Връзка с admin

Тук пишете всичко, което виждате като проблем или бихте искали да се смени. Отваряйте нова тема за всеки проблем - след като го оправя, ще трия съответната тема.
Публикувай отговор
лалесъм

Re: Връзка с admin

Мнение от лалесъм »

Да, тук си е темата, обаче ми даваше, че не съществува :hmmm:
Аватар
ravik
Кафе машина
Мнения: 4636
Регистриран на: Ное 23, '09, 16:09
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Връзка с admin

Мнение от ravik »

лалесъм написа:Да, тук си е темата, обаче ми даваше, че не съществува :hmmm:
Нещо такова случвало ли се е при някой друг?
Иначе Кредорът не работи от около 3 години май - тъй като отнема време да се оправи, оставих го така, за да видя ползва ли го някой въобще и дали си струва да се занимавам с него. :mrgreen: Та при положение, че за три години на никого не му се е наложило да го ползва, не съм сигурна и доколко има смисъл от него... Но ако кажете, че ви е важно, ще го оправя. :)
Недей спа! Отивай на SPA!
Цветята ми: http://community.webshots.com/user/ravique
Аватар
botan
Наркоман
Мнения: 10730
Регистриран на: Ное 23, '09, 22:06
Местоположение: София, умерен източнобалконски климат с високи годишни амплитуди
Дал благодарност: 205 пъти
Получил благодарност: 373 пъти
Обратна връзка:

Re: Връзка с admin

Мнение от botan »

Е, наистина хората, които го ползваха не са мнозинство, но има такива, които го правят и е хубаво да го има като опция. :nod:
Специализирани Фейсбук групи:
Скъпоценни орхидеи България
Мъховете в България
Аватар
ReniSiyana
Кафе с мляко
Мнения: 209
Регистриран на: Мар 5, '16, 21:59
Местоположение: София

Re: Връзка с admin

Мнение от ReniSiyana »

Здравейте! Защо не мога да качвам снимки? Изписва ми, че този ИП адрес е забране заради нарушаване Условията за ползване.
Някой може ли да ми каже нарушенията ми?
А условия за ползване, така и не открих тук. В темата за правилата пише, ме за сега няма правила. Не прочетох цялата тема де, някъде назад, може и да има някакви.
chara
Кафе с мляко
Мнения: 247
Регистриран на: Май 4, '16, 18:42
Местоположение: София
Дал благодарност: 1 път

Re: Връзка с admin

Мнение от chara »

Здравейте на админ и останалите помощници с права.
Ако се налага, ще пратя и мейл до Равик - направих тази нова регистрация само за да мога да пиша и не ме е срам да си призная техническата неграмотност, но нещо се обърка, а аз си искам стария достъп на anelie и моля помощ и насока как да стане.
Накратко - преди около две седмици заличих стария мейл, посочен при регистрацията, няколко пъти по моя молба две други съфорумки се опитаха да влязат вместо мен, не се получаваше и предположихме, че не съм си запомнила вярно паролата, накрая се появи съобщение, че възможностите за достъп са изчерпани.
Та такива ги свърших, само едно от ИП-тата през които влизах за момента е същото и много се надявам да има начин пак да си бъда anelie :oops: и благодаря предварително :tzvetentze:
пп :hmmm: ако е необходимо, мога да посоча на ЛС конкретни факти, за които сме си писали пак на ЛС с други съфорумци, за което те биха могли да потвърдят и така да се установи идентичност.
Аватар
janethd
Кана кафе
Мнения: 670
Регистриран на: Юли 26, '15, 21:02
Местоположение: Димитровград -България

Re: Връзка с admin

Мнение от janethd »

Здравей админ искам да сменя имейл адреса си и паролата си ,но някак си все не мога да разбера как става това
Аватар
botan
Наркоман
Мнения: 10730
Регистриран на: Ное 23, '09, 22:06
Местоположение: София, умерен източнобалконски климат с високи годишни амплитуди
Дал благодарност: 205 пъти
Получил благодарност: 373 пъти
Обратна връзка:

Re: Връзка с admin

Мнение от botan »

janethd написа:Здравей админ искам да сменя имейл адреса си и паролата си ,но някак си все не мога да разбера как става това
Потребителски панел => Личен профил => Регистрация => въвеждаш новият имейл, новият имейл на ново, новата парола, новата парола на ново, най-долу въвеждаш старата парола, за да знае системата, че това си ти => Изпрати
Специализирани Фейсбук групи:
Скъпоценни орхидеи България
Мъховете в България
Аватар
janethd
Кана кафе
Мнения: 670
Регистриран на: Юли 26, '15, 21:02
Местоположение: Димитровград -България

Re: Връзка с admin

Мнение от janethd »

Благодаря! :tzvetentze:
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Връзка с admin

Мнение от calico »

Не мога да пиша лични съобщения, дава грешка
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
hrissi2009
Кафевар/ка/
Мнения: 940
Регистриран на: Мар 14, '15, 14:23
Местоположение: София

Re: Връзка с admin

Мнение от hrissi2009 »

Не мога да пиша в темите. Дава някаква грешка.
Публикувай отговор

Обратно към “Технически проблеми и предложения”