Спите ли добре?

За здрав дух в здраво тяло - здравословно хранене и въпроси, диети, съвети за красота.
Аватар
margilota
Kъсо кафе
Мнения: 99
Регистриран на: Ное 30, '09, 23:17
Обратна връзка:

Re: Спите ли добре?

Мнение от margilota »

Спинкам си като пънче, най-добре след чаша кафе, а пълнолуние даже незнам кога има.
http://margilota.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
Fado
Кафевар/ка/
Мнения: 911
Регистриран на: Дек 8, '09, 13:00
Местоположение: София

Re: Спите ли добре?

Мнение от Fado »

margilota написа:Спинкам си като пънче, най-добре след чаша кафе, а пълнолуние даже незнам кога има.
И милото казва, че след кафе спи най-добре. :lol: А аз вече и безкофеиново не пия вечер. Когато сме на кръчма и всички започват да се наливат с кафета и и на мен ми се допива, но след като на два пъти си поръчах уж безкофеиново и след това цяла нощ :ieeee: , вече не го правя. :hmmmmmm:
dreadx
Дълго кафе
Мнения: 146
Регистриран на: Мар 6, '10, 13:31

Re: Спите ли добре?

Мнение от dreadx »

Fado написа:И милото казва, че след кафе спи най-добре.
На мен кафе след определен момент май не ми действа разсънващо.
Друга една моя теория - че най-добре се наспивам с кафе или redbull - някой може ли да отрече или да потвърди?

;) p.s. По-лошото и във връзка с темата - ето кои сме онлайн в момента, в 2:55 през нощта..
Регистрирани потребители: dreadx, Google [Bot], Google Adsense [Bot], Yahoo [Bot]

edit: johnstalker, нямaше ви тогава. ето и Fado се появи.
Последно промяна от dreadx на Апр 29, '10, 03:22, променено общо 1 път.
Аватар
johnstalker
Наркоман
Мнения: 11814
Регистриран на: Дек 19, '09, 23:08
Местоположение: Троян, България, Европа, Земя
Дал благодарност: 148 пъти
Получил благодарност: 189 пъти
Обратна връзка:

Re: Спите ли добре?

Мнение от johnstalker »

dreadx написа:
Fado написа:И милото казва, че след кафе спи най-добре.
На мен кафе след определен момент май не ми действа разсънващо.
Друга една моя теория - че най-добре се наспивам с кафе или redbull - някой може ли да отрече или да потвърди?

;) p.s. По-лошото и във връзка с темата - ето кои сме онлайн в момента, в 2:55 през нощта..
Регистрирани потребители: dreadx, Google [Bot], Google Adsense [Bot], Yahoo [Bot]
мен що ме пропусна, а Cando?

Регистрирани потребители: Cando, dreadx, Google [Bot], Google Adsense [Bot], johnstalker
Публикувай отговор

Обратно към “Здраве и красота”