Седем години Хобикафе

Всичко за форумните срещи, празниците, традиции, снимки, фукня с подаръци и разбира се - честитки като стареем.
Публикувай отговор
Аватар
zeleno
Наркоман
Мнения: 13781
Регистриран на: Ное 23, '10, 15:59
Дал благодарност: 249 пъти
Получил благодарност: 521 пъти

Re: Седем години Хобикафе

Мнение от zeleno »

мерсииии
аз от шоколадите най-тача Линд , но викаш е неоправдано скъп , ако ще се преправя на трюфелчета :hmmm: ;)
Аватар
lenuza73
Кафе машина
Мнения: 3700
Регистриран на: Окт 3, '10, 18:27
Дал благодарност: 18 пъти
Получил благодарност: 18 пъти

Re: Седем години Хобикафе

Мнение от lenuza73 »

Аз съм на Вие с приготовленията на сладки изкушения,обаче Лоис да знаеш ,че си хапнах повече от един и исках още :nod:
Аватар
lin6
Кана кафе
Мнения: 587
Регистриран на: Апр 20, '11, 11:00

Re: Седем години Хобикафе

Мнение от lin6 »

Не присъствах на срещата, но и през монитора усещам невероятната празнична атмосфера.Имам чувството, че съм била с вас.Страхотни сте. :tzeluvka:
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Седем години Хобикафе

Мнение от calico »

И аз се прибрах- току що. Ще чета и ще пиша като се поосвежа малко.

Само да кажа, че от събота вечерта някъде към 6 чака когато а пръв път реших, че е време да ставам от купона и да тръгвам, и като казах там на момичетата от масата че тръгвам, Фани ме поглежда и попита много строго "Защо?" И аз, понеже нямах отговор на този въпрос, си седнах обратно на мястото. След два часа същата работа се повтори, Фани пак пита още по-строго "Защо?" и аз пак сядам, щото и тоз път нямах отговор.
та ето значи, в понеделник 15,30 най-накрая съм у дома. Но отговор на въпроса на Фани все още нямам :angelche:
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
artist
Баш кафе майстор
Мнения: 2610
Регистриран на: Дек 15, '13, 15:28
Местоположение: София
Дал благодарност: 234 пъти
Получил благодарност: 268 пъти

Re: Седем години Хобикафе

Мнение от artist »

Тук е толкова забавно :D :D :D
и да си бил на място, пак пропускаш почти 90 % от забавлението :angelche: :tzvetentze:

Благодаря ти, Лоис :liubov2: :liubov:

определено ще си направя :ieeee: :gush: ... уникални бяха :sheart: :sheart: :sheart:

И да :lol: , нито един бонбон не остана, всички резерви се изпариха, за по- малко от секунда :D :D :D

п.п. ... успях да отделя само един и една специална кутийка :angelche: :liubov: и надявам се пътуват по предназначение ....Гео :gush:
Аватар
Noel
Наркоман
Мнения: 10630
Регистриран на: Яну 7, '14, 19:29
Местоположение: София кв. Борово
Получил благодарност: 1 път

Re: Седем години Хобикафе

Мнение от Noel »

Браво на организаторите :gush:
Чудесно сте се справили,прегръщам ви!Благодаря за грамотата и прекрасния подарък към нея!
Чета ви и преживявам празника.
И записвам бисерите,да не си мислите,че ще оцъствам на следващия купон :mrgreen:
Описанието на разговора за Негово Величество ме попиля :lol:
Гео,пак си се проявила,момиче :tzeluvka: - "Ей ама толкова си елегантна, че чак не можеш да ходиш." :lol:
Ленуз,какво да кажа :lol: някои неща наистина са ни в повече :D
Калико,казвах ти да останеш и утре,ама ти...не та не.... :tzeluvka:
Лени,стягай се за коледното парти,че ще ни бият вече ;)
Последно промяна от Noel на Ное 21, '16, 16:15, променено общо 1 път.
Форумът е голям,спасение дебне отвсякъде.
Аватар
Tanet
Кафе машина
Мнения: 4788
Регистриран на: Яну 13, '10, 11:52
Местоположение: Севлиево 5-а зона
Дал благодарност: 3 пъти
Получил благодарност: 8 пъти

Re: Седем години Хобикафе

Мнение от Tanet »

Ааа, другия път не ща ни резници ни китки, ще следя къде са резервите с лакомствата "стига тръни, да живеят кулинарите".Аз като се прибрах и обух домашните пантофки, загърнах в пухкавия халат/нищо,че нямам такъв ама усещането беше същото/ и седнах върху подовото-щото нямам камина и с такъв кеф си заразглеждах подаръците изработени от мили сръчни ръчици и накрая най-тържествено, затваряйки очи бавно оставих върховния трюфел да разлее своята кадифена нежност върху езика ми, е това беше един невероятен финал на вечерта, повярвайте, после се излегнах с котката до мен и блажено заспах пък ако ще и 100 кариеса да ми излязат заради неизмитите след трюфела зъби. Лоис, целувам ти ръцете :tzeluvka: .

