ЛИЛИУМИ 2016

Публикувай отговор
Аватар
Тутти
Чист кофеин
Мнения: 5505
Регистриран на: Ное 21, '15, 06:47
Местоположение: София
Дал благодарност: 1477 пъти
Получил благодарност: 1442 пъти

Re: ЛИЛИУМИ 2016

Мнение от Тутти »

lera62 написа:Dal,мен лично ме направи много щастлива с тази поръчка.Градината ми ухаеше невероятно!Само да ми падне тази Еличка!!!Ако имаш нужда от помощ,кажи.Предлагам да направим една цветарска среща на мястото на писане на обяснения-всички поръчали,та да обясним още по-ясно на питащите! :tzvetentze:
Потвърждавам,съгласна съм с това предложение и ще пиша и отговарям,никакъв проблем.
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31531
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 816 пъти
Получил благодарност: 1731 пъти

Re: ЛИЛИУМИ 2016

Мнение от Мария Николова »

Тутти написа:
lera62 написа:Dal,мен лично ме направи много щастлива с тази поръчка.Градината ми ухаеше невероятно!Само да ми падне тази Еличка!!!Ако имаш нужда от помощ,кажи.Предлагам да направим една цветарска среща на мястото на писане на обяснения-всички поръчали,та да обясним още по-ясно на питащите! :tzvetentze:
Потвърждавам,съгласна съм с това предложение и ще пиша и отговарям,никакъв проблем.
Лераааа! :gush: :liubov: :lol: Обичам те! :sbear: Не мога да се въздържа! Веднага си спомних ей тази картинка -

Изображение

:srofl: :srofl: :srofl:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
dal

Re: ЛИЛИУМИ 2016

Мнение от dal »

Не става въпрос за организирани акции, просто хората тук следва да знаят за какво става въпрос ! Днес ще разпечатам някои нейни поръчки за да ги приложа в делото за сведение. Не е въпрос дали можем да се справим с това, а защо е нужно да се занимаваме изобщо ! Аз мисля че мотивите и не са защото е луда , а защото смята че губи пари от това че е изхвърлена публично. В предишната жалба е посочила и други форуми в които има колективни поръчки. За нея престъпна е всяка форма на заедност в която тя не участва , за да ми тропа в темата за преводи в евра и да се държи като дерибей с останалите участници . Няма морални способи да бъде демотивирана. Единствено ако я удариш по джоба ще миряса. Предполагам че днес ще пусне нови жалби с чудни разкрития към някой орган . Дори датирането на новото оплакване след вчерашна дата сочи подбудите и. Честно казано ако съм и адвокат в момента да ме пита как да се извади освен да я посъветвам да няма нищо на нейно име след като я осъдят да плаща обезщетения- нищо друго не мога да измисля ...:)))
Аватар
Виола
Наркоман
Мнения: 10389
Регистриран на: Ное 27, '09, 09:13
Местоположение: Пловдив

Re: ЛИЛИУМИ 2016

Мнение от Виола »

Не си споделяй публично съветите, тая гадина може да се възползва от тях.
Абе, що тия органи на реда не влезнат във форума да почетат малко? Занимават се само с глупости. :svekurva:
d_vitanova
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1315
Регистриран на: Сеп 26, '10, 22:57
Местоположение: София

Re: ЛИЛИУМИ 2016

Мнение от d_vitanova »

Аз /доколкото разбрах/ тези от разните институции /органите, демек ;) / не могат да не напхравят нищо , дори когато знаят , че това са глупости...И това "правене", обаче, разказва играта на човека - ходиш, пишеш, губиш време, ядосваш се...И то - ако професионално си грамотен! Защото иначе и притеснение и тревога добавяш към яда! /Гюлчето си спомни./

Гавра си е това и тормоз от всякъде!
lera62
Кана кафе
Мнения: 561
Регистриран на: Мар 30, '15, 21:01

Re: ЛИЛИУМИ 2016

Мнение от lera62 »

Мария Николова написа:
Тутти написа:
lera62 написа:Dal,мен лично ме направи много щастлива с тази поръчка.Градината ми ухаеше невероятно!Само да ми падне тази Еличка!!!Ако имаш нужда от помощ,кажи.Предлагам да направим една цветарска среща на мястото на писане на обяснения-всички поръчали,та да обясним още по-ясно на питащите! :tzvetentze:
Потвърждавам,съгласна съм с това предложение и ще пиша и отговарям,никакъв проблем.
Лераааа! :gush: :liubov: :lol: Обичам те! :sbear: Не мога да се въздържа! Веднага си спомних ей тази картинка -

Изображение

:srofl: :srofl: :srofl:
Обединението прави силата!И въпреки,че Дал не иска организирани акции,ние всички трябва да я подкрепим,мислете как.Аз бих искала да знам коя е г-жа Ставрева и кой е нейния магазин,изглежда останалите знаят,та никога да не си купувам китки от нея!
dal

Re: ЛИЛИУМИ 2016

Мнение от dal »

Денонощна траурна агенция Елон извършва погребения, кремации, панахиди, транспорт в страната и чужбина на разумни цени. Предлага некролози, керамични снимки, драперии, венци и траурни стоки. Тел.02/4175393 ; 0899853277 ; 0885019271


За Контакти
жк. Люлин 7 , град София
024175393
0899853277
Изпрати И-мейл

Нашето момиче , и координати. Ми то девето РПУ си и е близо , дет се вика , може да пуска каквото си ще :!:
съсипахме темата направо , по скоро аз , прощавайте
lera62
Кана кафе
Мнения: 561
Регистриран на: Мар 30, '15, 21:01

Re: ЛИЛИУМИ 2016

Мнение от lera62 »

Ми може и да съм глупава,но не мога да разбера какво общо има траурната агенция с нас и с какво и пречим?Няма ли си друга работа,та се занимава с форума?А аз си мислех,че се занимава с живи китки,така поне щеше да има някаква логика.Това просто е абсурдно!!!
Г-жо Ставрева,уважавам бизнеса ви,но моето мнение е,че Вашето призвание е да се грижите за мъртвите,Бог да ги прости, и да помагате на живите,а не да им пречите.Някак си не е хуманно.Не всеки може да се занимава с това,с което Вие се занимавате и затова си мисля,че трябва да сте над простосмъртните неща.Още повече,че сблъсъкът със смъртта идва да ни научи колко е кратък човешкия живот,колко е ценен,колко е ценен всеки миг и не трябва да го пропиляваме с дребни нещица,безсмислени нещица.Уважавайте живота и живите хора-в това има някакъв смисъл!
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15816
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 710 пъти
Получил благодарност: 1479 пъти

Re: ЛИЛИУМИ 2016

Мнение от Гео, граф »

Траурна агенция??? Еее, не :o :shock: !!!

Дал, да сложа ли това инфо в другата тема на Краси? Тука кой видял, кой не видял...
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
dal

Re: ЛИЛИУМИ 2016

Мнение от dal »

ами ние и до сега вече трета четвърта година се чудим какво иска точно и нямаме отговор....

Гео аватара и с черепа дето прави викторита с ръчички е една голяма подигравка и безцеремонно отношение и към заниманията и ...
още тогава аз бях в шок как може да продаваш растения и да си лепнеш такова нещо на сурата , на профила
обаче хора всякакви

Изображение ето този е нейния подпис

какво спечели като изтормози Гюлчето ?
Публикувай отговор

Обратно към “Лук и други луковици”