Garden-to-be :)

Началото, перспективи, развитие, до къде стигнахме, с какво можем да се похвалим
Публикувай отговор
Lois

Re: Garden-to-be :)

Мнение от Lois »

И аз ви брагодаря!
Венче, на ММ розата му е Distant Drums :mrgreen:
не дава и косъм да й падне от главата :lol:
Аватар
къщичка
Кафе машина
Мнения: 4924
Регистриран на: Ное 6, '13, 12:46
Местоположение: с. Николово, Русенско
Дал благодарност: 94 пъти
Получил благодарност: 50 пъти

Re: Garden-to-be :)

Мнение от къщичка »

Lois написа:Да, май тука всички са с един обектив, 18-55 варио.
Ами косенето... го прави друг :) с тример и ножица по тесните места :angelche:
Охо, оттървала си се значи! И аз имам доста места, където играе ножицата, ама е мъка след всяко косене да я хващам.
Аватар
Valentinka
Кана кафе
Мнения: 582
Регистриран на: Юни 23, '13, 11:37
Местоположение: Стара Загора
Обратна връзка:

Re: Garden-to-be :)

Мнение от Valentinka »

За много години, Лоиз :tzeluvka: От два дни толкова ми се градинарства, че като цветарка шаря из темите (от къде ли е пък този израз :hmmm: ) и наваксвам с пропуснатото от лятото. Страхотно е при теб, много, ама много ми харесва и обожавам детайлите, които показваш - старите порти, състарени столове, дантелени вързулки и перденца :liubov2: :liubov2: :liubov2: . ОБАЧЕ, снимките ти са крайно недостатъчни (като количество, разбирай) за моя вкус :evil: , така че, моля те, направи ми/ни подарък и КАЧВАЙ СНИМКИ ОТ ТЕЗИ ЧУДНИ ГРАДИНА И КЪЩА :tzeluvka: :gush:
"Имате ли рози на къщата?"
"Хм, на розите имаме къща..."
wenche

Re: Garden-to-be :)

Мнение от wenche »

Вале, кликни в подписа на Lois.
GARDEN GALLERY
https://www.flickr.com/photos/13672334@ ... 2029/page1
497 фото-бижута :potekoha: :potekoha:
Аватар
Emilly1212
Кафе машина
Мнения: 4357
Регистриран на: Май 10, '15, 21:16
Местоположение: Троян
Дал благодарност: 1655 пъти
Получил благодарност: 585 пъти

Re: Garden-to-be :)

Мнение от Emilly1212 »

На мен също тук снимките са ми малко. Това е една от любимите ми градини, прекрасно е, невероятно!

Валентинка, влез в галерията на Лоис със снимки във Flickr - в подписа й, там ще се насладиш на много приказни снимки. Аз току що отново бях там.....душата ми е пълна с красота! :gush:

Благодаря ти Lois! :tzvetentze:
Най-важните неща на този свят са онези, които нямат етикет с цена, защото колкото и много да струват, не могат да бъдат нито купени, нито продадени!

Нашето любимо място - Emilly1212
Аватар
Valentinka
Кана кафе
Мнения: 582
Регистриран на: Юни 23, '13, 11:37
Местоположение: Стара Загора
Обратна връзка:

Re: Garden-to-be :)

Мнение от Valentinka »

Момичета, много благодаря - голяма съм фитка :hmmm: :angel2:
Оооооххх, Лоизче, вземам си думите назад - от "обаче" нататък. Ей, напълни ми се душата. Одеве и ММ курдисах до мен да гледа :D
"Имате ли рози на къщата?"
"Хм, на розите имаме къща..."
Lois

Re: Garden-to-be :)

Мнение от Lois »

Оооо, колко хубаво, когато видиш, че някой ти е вдигнал темата :sheart:
Валентинка, Емили, Венче :ieeee:
Чак и аз си влязох в подписа и се поразходих по лятна зелена трева :sheart:

Ами не съм снимала и показвала градина, защото сме по средата (или по-точно в началото) на един строеж, и картинката не е от най-лицеприятните. ММ най-накрая рече и отсече и събори плевнята, която така и така я чакахме да падне. В резултат на нейно място имаме излята плоча, малко нови стъпала покрай плочата и покрай тях наложително подравняване на терена на двора, та половината ми трева е насипана с пръст :evil: Чудна гледка, направо.

Обаче, да не униваме, ще сложа малко след дъжд качулка коледно-новогодишни, ей така за настроение :)
тази година реших всичко с подръчни средства, главно от градината и малко картон
Изображение

Изображение

Изображение

това ми е на входната врата
Изображение

у дома взех една жива елхичка, дано оцелее още месец-два, и ще си я засадя в двора
Изображение

Изображение

и още клечки :angelche:
Изображение

Изображение

и още от градината :)
Изображение

и накрая малко животни
умира за лед :lol: в къщи като чуе че се вади лед от хладилника, първа търчи. А тази буца се беше образувала в един съд, и докато не я извадихме не миряса :lol:
Изображение

Изображение

тази пък, умира да седи на топло. ако не е пред камината, е тук до тоя телевизор, явно и той топли
Изображение

Ами това е, чакаме пролетта :ieeee:
Lois

Re: Garden-to-be :)

Мнение от Lois »

дублаж някъв странен :)
Последно промяна от Lois на Яну 7, '17, 23:30, променено общо 1 път.
wenche

Re: Garden-to-be :)

Мнение от wenche »

Lois, внимавайте с леда, че може да поиска и уиски сладураната.
Гледам коледния ти венец и пак се сещам за новогодишното си изживяване в Копривщица. Някои къщи бяха украсени като цигански булки с лъскави гирлянди и играчки. Никак не им прилягаше. Дано видят тази снимка, че да им дойдат по-добри идеи за догодина.
Lois

Re: Garden-to-be :)

Мнение от Lois »

абе от китайския кич трудно ще се отлепим, ама правим опити :lol:
Публикувай отговор

Обратно към “Нашите албуми”