" onclick="window.open(this.href);return false;
"Истинските неща в живота, не са нещата"
[img]http://smileys.on-my-web.com/repository ... gonfly.gif[/img]

градинките на "утринния покой"
Аватар
rumivarna
Кафе машина
Мнения: 3564
Регистриран на: Сеп 20, '10, 14:57

Re: Седем години Хобикафе

Мнение от rumivarna »

Живи и здрави бъдете дълги години цветни феи и фавъни! Много се радвам като виждам колко много е пораснало хоби кафе обществото! Нови и хубави хора! Като се замисля просто няма как да е друго :D И въпреки, че на снимките не виждам някои емблематични лица купона се е вихрил като за последно :daaa: :hihihi: По ред причини мене ме нямаше, но едно Мишленце ми каза, че сте замислили пролетна среща на "середата"на държавата и аз тържествено обещавам, че ще СЪМ там тогава :daaa:
Чета сега описанията на Сашето, как трябва да се подхожда с Дарби та да е прав и корав дълго време и си мисля, че това си е една нова номинация за оригиналност за следващото награждаване :idea1: :hihihi: И нека все така страничните наблюдатели да са с увиснали "чейнета" :lol:
Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили Титаник.
http://rumivarna60.snimka.bg/?user,albums" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15985
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 1004 пъти
Получил благодарност: 1954 пъти

Re: Седем години Хобикафе

Мнение от Гео, граф »

Саша: ''Трябва да го галиш нежно и да му шепнеш, че от него се очаква кралско поведение, за да му издигнеш самочувствието и той да се наперчи''. А Тути приглася: "Ето,бе,Лаленце,ма ти го подтискаш,той се обижда и знае,че те е разочаровал и още повече се снишава.Дай му стимул,обичай го,гали го нежно,говори му,че го обичаш и ще видиш как ще се извиси." И всичко това зарад пусти Крал! Пък той къде кюфте, къде трюфел (ама царствено шоколаден де) и Лаленце му се чуди откъде да го подхване, та да се вдигне... така де, да порасне... хм, нали божем наполеонистичен един вид :sgiggle: ... Саша накрая тури заключението по повод даващите ухо на разговора мъжове: "Никой в тази държава не си върши работата, особено психиатрите.'' Да ви кажа цвилих си на воля, защото съм сама в момента :srofl: :ssmiah: :ssmiah: :srofl: :srofl: :ssmiah: :daaa: ... Яд ме е, че не можах да остана до края :ufff: :ufff:

Няколкото фотки, които са станали от малкото наснимани :oops: . Така ни посрещна ресторант Ники:

Изображение

Девина се подготви специално за поднасянето на наградата за Тутти (отдясно на снимката Любами, а в дъното МарианаГ)

Изображение

"Пръстчето'' на Тутти :D

Изображение

Феята Калико гледа хитро ... :mrgreen:

Изображение

... и размахва ''топора'' :angelche:

Изображение

Новаците под знака на Краля и неговата жрица :shappy:

Изображение

Милена, Милена, Мия, Роуз, Милена и Милени :angelche:

Изображение

Тук набързо се присъединиха Дени и Магдаленка :liubov:

Изображение

ПП. Извинете ме за лошото качество на снимките :oops: :oops: ...
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Седем години Хобикафе

Мнение от calico »

Стягайте се за празника на Розата в Казанлък. Там ще са и розите, и агнето, и розовото масло. :daaa:

За Дарби разговора тръгна добре, тя Лаленце беше единствената, която след като бяха при мен в градината, ми каза че е стояла като прехласната пред Дарби. То няма и как иначе да е, щото то Дарби това, не е просто някаква хубава роза. И Лаленце се оплака, че околните остинки разни растат и крепнат, пък дарби не ще. Тук под секрет ще ви кажа, че се явява един малко по-голям разбирач от мен по Дарби, и това е Тутти :liubov: . При това тя вече има 5 броя, моите са само 3. Тутти също като мен има лична връзка с Дарби, че и май на по-дълбоко ниво. На нея кожата й настръхва като говори за Дарби, аз още това не го мога.
Та Тутти каза на Лаленце, че трябва да си общува любовно с Дарби, а Лале каза че така правила. Обаче според мен не го прави, щото как може да си влюбен в някой и да го наричаш кюфте :shock: . Опитахме се с Тутти да й кажем, че това е просто недопустимо, дадохме там онези съвети за които вече сте прочели, но Лаленце си остана на твърдата позиция, че тя нямала да му се меши и той да растял както си иска, и дори на кюфте.
Сега, ако направим един кратък психологически разбор, се вижда веднага, че Лаленце не обича Краля с безусловна любов, защото все пак има някакви очаквания към него. Че и упреци има. Тя на съзнателно ниво може и да не ги мисли тези неща, но на подсъзнателно си е точно така.
Ами, ние с Тутти й казахме пътя: безусловна любов, нежни думи, целувки и т.н и т.н., Лаленце няма начин да не знае как се правят тези неща. :angel2:
Пиша го толкова подробно, щото догодина вече няма да питам дали имате Дарби, това вече е минал етап, хората свикнаха и си го купуват. На втория етап ще се питаме точно за общуването с Дарби, и това което сполетя Лаленце, чака всички о-Дарбени. :D :liubov: :angelche:

п.п. Извън Дарби: имам да преписвам едно прекрасно стихотворение от нашата поетеса- Виктория Иванова, което тя посвети на форума и прочете там, и чийто единствен екземпляр е у мен, дори и тя го няма. Надявам се до утре да го направя.
Обаче: Вики носеше там екземпляри от прекрасната си стихосбирка, и аз си купих един. Съжалявам, че го разбрах едва на края, когато тръгвах, вероятно и други момичета не са разбрали че е можело да си купим по една стихосбирка с посвещение от нашата Вики. Наистина съжалявам за това, всъщност за вас, щото аз все пак си я купих. Как така не сме разбрали и оповестили това нещо, малко ме е яд.
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Публикувай отговор

Обратно към “Празници и срещи”