Птича тор без пари?!?

Аватар
muny7
Виенско кафе
Мнения: 446
Регистриран на: Май 20, '13, 11:33
Местоположение: София

Re: Птича тор без пари?!?

Мнение от muny7 »

:lol: :lol: :lol: Нищо ще ги ползвате вместо пелети за огрев :srofl: и после пепелта пак в градината :daaa:
Мога всичко, стига да пожелая! Лошото, е че бързо ми омръзва !
alexalex12
Кафевар/ка/
Мнения: 721
Регистриран на: Май 8, '13, 13:33
Дал благодарност: 1 път

Re: Птича тор без пари?!?

Мнение от alexalex12 »

:daaa: И отоплението вече без пари осигурихме ! :srofl: :srofl: :srofl:
Teodora76
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1330
Регистриран на: Апр 1, '12, 18:41

Re: Птича тор без пари?!?

Мнение от Teodora76 »

pepina написа:Ама да знаете, сега ще ви ударя в земята, защото разполагам с автентични....ЛЪВСКИ л..на! :D

Е, мешани са с конски и магарешки в някакво съотношение, де, може да има и някое от миеща мечка.

От Цирка, дето бяха го разпънали до нас.

Минавам един ден и гледам 2-3 понита си пасат кротко, а един чичка рови около тях и сбира в чувала, и аз - на мига просто! Тичам с 1 шише потна бира, аман-заман, давай тия съкровища! Он ме гледа като стреснат :D
Тоя ден взех 3 чувала, на следващия - още 7, после - пак 5.
С ММ като ги влачихме, комшийките питат - кво е това. И аз - лъвски л...на :D Голям смях падна.
Сега кротко си отлежават зад бараките, комшията (с чиято ограда граничат) все още не се е оплакал :mrgreen:
pepina, така през сълзи не се бях смяла отдавна, благодаря, че сподели.
hrissi2009
Кафевар/ка/
Мнения: 940
Регистриран на: Мар 14, '15, 14:23
Местоположение: София

Re: Птича тор без пари?!?

Мнение от hrissi2009 »

Хей, от сърце се смях. Развеселихте ме. :lol:
Аватар
botan
Наркоман
Мнения: 10728
Регистриран на: Ное 23, '09, 22:06
Местоположение: София, умерен източнобалконски климат с високи годишни амплитуди
Дал благодарност: 203 пъти
Получил благодарност: 370 пъти
Обратна връзка:

Re: Птича тор без пари?!?

Мнение от botan »

Как процедирате като черното злато ви е на буци пък ви трябва по-финна фракция. Как го разтрошавате? :hmmm:
Специализирани Фейсбук групи:
Скъпоценни орхидеи България
Мъховете в България
Аватар
макс
Кафе машина
Мнения: 3731
Регистриран на: Ное 13, '13, 15:08
Местоположение: София
Дал благодарност: 23 пъти
Получил благодарност: 52 пъти
Обратна връзка:

Re: Птича тор без пари?!?

Мнение от макс »

вземи дървено чукче за пържоли сложи златото под по плътен найлон или мушама и чукай здраво :lol:
maiakt
Виенско кафе
Мнения: 489
Регистриран на: Яну 21, '15, 16:50
Местоположение: гр.София

Re: Птича тор без пари?!?

Мнение от maiakt »

Здравейте,ровейки в нета за тор, попаднах на една обява за птича тор. Как мислите,дали е разумно да си купя такава и да я размеся с почвата сега? В момента двора ми и без това е разоран целият,слагам пясък и компост. След това ще засаждам растения ( рози,храсти,треви,лавандули),напролет живот и здраве трева и около 20 кв.м. зелечнукова част. Общо взето за около 500 кв.м. ми трябва, но и не знам какво количество да предвидя.Някой ако може да ме ориентира,ще съм много благодарна.
sasha

Re: Птича тор без пари?!?

Мнение от sasha »

Добър момент! Зимата ще замръзне,ще обогати почвата и другата година ще предизвикаш сериозна завист у съседите. Ако питаш местните -ще ти кажат 2 каруци,но ние торим по-щедро. 10куб.м ще ти дойдат добре. Т.е. ти решаваш в този диапазон. Разпръсква се,фрезова се мястото и пролетта засаждаш. Ако го вземеш сега, може и да е пресен,но по-добре угнил. Ако вземаш пролетта,не бива пресен. Успех!
maiakt
Виенско кафе
Мнения: 489
Регистриран на: Яну 21, '15, 16:50
Местоположение: гр.София

Re: Птича тор без пари?!?

Мнение от maiakt »

Благодаря!
Публикувай отговор

Обратно към “Други цветарски теми”