Ядоса ме това, че ...... (1)

За разговори, други теми или просто да побъбрим...
Заключено
Аватар
nel4o
Баш кафе майстор
Мнения: 2554
Регистриран на: Ное 23, '09, 21:38

Re: Ядоса ме това, че ......

Мнение от nel4o »

Ако мине номера, дет се вика, нова колица, нова къщурка, кой от каквото има нужда :ufff:
кирилица не е на съседа Киро жена му...

http://raphaelholisticjewelry.com/
Аватар
paju4eto_Ligla
Баш кафе майстор
Мнения: 2168
Регистриран на: Ное 23, '09, 19:20
Местоположение: София

Re: Ядоса ме това, че ......

Мнение от paju4eto_Ligla »

Не се ядосвай сега... наистина го правят, даже се редуват, гадовете, с останалите монополисти на комуналните услуги... ама нервите няма да ти върнат, така че недей :tzvetentze:
Аватар
ZAPLESKA
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1360
Регистриран на: Май 2, '10, 18:53
Местоположение: до Пловдив
Обратна връзка:

Re: Ядоса ме това, че ......

Мнение от ZAPLESKA »

nel4o не се ядосвай за чужди глупости стискам палци да се окаже грешка и всичко да се оправи
п.п. не е само по софията тая зараза със сметките, но ако не се обърнеш към където трябва си плащаш като поп, ако им мине номера ...
...да се оплача и аз на нас ни надписаха почти 200лв ток, дядо ми щял да получи инфаркт като видял сметката... дойде си трепери и не може да ми разкаже, след три телефона до съответните инстанции, дойдоха да се обясняват, че апарата с който замервали бил повреден и мина друг екип да замери, но сме се оплакали 5-6 човека и пак ако мине мине, който не се е оплакал е платил колкото му е написано...
ИзображениеИзображениеИзображение
Аватар
5ia
Кафевар/ка/
Мнения: 992
Регистриран на: Дек 13, '09, 09:06
Местоположение: Русе

Re: Ядоса ме това, че ......

Мнение от 5ia »

Това с водата има тъпо обяснение.Засичат личните водомери, и общия. Разликата се разпределя на всички абонати, обаче процентно - колкото повече ти е консумацията, толкова повече обща вода плащаш. Младеж и девойка в съседния апартамент веки месец си пишат на вратата 1 кубик. Моите са около 20 + 10 обща вода. Познайте кой реално им плаща водата. Но по закон имат право да откажат достъп. Мисля, че заради такива съседи стават нещата. Не толкова заради ВиК-то. и ако общият водомер не е бил засичан известно време - ето ти 600 кубика.
Аватар
dora
Баш кафе майстор
Мнения: 2444
Регистриран на: Ное 29, '09, 16:06
Местоположение: Сливен

Re: Ядоса ме това, че ......

Мнение от dora »

Я да видим дали съм разбрала :hmmm: значи като реша и не пускам инкасаторката да ми влиза в къщата и си казвам по 5 например и никога не плащам разликата до 15(които са ми реални) :hmmm: и това до безкрай :hmmm: Ние нямаме общ или поне никога не съм плащала за такъв и не зная и съседите да са :hmmm:
Ама това си звучи направо чудесно :twisted:
“Че съм умен – умен съм, но защо съм толкова красив?! Сигурно, защото съм скромен, а скромността краси човека.”
Аватар
5ia
Кафевар/ка/
Мнения: 992
Регистриран на: Дек 13, '09, 09:06
Местоположение: Русе

Re: Ядоса ме това, че ......

Мнение от 5ia »

Аха, чудесно си е за някои. Правилно си схванала нещата. На съседите с единия кубик единственото, което им направиха е, да им изискат водомера за проверка. Имаме познат, който работи там, и от него знам, че може да се откаже достъп. Ама гледали да не го разгласяват.
Аватар
dora
Баш кафе майстор
Мнения: 2444
Регистриран на: Ное 29, '09, 16:06
Местоположение: Сливен

Re: Ядоса ме това, че ......

Мнение от dora »

Да....оказва се :hmmm: ,че всичко е въпрос на гражданска съвест :nod: .... а какво беше това съвест и само за гражданите ли е :lol: ? :lol:
“Че съм умен – умен съм, но защо съм толкова красив?! Сигурно, защото съм скромен, а скромността краси човека.”
Аватар
nel4o
Баш кафе майстор
Мнения: 2554
Регистриран на: Ное 23, '09, 21:38

Re: Ядоса ме това, че ......

Мнение от nel4o »

Ъъъъ въобще не съм съгласна да плащам нещо, което не съм употребила, ама хич :hmmmmmm: Да си изкарат водомерите отвън, както е с електромерите. То не може само да прибираш пари. В нашия квартал от години се пука тръба на едно и също място. За двадесет години не я смениха тази тръба, само я кърпят. Колко им е излязъл ремонта досега не знам, знам само че златна да беше тръбата досега да се е изплатила.
кирилица не е на съседа Киро жена му...

http://raphaelholisticjewelry.com/
Аватар
ZAPLESKA
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1360
Регистриран на: Май 2, '10, 18:53
Местоположение: до Пловдив
Обратна връзка:

Re: Ядоса ме това, че ......

Мнение от ZAPLESKA »

надеждата е най ужасното нещо на света, нищо не ми причинява повече разочарования от нея, когато си повярвам че ще стане и искренно се надявам в нещо, най ми е скапано после като не стане и
nel4o написа:.... беееее някой ми е стъпил на опашката :sworried:
и така всеки път когато се надявам ... :sdoh:
ИзображениеИзображениеИзображение
Аватар
al.yank
Кафе машина
Мнения: 3786
Регистриран на: Ное 27, '09, 23:24
Местоположение: Варна

Re: Ядоса ме това, че ......

Мнение от al.yank »

ZAPLESKA написа:надеждата е най ужасното нещо на света
Сигурно има причина да се чувстваш гадно,но въобще не си права!
Надеждата е нещото,което ни кара да сме живи,ако нямаме надежда,и нас няма да ни има :nod:
Истината рядко е чиста и никога проста!
http://bonko.snimka.bg/hobby/moite-cvetya.30518
Заключено

Обратно към “Разни и разнообразни теми”