Варна, морето, сините вълни

Всичко за форумните срещи, празниците, традиции, снимки, фукня с подаръци и разбира се - честитки като стареем.
Deleted User 2919

Re: Варна, морето, сините вълни

Мнение от Deleted User 2919 »

Много исках да поговоря с Девина..Но трябваше да слагам лекарството в окото всеки час..В торбата сложени са тези резници, които лесно се хващат, като всеме някой резник от розова вейгела и йоща, то поне по три бройки да заложи.. Сложих маргаритка с корените и , даже оставих семената отгоре, ако някой реши да сее , то има.В отделни торбички всичките растения само винка заедно с едно коренче бял здравец и три корена нисък лилав астер, .Здравец много нудно се разраства, но пък семената от него самосезасяват. Пожелавам да се изкара празника в София весело и отпускащо.
незабравка

Re: Варна, морето, сините вълни

Мнение от незабравка »

И аз съжалявам,че не можах да дойда,ама то много сополи,много нещо се леее от мене :!!! Девинка е чудесно момиче и винаги ще е радост за нашата дружинка да ни посещава,когато е в БГ!!! :liubov:
краси кубарелова
Баш кафе майстор
Мнения: 2667
Регистриран на: Мар 26, '12, 22:53
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

Re: Варна, морето, сините вълни

Мнение от краси кубарелова »

Идва време да изпратим подобаващо цветарската 2016 година. Понеже през м. декември има много купонджийски дни, нека овреме обсъдим кога и къде ще се видим предколедно. От предното събиране се знае, че 17.30 не е удобен час за срещи през седмицата за мнозина от нас, трябва да го имаме предвид. Давайте предложения! :tzvetentze:
Светът е пълен с непознати хора...
Аватар
lenuza73
Кафе машина
Мнения: 3700
Регистриран на: Окт 3, '10, 18:27
Дал благодарност: 14 пъти
Получил благодарност: 18 пъти

Re: Варна, морето, сините вълни

Мнение от lenuza73 »

Варна и околия моля да се съберем в близките дни за да предам лично наградите на всички наградени.
Мислих да го направя индивидуално,но времето ми е много ограничено,за това ако имате желание и свободно време за губене,нека съберем тайфата следващата седмица - 3 декември по обед ,може би пак там до общината/ дано не дойдат розите тогава/
:tzvetentze:
Deleted User 2919

Re: Варна, морето, сините вълни

Мнение от Deleted User 2919 »

Ше се постарая да намеря време. Трябва да покажа уважение към подаръка на Тобо. Важен е за мен жеста от нея. Ако би била жива свекървата ми, на всеки рожден ден на Кафе бих се отбивала в София.Живях в София при свекървата си доста време на ул.Кръстьо Сарафов.
краси кубарелова
Баш кафе майстор
Мнения: 2667
Регистриран на: Мар 26, '12, 22:53
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

Re: Варна, морето, сините вълни

Мнение от краси кубарелова »

Момиченца- кокиченца и момченца- кукурячета! Ленуцка заковала дата, но час да сложи е пропуснала. Трети декември, Вавилон, 14 часа :stiskam:
Светът е пълен с непознати хора...
Аватар
dimma.nikolova
Кафе с мляко
Мнения: 221
Регистриран на: Окт 17, '12, 13:59
Местоположение: Варна

Re: Варна, морето, сините вълни

Мнение от dimma.nikolova »

Краси, мерси за :gydigydi:
Разбрано: 03.12, Вавилон, 14 ч. Идвам :dovolen:
http://dimma.snimka.bg/flowers/prolet-2013.745563" onclick="window.open(this.href);return false;
PEPI76
Дълго кафе
Мнения: 123
Регистриран на: Апр 22, '16, 08:01
Местоположение: в.з. Осеново, 14км ССИ от Варна
Обратна връзка:

Re: Варна, морето, сините вълни

Мнение от PEPI76 »

Би трябвало да съм там :stiskam:
Моята градина- "Част от мен":
http://gardemaister.snimka.bg/flowers/g ... 227558.all" onclick="window.open(this.href);return false;
Времето в градината ми:
http://www.stringmeteo.com/stations/osenovo/" onclick="window.open(this.href);return false;
Антонова
Кафе с мляко
Мнения: 203
Регистриран на: Ное 28, '11, 19:00

Re: Варна, морето, сините вълни

Мнение от Антонова »

Краси, благодаря за сръчкването. Ако не ни мине котка път, с Павлина сме на срещата.
Аватар
къщичка
Кафе машина
Мнения: 4945
Регистриран на: Ное 6, '13, 12:46
Местоположение: с. Николово, Русенско
Дал благодарност: 128 пъти
Получил благодарност: 67 пъти

Re: Варна, морето, сините вълни

Мнение от къщичка »

Момичета и момчета, някой от вас знае ли случайно местенце около центъра за 5-6 нощувки на достъпна цена? За моя приятелка, която не познава Варна, ще си води детенцето, което е аутист, на няколко дневна терапия и ще и е мнпго трудно ако е на отдалечено място да ползва автобус и затова да е близо до центъра.
Публикувай отговор

Обратно към “Празници и срещи”