България търси талант

За разговори, други теми или просто да побъбрим...
Публикувай отговор
Аватар
verji
Кафе машина
Мнения: 3343
Регистриран на: Дек 2, '09, 14:40
Местоположение: Плевен

Re: България търси талант

Мнение от verji »

Да ..да се даде път на хотата с проблем ,за да докаже че сме толерантни ..
Аватар
5ia
Кафевар/ка/
Мнения: 992
Регистриран на: Дек 13, '09, 09:06
Местоположение: Русе

Re: България търси талант

Мнение от 5ia »

Гледах финала, и съжалих. Мислех, че се избира кой е по-талантлив. А не кой е по-сляп. Явно пак не съм разбрала идеята :hmmm:
mama_li

Re: България търси талант

Мнение от mama_li »

Като ви чета, май започвам да не съжалявам толкова, че не успях да го гледам ...
Аватар
bouquet
Чист кофеин
Мнения: 7054
Регистриран на: Дек 9, '09, 22:02
Получил благодарност: 1 път

Re: България търси талант

Мнение от bouquet »

На мен от началото ми стана ясно, че точно това момиче ще спечели и затова си спестих предаването. А и двете водещи ме дразнят ужасно. Не съм изненадана, но какво следва за момичето сега?! Всяко чудо е за три дена у нас
Търся добри хора
Аватар
dora
Баш кафе майстор
Мнения: 2444
Регистриран на: Ное 29, '09, 16:06
Местоположение: Сливен

Re: България търси талант

Мнение от dora »

Харесвам предаването всъшност вече е по-правилно да се каже харесвах.
Разбира се и аз си имах фаворити, но...
Мен най- ме издразни тази показна толерантност ,която вярвайте ми я НЯМА , когато става въпрос за хора с увреждания и проблеми от различно естество.
“Че съм умен – умен съм, но защо съм толкова красив?! Сигурно, защото съм скромен, а скромността краси човека.”
Аватар
vodo-leika
Кафе машина
Мнения: 4962
Регистриран на: Ное 25, '09, 20:29

Re: България търси талант

Мнение от vodo-leika »

Много, много, ама много харесах предаването. Всичко, което каза Хилда в последния анонс го мисля - за първи път има толкова интелигентно, забавно, разнообразно предаване - и журито и участниците бяха супер!
Относно победителя - момичето също не беше мой фаворит, дори гласувах за друг, въпреки че знаех, че ще изберем нея. И като се замисля - какво пък му е толкова лошото? Всеки един от финалистите според мен заслужаваше да спечели, има ли някой, който не харесахте или който няма талант?
След като тя е спечелила - халал да е, животът толкова й е отнел! Според мен никой не трябва да съжалява, защото тези хора неминуемо ще си намерят своето място - цяла България ги знае, 60 000 не са единствената награда. Пък и вие нали не мислите, че Халваджян ще остави такава златна мина? Той има усет и съм сигурна, ще им помогне в реализацията.
Доволна съм и с радост ще гледам втория сезон! :angelche:
Аватар
Fado
Кафевар/ка/
Мнения: 911
Регистриран на: Дек 8, '09, 13:00
Местоположение: София

Re: България търси талант

Мнение от Fado »

vodo-leika написа:Доволна съм и с радост ще гледам втория сезон! :angelche:
И аз. :ieeee:
Аватар
nikolica
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1036
Регистриран на: Дек 1, '09, 06:57
Местоположение: пловдив

Re: България търси талант

Мнение от nikolica »

Водолейче, не си единствена, която е имала друг фаворит, но няма друго предаване, което да гледах с толкова настроение. Да й е честито на Богдана и успех :stiskam:
Няма нужда да се ядосвате за нещо, което може да се промени. А ако не може да се промени, съвсем няма смисъл.
Публикувай отговор

Обратно към “Разни и разнообразни теми”