табелки

Аватар
johnstalker
Наркоман
Мнения: 11805
Регистриран на: Дек 19, '09, 23:08
Местоположение: Троян, България, Европа, Земя
Дал благодарност: 145 пъти
Получил благодарност: 185 пъти
Обратна връзка:

Re: табелки

Мнение от johnstalker »

denitsavm написа:Дааа, сигурно ще се набутаме за поръчка, но пък си имаме съфорумка в Чехия - може нея да помолим за изпращане
Или поне за нормална комуникация :)
dal

Re: табелки

Мнение от dal »

el pistolero написа:Вземи един чешки разговорник, че да го убедиш да праща по гол корен само :D
Нещо като: - Eй кактусаренко Хертуш(Хер Хертуш), пращанко кактусами само по голим кореним, да нимамо многинку кронинки за пощенку...че да нимаму посленку "Маминко я съм се посрала" :hihihi: :hihihi: :hihihi:
това ми звучи като ....полски :hmmm: :lol:
denitsavm

Re: табелки

Мнение от denitsavm »

Дааа, вече искам тиландсии :nod:
Аватар
mimeta
Кана кафе
Мнения: 549
Регистриран на: Фев 22, '10, 21:11
Местоположение: Чехия
Дал благодарност: 2 пъти
Получил благодарност: 2 пъти

Re: табелки

Мнение от mimeta »

dal написа:
el pistolero написа:Вземи един чешки разговорник, че да го убедиш да праща по гол корен само :D
Нещо като: - Eй кактусаренко Хертуш(Хер Хертуш), пращанко кактусами само по голим кореним, да нимамо многинку кронинки за пощенку...че да нимаму посленку "Маминко я съм се посрала" :hihihi: :hihihi: :hihihi:
това ми звучи като ....полски :hmmm: :lol:
Баш чешки си е :D само където е сем, а не съм, но съм сигурна, че и така ще ви разберат :D
Тъкмо го гледах този на картата, с автобус е на половин час от Прага. Искам да си купя няколко литопса, знам и друг сайт, където са по-евтини, но минимумът за поръчка е 200 крони... като прибавиш и пощенски ми става скъпо. Затова си мисля да ида на разходка до там.
Изображение
dobis
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1536
Регистриран на: Дек 3, '09, 09:03

Re: табелки

Мнение от dobis »

ей , тоя човек трябва още един кашон без пари да прати насам ... два три дена форумите само с него се занимават :lol: :lol: :lol: такава реклама стана ...който иска да се занимава , аз само плащам и край , не ща да го чувам повече , ако някой свирне , искам още някои работи , ама да не съм аз на топа ...
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: табелки

Мнение от calico »

въх Троле, тва много хитро. Трябва да си намеря бели лъжици, че моите само тъмносини
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Аватар
SashaP
Кафе с мляко
Мнения: 226
Регистриран на: Юни 4, '15, 22:41
Местоположение: Велико Търново

Re: табелки

Мнение от SashaP »

Изображение

От кофа от сирене. Подаряват ги в хранителните магазини.
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31528
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 815 пъти
Получил благодарност: 1727 пъти

Re: табелки

Мнение от Мария Николова »

SashaP написа:Изображение

От кофа от сирене. Подаряват ги в хранителните магазини.
Саше, това е просто върхът! Браво на тебе! :sclap: :sclap: :sclap:
Като поискам от "моя" магазин 1 кофа, с 3 ще ме изпратят. ;) :ieeee: :ieeee: :ieeee:
Разбрах и технологията. :nod: Дъното и горната дебела част режеш с триона. После режеш с линия и макетно ножче ленти, които с ножицата режеш на дължина и оформяш върха.
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
SashaP
Кафе с мляко
Мнения: 226
Регистриран на: Юни 4, '15, 22:41
Местоположение: Велико Търново

Re: табелки

Мнение от SashaP »

Не съм ползвала макетно ножче, Мери. С ножицата ги рязах, но накрая ме позаболя ръката.
Допадна ми материала, защото табелките са гъвкави и няма да се чупят като ги ритна.
Публикувай отговор

Обратно към “Други цветарски теми”