Пътеписите на душата ми

Началото, перспективи, развитие, до къде стигнахме, с какво можем да се похвалим
Публикувай отговор
Аватар
Тутти
Чист кофеин
Мнения: 5633
Регистриран на: Ное 21, '15, 06:47
Местоположение: София
Дал благодарност: 1734 пъти
Получил благодарност: 1963 пъти

Re: Пътеписите на душата ми

Мнение от Тутти »

Малка Ида с Голямо сърце,аз пък хич не знам каква е причината,виждам само огорчението ти.Знай,че понякога се случва някой нещо да каже,дори без лошо чувство,а ние го приемаме лично.Има голям закон,който аз се опитвам да спазвам,а той е :не приемай нищо лично.Защото всеки е свой свят,а тук сме хора с еднакво възприятие за света изобщо.Не те познавам лично,но истински се радвам на всичко,което пишеш,защото ти по-добре от мен можеш да видиш,да формулираш и да покажеш нещата.За това си ценна за мен,както и за много други хора,добри хора,в този прекрасен форум.И онова,което си приела лично,със сигурност не е било лично,нали совите не са това,което са?????
Аватар
Isa Bel
Виенско кафе
Мнения: 428
Регистриран на: Дек 25, '16, 12:47

Re: Пътеписите на душата ми

Мнение от Isa Bel »

ей, дзак! :hihihi:
току що се връщам в къщи и какво заварвам тук ... :sthinking:
айде облякох се наново, обух ботушите и излязох пак навън специално за теб за да ти покажа това:

Изображение

и аз си имам обувки на жиците като теб :liubov: ... и аз си имам пясъчен замък и може би всички тук си имаме по един ... не е толкова страшно че са го съборили твоя ... ПРЕКРАСНО Е че сме много и заедно да го изградим отново :ieeee:

само едно нещо ме притеснява .... :sthinking: :sthinking: .... да не тръгнат сега всички от солидарност да си мятат обувките по жиците - ти да видиш тогаз! - влязохме в новините .... "Добър вечер, днес се наблюдаваше феноменално раздвижване по българските улици.... хиляди жени мятаха обувките си по жиците на електрическите стълбове .... учените все още не могат да разгадаят тази мистериозна проява ... вероятно причината е леко изместване на земната ос - но защо ? - не е ясно...."

Знам за замъка Иде, :sbear: :sbear: ще го построим пак !!! :gush: :tzeluvka:
Малката Ида

Re: Пътеписите на душата ми

Мнение от Малката Ида »

Ох,Тутти :tzvetentze: ей това е,винаги и във всичко,цялото сърце!Отказвам да не обичам.Отказвам да отминавам със лека ръка хора които ми газят "замъка"...и то без причина!Затова беше и този пост,да се разпознаят и да си знаят...че совите не са това което са :angel2:

Руми :gush: как ме рязсмя :D Благодаря ти!Развълнува ме :liubov:

Е как, заради такива хора...без сърце.Неееее, точно заради тях :liubov: :liubov: :liubov:
Аватар
Noel
Наркоман
Мнения: 10630
Регистриран на: Яну 7, '14, 19:29
Местоположение: София кв. Борово
Получил благодарност: 1 път

Re: Пътеписите на душата ми

Мнение от Noel »

"Добър вечер, днес се наблюдаваше феноменално раздвижване по българските улици.... хиляди жени мятаха обувките си по жиците на електрическите стълбове .... учените все още не могат да разгадаят тази мистериозна проява ... вероятно причината е леко изместване на земната ос - но защо ? - не е ясно...."
:lol: :lol: :lol:
Много е добро :D
Форумът е голям,спасение дебне отвсякъде.
Аватар
Noel
Наркоман
Мнения: 10630
Регистриран на: Яну 7, '14, 19:29
Местоположение: София кв. Борово
Получил благодарност: 1 път

Re: Пътеписите на душата ми

Мнение от Noel »

