Гимназиите-платени?!!!!!!!!

За разговори, други теми или просто да побъбрим...
Аватар
Миша
Наркоман
Мнения: 17036
Регистриран на: Ное 27, '09, 14:11
Местоположение: София
Дал благодарност: 137 пъти
Получил благодарност: 468 пъти
Обратна връзка:

Re: Гимназиите-платени?!!!!!!!!

Мнение от Миша »

verji написа:Според мен би трябвало да има безплатни - за децда от социално слаби семейства ,но искащи да учат средни училища и платени часни преминаващи в колежи за родители можещи да си позволят това.Така както е в цял свят..
Сори ,ако съм разочаровала някой
А германският канцлер преди няколко години каза по повод таксите за висшето образование-"Синът на чистачката,и синът на лекаря трябва да имат еднакви възможности за образование"
Свирете, музиканти! Дълга нощ ще е тази - чак до изгрева на надеждата......


Разсадник
Изображение
Аватар
verji
Кафе машина
Мнения: 3343
Регистриран на: Дек 2, '09, 14:40
Местоположение: Плевен

Re: Гимназиите-платени?!!!!!!!!

Мнение от verji »

да но да са еднакво умни,а това е доста разтегливо понятие. доколкото знам при тях в частните колежи изискаванията са доста по -големи от колкото в държавното училище
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31691
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1037 пъти
Получил благодарност: 2449 пъти

Re: Гимназиите-платени?!!!!!!!!

Мнение от Мария Николова »

Миша написа:Петунията още утре ти я пращам,и без бас :tzeluvka: .То при сегашните всяко нещо е пред,пред последно,пускат мухата да опипат почвата ,и после се извъртат на ? градуса.
Е, тъй не е честно! Басът си е бас! Чакаме да видим какво ще изтипосат в Държавен вестник и тогава ще видим ти ли ще пращаш, аз ли ще пращам петуния... Днес в Градински център край Речица видях много хубавки петунии. Не изпреварвай събитието, Мише. ;)

Доре, Стефка ми каза, че си била днес там с колежки. :hihihi: Нищо скрито не остава :lol: :lol: :lol:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
Bi_
Кафевар/ка/
Мнения: 991
Регистриран на: Дек 12, '09, 14:57
Местоположение: РУСЕ

Re: Гимназиите-платени?!!!!!!!!

Мнение от Bi_ »

Миша написа: А германският канцлер преди няколко години каза по повод таксите за висшето образование-"Синът на чистачката,и синът на лекаря трябва да имат еднакви възможности за образование"
Да,и повишиха таксите в някои области 6-7 пъти :evil:
Публикувай отговор

Обратно към “Разни и разнообразни теми”