не съм само аз така и от това по- леко ми става. По важното за мен е, че цялата картинка я имам в главата си. Сега остава всяко нещо да си отиде на неговото място. А и мерака и желанието ги имам :angelche:

Дани, борчетата дето оревах орталъка заради тях и дето ми трептеше сърцето докато се появят парите са Chamaecyparis nootkatensis pendula :nod:
Страшно много им се радвам! Аз съм си ги кръстила трите малки вещички :lol: Готиното е, че заради неправилната им форма откъдето и да ги погледнеш са все различни. Чупка в ляво, чупка вдясно и тези нежни провиснали клончета :liubov2: Вещички! :ieeee:
Аватар
Daniela Pargu
Чист кофеин
Мнения: 5274
Регистриран на: Яну 29, '17, 20:53
Местоположение: В.Търново
Дал благодарност: 99 пъти
Получил благодарност: 105 пъти

Re: Здравейте! Аз съм clock!

Мнение от Daniela Pargu »

ООО,небезизвестните звезди!
И аз ги направих на тях,мнооого са красиви!Дано бързо пораснат!
Много да те радват! :gush:
Аватар
clock
Кафе машина
Мнения: 3388
Регистриран на: Сеп 19, '16, 01:31
Получил благодарност: 1 път

Re: Здравейте! Аз съм clock!

Мнение от clock »

Дай Боже! Те да растат, а ние да сме живи и здрави да им се радваме!
:gush: :tzeluvka:
iv.tarlen
Баш кафе майстор
Мнения: 2384
Регистриран на: Юни 7, '16, 16:45
Местоположение: Казанлък

Re: Здравейте! Аз съм clock!

Мнение от iv.tarlen »

clock, това са три призрака!Доста си се потрудила, резултата ще е уау.
Аватар
Димана
Кафе машина
Мнения: 3082
Регистриран на: Яну 29, '11, 16:59

Re: Здравейте! Аз съм clock!

Мнение от Димана »

Лиле Пиле! Като чета тук...Какъв град, бе мила, какви 5 лева??? С този размах на мислене и действие си само за къща с двор...големичък по възможност. :D
Стартирала си чудесно. Благородно ти завиждам за глицинията. :potekoha: И за магнолията. :potekoha:
Подредила си новите растения, сега чакане му е майката. Много хубав период, когато ходиш с кафето, оглеждаш, радваш се на новите сантиметри, говориш на цветята...оглеждаш се някой да не те чуе, щото не знаеш как ще го разтълкува...Абе въобще, идилия цветарска. :ieeee:
Радвам се, че си тук! :tzvetentze:
И да спрете да кукундрилствате тук с Графинята! Има си място за това! :hihihi:
Аватар
Ава_и_мама
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1051
Регистриран на: Яну 23, '17, 20:26
Местоположение: гр. София

Re: Здравейте! Аз съм clock!

Мнение от Ава_и_мама »

Привет, Клокче!
Известно време минавах на бързо и съм пропуснала темата ти. В момента съм на село и мога да ти изпратя от: арабис; иберис лилав; мъхнат рожец; камчатски седум; делосперма виолетова или лилава :hmmm: ; бабина хоста; каменна роза; заешко ухо; седими на ,които не им знам имената; едногодишни ( за десетина дена ще са пораснали). Трябва да ме посъветвате как да ги запазя при изпращането, щото нямам опит.
Ще се радвам да имаш и от моите цветя(Авета)! :tzvetoman: :gush: :tzeluvka:
Аватар
clock
Кафе машина
Мнения: 3388
Регистриран на: Сеп 19, '16, 01:31
Получил благодарност: 1 път

Re: Здравейте! Аз съм clock!

Мнение от clock »

Ив, така е, призрачета са :D И как да не ги обича човек! :ieeee:

Диманко, ти да не си ме видяла от някой сателит?! :shock: Ами че аз точно така правя! :D Ако вЕрно някой ме наблюдава (без даже и да чува какво говоря!) ще рече тая съвсем се е объркала горката :lol: Ами че аз ходя сутрин, обед и вечер да ги обикалям. Запаля цигара за почивка и пак на обиколка :angelche: Това грубо през час. А те милите, за да ми угодят, растат не с дни, а с часове :mrgreen: Знам, че всяка една от вас е изпитвала и преживявала същото, затова и ми е леко и лесно да си споделям с вас :liubov: А колко ми е хубаво.....

Ави :ieeee: ще се радвам да имам и от твоите цветенца! :ieeee: Бабина хоста имам, не ми изпращай. :ieeee: А от другите нито едно нямам. Но, моля те, по малко, че ми е една педя дворчето :gush:
Публикувай отговор

Обратно към “Представете се”