Исмене / Ismene

Публикувай отговор
Аватар
orkud
Кафе машина
Мнения: 3351
Регистриран на: Дек 2, '09, 12:34
Получил благодарност: 1 път
Обратна връзка:

Re: Исмене / Ismene

Мнение от orkud »

dal написа:
s_t_m написа:
Като видя при засаждането какво му е дереджето, да беше си извадила сливите от устата!!! :svekurva: Продумай, бе девойко!!! :twisted: Толкова късно ги садих - ако ти бях пратила, твоето щеше да цъфне преди моите. :hihihi:
Мериии...лакомията прецаква прецизността...
склерозата насища оранжевото в яйцата
и т.н. :mrgreen:
:lol: :lol: :lol:

[video][/video]
Аватар
Julie
Кафе с мляко
Мнения: 239
Регистриран на: Дек 3, '09, 21:53

Re: Исмене / Ismene

Мнение от Julie »

Теменуга е права, те, хубавите работи, бавно стават..., аз чаках 4 години :dovolen:
Аватар
Албена
Кафе машина
Мнения: 4526
Регистриран на: Фев 2, '10, 09:57
Местоположение: Габрово

Re: Исмене / Ismene

Мнение от Албена »

Реших в събота да садя каните,но не съм сигурна дали е време и на исменето :hmmm: Кога садите вашите в градината?
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31531
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 817 пъти
Получил благодарност: 1732 пъти

Re: Исмене / Ismene

Мнение от Мария Николова »

Албена написа:Реших в събота да садя каните,но не съм сигурна дали е време и на исменето :hmmm: Кога садите вашите в градината?
Някой вчера ми спомена за отрицателни температури през тези дни. По-добре да отминат и тогава исменетата отиват в градината. :daaa:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
Албена
Кафе машина
Мнения: 4526
Регистриран на: Фев 2, '10, 09:57
Местоположение: Габрово

Re: Исмене / Ismene

Мнение от Албена »

Благодаря :tzvetentze: Ще изчакам !
dal

Re: Исмене / Ismene

Мнение от dal »

Изображение е само такова нямах :liubov2: :tzeluvka: Мерчооо! :svekurva:
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31531
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 817 пъти
Получил благодарност: 1732 пъти

Re: Исмене / Ismene

Мнение от Мария Николова »

dal написа:Изображение е само такова нямах :liubov2: :tzeluvka: Мерчооо! :svekurva:
Даааааал!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Туй е амарилис, мари лудетино!!! :hihihi: :hihihi: :hihihi:

Изображение

Ей го Исменето. ;) :gush: :tzeluvka: :sbear: То цъфти като се изцъфтят амарилисите - края на юни. И е две в едно - страхотно ароматно! :daaa:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
dal

Re: Исмене / Ismene

Мнение от dal »

ти какво ми прати?! Исмене ми прати и ми каза -ПРАЩАМ ТИ ИСМЕНЕ ! и аз садя исмене и чекам исмене
и сега-амарилис!!!! :svekurva: :lol: :lol:
ми не е амарилис , исмене е пък ! :shock: :cry:

а с четирите лилиума сортове Нова Загора хибриди -пристигнали на 18 май и чак преди два дена стигнаха до мен , насадих ги , и сигур ще оживеят... :nod: :tzvetentze:

е като е амарилис- какъв е?!
ми аз имам и един в саксия и той има листа-да го сложа ли при тези?
абе как ще цъфне ти найш какви малки луковици беха , вашите амарилиси са големи луци , па тия беха малки... :hmmm:
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31531
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 817 пъти
Получил благодарност: 1732 пъти

Re: Исмене / Ismene

Мнение от Мария Николова »

Бамбашка-амарилис е това, да знаеш. ;)
Ето го миналата година. Тазгодишните са още във фотото. Днес трябва да свърша една бумащина, утре ще свърша това-онова из града и като пуснат кепенците да се прибера, ще вкарвам фотки. :D

Изображение

Изображение

Ситнеж, който се отглежда като туфа ситни луци, лучета и лученца. Не цъфтят само лученцата, най-дребните. Другите се съдират да цъфтят. Тук "количеството прави качеството", ;) а не размерЪТ! :lol:
Май не можах да намеря място да сбутам исмене... :hmmm: :oops: Но ако видиш някакви дълги листа кто "сабли", може да съм го сбутала.
Поправителния ми ще е на есен. :angelche: :daaa:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
dobis
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1536
Регистриран на: Дек 3, '09, 09:03

Re: Исмене / Ismene

Мнение от dobis »

От три дена го гледам това на една тераса и голямо чудене му се чудих що за хипи е и дали е хипи... много навреме идва снимката ...лошото е че ще ми трябват яки връзки да си прося , че и за крадване не става :hmmm: Много интересно чудо е , дребен , ама ефектен ...още малко и както го гледам от 50 м, бих казала някаква валота ...ако не беше май месец.
Публикувай отговор

Обратно към “Лук и други луковици”