Да си разделим - семена, торове, препарати

Модератор: Миша

Публикувай отговор
Аватар
къщичка
Кафе машина
Мнения: 4947
Регистриран на: Ное 6, '13, 12:46
Местоположение: с. Николово, Русенско
Дал благодарност: 137 пъти
Получил благодарност: 69 пъти

Re: Семена в повече

Мнение от къщичка »

MitkoGeorgiev написа:Къщичке, появиха ли се така чаканите момини домати във Флориан. Моля дай знак като се появят. :dovolen:
Няма ги още и може чак напролет да ги имат, така ми казаха последно в централния склад.
Аватар
dolli
Баш кафе майстор
Мнения: 2007
Регистриран на: Апр 8, '10, 14:07

Re: Семена в повече

Мнение от dolli »

Миша, бих искала от пипера Ариадни 30 семки. Пращането - заедно със семената от Бал.

Благодаря :tzvetentze:
Avril
Kафенце
Мнения: 2
Регистриран на: Яну 26, '16, 14:18

Re: Семена в повече

Мнение от Avril »

Здравейте приятели!
Нова съм в този форум,нова съм и като градинарка,но имам желание и мерак за тази работа,и мисля,че ще се справя добре :nod:
Видях,че в тази тема мога да си набавя семена,много моля да ме включите със някакво количество семена от краставица Южна наслада и сладка царевица Оверланд.Е,не бих отказала и семена от дългия пипер :dovolen:
Нямам претенции за количеството-просто колкото е удобно,толкова бих купила.
Благодаря предварително ! :dovolen:
reni7377
Виенско кафе
Мнения: 366
Регистриран на: Юни 25, '14, 11:00

Re: Семена в повече

Мнение от reni7377 »

reni7377 написа:Пипер Ариадни-60 семена и Бял патладжан 20 семки.Като стане време и летен копър и спанак! :tzeluvka:
Миша,знаеш ли кога ще можеш да пратиш семената?Аз чак сега се светнах дали ми имаш данните!
MitkoGeorgiev
Виенско кафе
Мнения: 418
Регистриран на: Дек 30, '15, 18:36
Местоположение: София - 850 м. над морето
Получил благодарност: 9 пъти

Re: Семена в повече

Мнение от MitkoGeorgiev »

Avril написа:Здравейте приятели!
Нова съм в този форум,нова съм и като градинарка,но имам желание и мерак за тази работа,и мисля,че ще се справя добре :nod:
Видях,че в тази тема мога да си набавя семена,много моля да ме включите със някакво количество семена от краставица Южна наслада и сладка царевица Оверланд.Е,не бих отказала и семена от дългия пипер :dovolen:
Нямам претенции за количеството-просто колкото е удобно,толкова бих купила.
Благодаря предварително ! :dovolen:
Здравей Avril, мисля че не съм аз този, който трябва да посреща, щото съм много нов във форума, ама се сетих, колко ми беше хубаво някой да ми каже здравей! Добре дошла и нека и ние и ти да си бъдем полезни в знанията и в градината!
Алкохолът убива нервните клетки и така остават само спокойните!
Avril
Kафенце
Мнения: 2
Регистриран на: Яну 26, '16, 14:18

Re: Семена в повече

Мнение от Avril »

MitkoGeorgiev написа:
Avril написа:Здравейте приятели!
Нова съм в този форум,нова съм и като градинарка,но имам желание и мерак за тази работа,и мисля,че ще се справя добре :nod:
Видях,че в тази тема мога да си набавя семена,много моля да ме включите със някакво количество семена от краставица Южна наслада и сладка царевица Оверланд.Е,не бих отказала и семена от дългия пипер :dovolen:
Нямам претенции за количеството-просто колкото е удобно,толкова бих купила.
Благодаря предварително ! :dovolen:
Здравей Avril, мисля че не съм аз този, който трябва да посреща, щото съм много нов във форума, ама се сетих, колко ми беше хубаво някой да ми каже здравей! Добре дошла и нека и ние и ти да си бъдем полезни в знанията и в градината!
Благодаря за посрещането Митко! :dovolen:
Аватар
Миша
Наркоман
Мнения: 17039
Регистриран на: Ное 27, '09, 14:11
Местоположение: София
Дал благодарност: 138 пъти
Получил благодарност: 468 пъти
Обратна връзка:

Re: Семена в повече

Мнение от Миша »

reni7377 написа:
reni7377 написа:Пипер Ариадни-60 семена и Бял патладжан 20 семки.Като стане време и летен копър и спанак! :tzeluvka:
Миша,знаеш ли кога ще можеш да пратиш семената?Аз чак сега се светнах дали ми имаш данните!
И тука идват на партиди, и то никога в срока, който са дали , но си се познаваме, нищо ново под слънцето .Днес ще ми пратят някои неща, царевицата ще се забави за средата на февруари, но тя се сее май, така че е нормално да не бързат, спанака също още не е внесен , от царевицата Овърланд има, но реших да я заменя с друга от супер сладките царевици, която е устойчива на главня.Което е дошло ще изпращам другата седмица със семената на Бал, гледам да комбинирам колкото мога нещата, така че да платите по-малко, а и аз да се разкарвам по-малко, защото ходенето до София ми отнема доста време , а то напоследък не стига за нищо .Ако някой бърза нека пише, ако не-съобразявам се с времето за сеитба и пращам когато дойде всичко
Свирете, музиканти! Дълга нощ ще е тази - чак до изгрева на надеждата......


Разсадник
Изображение
Teodora76
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1330
Регистриран на: Апр 1, '12, 18:41

Re: Семена в повече

Мнение от Teodora76 »

Мен ме устройва другата седмица заедно със семената от Бал :tzvetentze:
reni7377
Виенско кафе
Мнения: 366
Регистриран на: Юни 25, '14, 11:00

Re: Семена в повече

Мнение от reni7377 »

Благодаря,Мише!Ако до средата на февруари не пристигне спанака и копъра,ще те помоля да ги пратиш,защото искам патладжана и пипера да не ги бавя много.Ти кога ще сееш ранния пипер?
Аватар
Миша
Наркоман
Мнения: 17039
Регистриран на: Ное 27, '09, 14:11
Местоположение: София
Дал благодарност: 138 пъти
Получил благодарност: 468 пъти
Обратна връзка:

Re: Семена в повече

Мнение от Миша »

reni7377 написа:Благодаря,Мише!Ако до средата на февруари не пристигне спанака и копъра,ще те помоля да ги пратиш,защото искам патладжана и пипера да не ги бавя много.Ти кога ще сееш ранния пипер?
Копъра го чакам днес , сортът е Green Sleevs, ранен пипер сея към края на февруари
Свирете, музиканти! Дълга нощ ще е тази - чак до изгрева на надеждата......


Разсадник
Изображение
Публикувай отговор

Обратно към “Плодове и зеленчуци”