Варна, морето, сините вълни

Всичко за форумните срещи, празниците, традиции, снимки, фукня с подаръци и разбира се - честитки като стареем.
Публикувай отговор
Аватар
violeta.5151
Виенско кафе
Мнения: 361
Регистриран на: Окт 25, '13, 14:36
Местоположение: Varna

Re: Варна, морето, сините вълни

Мнение от violeta.5151 »

Да с апарата на змейчо правих снимките.Много и добри станаха но уви не ги показва .
http://violeta51.snimka.bg/flowers/cbet ... 2.26965518
"Големите умове обсъждат идеите. Средните умове обсъждат събитията. Малките умове обсъждат хората" (Елинор Рузвелт
Аватар
lenuza73
Кафе машина
Мнения: 3700
Регистриран на: Окт 3, '10, 18:27
Дал благодарност: 18 пъти
Получил благодарност: 18 пъти

Re: Варна, морето, сините вълни

Мнение от lenuza73 »

s_t_m написа:
lenuza73 написа::hmmm: Няма и следа от змея
Виолета5151 виждам, е правила снимки. Сега ако тя качи снимки, ще има тук и други снимки. Иначе ще си имате обеца на ухото, че заплеснатия във ФБ, е кауза пердута за Хобикафе и вече не може да бъде предишния н-е-у-в-р-е-д-е-н човек.

:lol: :lol: :lol: Како Ленуцко, аз сега виждам, че ти си била и от мен, :hihihi: и от Краси по-стара - на кръгло 100 години!!! :srofl: :srofl: :srofl:
:hihihi: Мдаа...растем и хубаейм :lol: :lol: ...а аз чакам още змея...духна та се невидя тва момче :hmmm:
Deleted User 2919

Re: Варна, морето, сините вълни

Мнение от Deleted User 2919 »

Мане мане..заинтригувахте ме с тази Виолета5151..Имам чувството, че я вече познавам)))), без да видя) М-да, студеното време накарало е да се намръщи не само сервитьора на Алба...(((( Фейсбукът е все едно на мегдана да окачиш снимките.
Deleted User 2919

Re: Варна, морето, сините вълни

Мнение от Deleted User 2919 »

краси кубарелова написа: Змейчо ще дойде също . Поръчах му да носи от растежните хормони- ампулката струва пет лева. Аз опитах- действа!
Йиии..Краси, ще направиш растенията си наркомани..После няма да се справиш да ги снабдяваш с тяхната дрога. :daaa:
Deleted User 2919

Re: Варна, морето, сините вълни

Мнение от Deleted User 2919 »

На срещата имаше голямо "вЪлнуване": ," как да се преборя с мравките..Аман от тях!" Светката ви даде съвет http://forum.hobbykafe.com/viewtopic.ph ... 7&start=30" onclick="window.open(this.href);return false; , но кой ли ги чете , нали))))/ "Чукча:аз не съм читател,съм писател..."/ Отговор за мравките дала е тя:Лавандула....Явно древните хора били са не писатели,а внимателни слушатели))))
Аватар
zmei4o
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1771
Регистриран на: Дек 1, '09, 14:28
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

Re: Варна, морето, сините вълни

Мнение от zmei4o »

Съжалявам, че не съм качил още снимки, но тез дни ще стане и това :D :angelche:
Просто нямам настроение да оразмерявам 50тина снимки още :mrgreen:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
aloe2
Кафе с мляко
Мнения: 242
Регистриран на: Авг 29, '14, 23:00
Местоположение: Варна

Re: Варна, морето, сините вълни

Мнение от aloe2 »

Алина,като че ли и ти не си слушала много внимателно на срещата или не си била близо до мен.. Моите мравки са приятелки с лавандулата и не бягат от нея. :lol: Не ми помага лавандулата,това е положението. :ufff: На Светката мравките явно са друга порода.Аз ги моря с пудра против мравки,но не може да се напръска цялото място.
Deleted User 2919

Re: Варна, морето, сините вълни

Мнение от Deleted User 2919 »

aloe2 написа:Алина,като че ли и ти не си слушала много внимателно на срещата или не си била близо до мен.. Моите мравки са приятелки с лавандулата и не бягат от нея. :lol: Не ми помага лавандулата,това е положението. :ufff: На Светката мравките явно са друга порода.Аз ги моря с пудра против мравки,но не може да се напръска цялото място.
Купихме ,(не знаех за лавандула) едно средство против мравките и против термитите.Распада бързо.Но става само за бетоновите пътеки.Прочетох, щом се появили мравки, значи има зелени въшки непременно.Ако имате интерес, то пак :D трябва на селото да ходим за да запиша названието му.
Можете ли да разбирате руски? Ето го: http://bazila.net/sad-i-ogorod/kak-izba ... astke.html" onclick="window.open(this.href);return false;
краси кубарелова
Баш кафе майстор
Мнения: 2667
Регистриран на: Мар 26, '12, 22:53
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

Re: Варна, морето, сините вълни

Мнение от краси кубарелова »

Против мравки ползвам Демор, безпощадно е :daaa:
Светът е пълен с непознати хора...
Аватар
rumivarna
Кафе машина
Мнения: 3564
Регистриран на: Сеп 20, '10, 14:57

Re: Варна, морето, сините вълни

Мнение от rumivarna »

Титания днес ми каза, че против мравки ползва Тапилан - това е пудра за кучета против паразитите по козината им. Във всеки ветеринарен кабинет я има. И аз ще пудря едната туфа с фестука, че мравките са я превзели от всякъде ;)
Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили Титаник.
http://rumivarna60.snimka.bg/?user,albums" onclick="window.open(this.href);return false;
Публикувай отговор

Обратно към “Празници и срещи”