Isa Bel за кратко наричана Руми

То че се знаем, знаем се, ама все пак :)...
Публикувай отговор
Аватар
Isa Bel
Виенско кафе
Мнения: 428
Регистриран на: Дек 25, '16, 12:47

Re: Нестандартни идеи и експерименти :)

Мнение от Isa Bel »

Гео, граф написа: Съвсем точно позна, че се размножават тук във форума :angelche:
а сега де! ... може ли толкова красота на едно място ... невероятно !

bell написа: аз съм една микро частица, дето не знам с каква лупа на оптиката трябва да се търси.
аааааа Бел ша та намеря да знайш!!! :swait: дори и да се скрийш зад мустака на паяка :sgiggle:
и като чуеш ... Дзак! .... ти да видиш тогаз! :stongue:
а за административен управител съм писала calico - ти къде отиваш? ... тука ред си има :srofl:
за Хъни Белият мустак - дундьо една цИлувка по нослето ... голям сладур !!! :gush:


оффф calico ... аз за доматите не съм забравила - и за това ще пиша - ама голяма драма е там ... моите доматки живеят на 2С в момента в караваната въпреки че има включено ел. одеало - мани мани ... ако го докарам до "тез червени доооомати..." ще трябва да черпя :sgiggle: ще има втори тур насяти другия месец ... а ако от тези излязат доматки ще ги нарека сорт "Ескимоси" - ще са обновени, подобрени, селектирани и пригодени за зимни условия :srofl:
Аватар
Isa Bel
Виенско кафе
Мнения: 428
Регистриран на: Дек 25, '16, 12:47

Re: Нестандартни идеи и експерименти :)

Мнение от Isa Bel »

tili написа:А за посещението - нали ще ходим на розобер при ИвТарлен, та... Колко му е да ги съчетаем, там сме с преспиване :)
оооооо да подготвям от сега тогава театралната програма :sgiggle:
чакам ви Тили - много ще се радвам да се видим :ieeee:
mama_li

Re: Нестандартни идеи и експерименти :)

Мнение от mama_li »

Напоследък се присъединиха много симпатични хора към нас! Иса, невероятно попълнение си! От самото начало съм на първия ред, само без пуканки ;) !
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Нестандартни идеи и експерименти :)

Мнение от calico »

mama_li написа:Напоследък се присъединиха много симпатични хора към нас! Иса, невероятно попълнение си! ;) !
Да бе! Отде се взе тоз качествен народ в последно време? :mrgreen:

ИсаБел, хич и да не ме слагаш в такава скучна ниша като форумно администриране :evil: нье и нье!
измисли поне по красива дума :lol:
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Силвия
Баш кафе майстор
Мнения: 2208
Регистриран на: Юни 4, '13, 20:27

Re: Нестандартни идеи и експерименти :)

Мнение от Силвия »

clock написа:Руми, разчовърка любопитството ми с твоите картини! А споменах ли, че обожавам картините? Чакам ги с нетърпение, момиче! :gush:
И моето и моето (напоследък нещо съм като патето и пилето) :lol: :lol: и аз чакам
Аватар
Isa Bel
Виенско кафе
Мнения: 428
Регистриран на: Дек 25, '16, 12:47

Re: Нестандартни идеи и експерименти :)

Мнение от Isa Bel »

:lol: mama_li аз и без това мисля да им сменя менюто на тез девойки - като напълнеят после аз виновна ... примерно таратор :sthinking: с ... мастика ... така каквото и да говоря няма да ми се връзват .... :ieeemyzh:

цветенце /Вероника/ за теб: :tzvetoman:
Изображение


calico калпазанка си ти !!! :svekurva: ... хората пари ти дават да администрираш - ти "не" ... ще мислим сега къде да те слагаме .... :idea1:

..........................................................................
ей нетърпеливи жени бе !!!! айде патето и пилето за вас:

Изображение

Изображение

Изображение

ей така рисувах преди 20 години ... скоро ще пусна още снимки на други картини ... рисувах с нишки от прежда - нареждах ги на лист все едно съм направила черта с молив ... някъде там край 94-95 година правих изложба в София в Руския инфо център ...
Малката Ида

Re: Нестандартни идеи и експерименти :)

Мнение от Малката Ида »

Това е....красиво!!!
Твоя идея ли е това рисуване....За първи път виждам :shock: Моля те, покажи още :angelche:
Аватар
serena
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1401
Регистриран на: Мар 20, '12, 20:25
Местоположение: Варна

Re: Нестандартни идеи и експерименти :)

Мнение от serena »

И аз за пръв път виждам, много интересно! Щом е имало изложба, значи има още картини, покажи моля още снимки :dovolen:

Поздрави на Изабелчето и на другите котаци :liubov: от мен и цялата банда :D
Времето, прекарано с котки и цветя, никога не е загубено.
Аватар
clock
Кафе машина
Мнения: 3388
Регистриран на: Сеп 19, '16, 01:31
Получил благодарност: 1 път

Re: Нестандартни идеи и експерименти :)

Мнение от clock »

IsaBel, ти гъмжиш от таланти! :liubov: Отначало, от картината в рамка, наистина помислих, че е рисувана с моливи или пастели. И чак след това видях конците... Искам още, Руми! Нестандартно и красиво! Като всичко от теб! :gush:
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31727
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1078 пъти
Получил благодарност: 2636 пъти

Re: Нестандартни идеи и експерименти :)

Мнение от Мария Николова »

Невероятно е какво изящество се постига само с парченца конци и с вроден усет за багрите!
Грееща красота! :sheart:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Публикувай отговор

Обратно към “Представете се”