Горе главата,дете :gush:
И със сърцето напред!
Е,поучукаха го годините и шевове има всякакви,но без него е тъмно...не става.Такава ни е породата.
Форумът е голям,спасение дебне отвсякъде.
libra
Наркоман
Мнения: 11643
Регистриран на: Дек 13, '09, 08:51
Дал благодарност: 90 пъти
Получил благодарност: 63 пъти

Re: Пътеписите на душата ми

Мнение от libra »

Добре,трима човека знаят за какво става дума,останалите се извиняват :hmmm:
Аватар
Noel
Наркоман
Мнения: 10630
Регистриран на: Яну 7, '14, 19:29
Местоположение: София кв. Борово
Получил благодарност: 1 път

Re: Пътеписите на душата ми

Мнение от Noel »

libra написа:Добре,трима човека знаят за какво става дума,останалите се извиняват :hmmm:
Аз отговарям хипотетично,Либра.Всъщност не знам кое точно я е наранило.
Но и аз съм боляла от по-рязък тон навремето.А той не е бил личен.
Форумът е голям,спасение дебне отвсякъде.
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31690
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1034 пъти
Получил благодарност: 2442 пъти

Re: Пътеписите на душата ми

Мнение от Мария Николова »

Noel написа:
libra написа:Добре,трима човека знаят за какво става дума,останалите се извиняват :hmmm:
Аз отговарям хипотетично,Либра.Всъщност не знам кое точно я е наранило.
Но и аз съм боляла от по-рязък тон навремето.А той не е бил личен.
Като не съм от тримата, направо моля за извинение, Малка Ида! :sbow: :sblush: :sblush:
Но не бъди злопаметна, моля те! Не знаеш дали пък малката буря не е предвестник на нещо съвсем, съвсем различно. :swait:
Иди сега в темата на Слънчева в "Нашите албуми" и отвори първата страница.
Виж как посрещнах първите й снимки, защото бяха едни полегнали Тодорки. Ей така - :svekurva: . А по-долу апелирах да не е злопаметна. И по-нататък след 2-3 дни чети как Графинята обяснява, че след като съм я сдъвкала, е най-нормално да получи 2-3 кашона китки-новозагорчета.
Просто, Малка Ида, не забравяй, че совите не са това, което са. :sbear: :srofl: :sbear:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Deleted User 5091

Re: Пътеписите на душата ми

Мнение от Deleted User 5091 »

libra написа:Добре,трима човека знаят за какво става дума,останалите се извиняват :hmmm:
и аз попаднах на нещо, което ми прозвуча доста неуместно и също се замислих ЗАЩО БЕ?
Не си спомням в коя тема е, но много ми промени мнението за добронамерените "бели" хора във форума.
Ида, заради нас продължавай да градиш твоя храм, показвай ни го от твоя неповторим ъгъл, това си е като храна за сетивата :liubov:
Аватар
Emilly1212
Кафе машина
Мнения: 4385
Регистриран на: Май 10, '15, 21:16
Местоположение: Троян
Дал благодарност: 2094 пъти
Получил благодарност: 693 пъти

Re: Пътеписите на душата ми

Мнение от Emilly1212 »

Аз мисля, че се досещам какво е наранило Малката Ида... ;) За съжаление аз също изпитах огорчение във форума, който за мен беше свещено място само от добронамерени хора.
За себе си намерих решение, но онова първоначално чувство вече не е същото.
Малка Ида, :tzeluvka: често влизам в твоята тема и ми е невероятно хубаво. Не съм по многото приказки, и често само гледам и си се възхищавам, защото не винаги зная и мога да изразя чувствата си. Ти си прекрасно момиче! :liubov:
Най-важните неща на този свят са онези, които нямат етикет с цена, защото колкото и много да струват, не могат да бъдат нито купени, нито продадени!

Нашето любимо място - Emilly1212
Публикувай отговор

Обратно към “Нашите албуми”