Мечтите стават реалност.

Аватар
botan
Наркоман
Мнения: 10776
Регистриран на: Ное 23, '09, 22:06
Местоположение: София, умерен източнобалконски климат с високи годишни амплитуди
Дал благодарност: 243 пъти
Получил благодарност: 460 пъти
Обратна връзка:

Мечтите стават реалност.

Мнение от botan »

Преди на мойто мило й бях пращал едина галерия с орхидеи да ги разгледа защото снимките бяха много хубави пък и доста от орхидеите бяха много интересни. И почна да я разглежда но като стигна до снимката на Стеноглотис запецна! Страшно много я впечатли тоз стеноглотис и като ми каза "ИСКАМ!" Търсих по онлайн магазините, но никъде не намерих с изключение на Кюрилин, от където не ми хареса поръчката и продължих да търся от къде да намеря стеноглотис и така случайно попаднах на един сайт, в който обаче предлагаха семена. Подвуумих се пък се реших да пиша да видя как стоят нещата и се оказа че там работи българин. Каза ми да му предам от кои орхидеи търся семена и ако могат да ги намерят биха могли да ги пратят за 1-2 седмици до България.
Та който иска нека каже някой род или вид за който много е мечтал или пък е рядък и ако го има, и ако успеем да го отгледаме в лабораторията ще бъде чудесно.

Това са ми едни от най-най-желаните иначе има още мноооооооого:
Pseudovanilla
Thelymitra
Diuris
Cyanicula
Aciantus
Glossodia
Pheladenia
Arachnorchis
Bulbophyllum acutebracteatum
И една уникална Disa
Изображение

PP: Въй те били много, та да нека бъде нещо наистина интересно, което не се продава никъде в никой онлайн магазин.
Insta: ex_hort
lila
Чист кофеин
Мнения: 8112
Регистриран на: Ное 24, '09, 16:28
Получил благодарност: 1 път

Re: Мечтите стават реалност.

Мнение от lila »

Хм, интерсено - ама за днес няма да сваря :hmmm:
Публикувай отговор

Обратно към “Орхидеи и бромелии”