Може ли да се прецени това образувание какво е

Lilly
Чист кофеин
Мнения: 5058
Регистриран на: Сеп 2, '16, 09:50
Дал благодарност: 268 пъти
Получил благодарност: 1352 пъти

Може ли да се прецени това образувание какво е

Мнение от Lilly »

Изображение
Не можах да направя по-добра снимка
Това се появи на един резник от роза, беше по - голямо, но аз го поизчоплих - да го погледна под лупа, ама така и не успях нищо да видя.
Имам уплах от бактериален рак, защото миналата година си купих по нета болни балерини.
Аватар
Тутти
Чист кофеин
Мнения: 5635
Регистриран на: Ное 21, '15, 06:47
Местоположение: София
Дал благодарност: 1738 пъти
Получил благодарност: 1965 пъти

Re: Може ли да се прецени това образувание какво е

Мнение от Тутти »

Lilly,има тема за проблемите с розите и този въпрос може там да го поставиш,ще ти бъде даден отговор от знаещите.Аз не съм особено компетентна за проблемите с розите,защото отскоро отглеждам,но считам,че откриване на нова тема за само един въпрос при наличие на вече открита тема,не е в интерес на никого.Ако тук някой ти даде отговор,с това цялата тема ще приключи и ще потъне назад.А това ще е жалко,защото и други може да имат същия случай.Надявам се,добре го аргументирах. :hmmm:
А сега отивам в твоята прекрасна градина,че я разглеждам от снощи и искам да споделя възторга си от това,което виждам.
Lilly
Чист кофеин
Мнения: 5058
Регистриран на: Сеп 2, '16, 09:50
Дал благодарност: 268 пъти
Получил благодарност: 1352 пъти

Re: Може ли да се прецени това образувание какво е

Мнение от Lilly »

ок
благодаря ти за мнението
Тя и снимката е толкова мъничка, че сигурно трябва вълшебно кълбо
Ще имам предвид препоръките ти.
Аватар
renimoss
Баш кафе майстор
Мнения: 2050
Регистриран на: Май 27, '13, 17:26
Местоположение: София

Re: Може ли да се прецени това образувание какво е

Мнение от renimoss »

Лили, това на мен ми прилича на наченки на калус, т.е. от него ще се развие корен. Не съм сигурна, защото калус съм виждала обикновено в самата основа на резника около отреза, но не съм правила системни наблюдения. Може би е още съвсем млад. Не го махай! Нека и друг да каже все пак.
Публикувай отговор

Обратно към “Рози”