За приятелството.Вярвате ли в приятелството между жени.

За разговори, други теми или просто да побъбрим...
Публикувай отговор
Аватар
Росица
Виенско кафе
Мнения: 314
Регистриран на: Дек 13, '09, 10:31

Re: За приятелството.Вярвате ли в приятелството между жени.

Мнение от Росица »

Страхотно е да имаш такива приятели. Стискам палци за лечението. :stiskam:
Голем Бел Нико
Дълго кафе
Мнения: 149
Регистриран на: Дек 29, '09, 16:00

Re: За приятелството.Вярвате ли в приятелството между жени.

Мнение от Голем Бел Нико »

Ахахах, за приятелството ми е смешно щото иначе ще ми е тъжно.

Първо правилната умствена настройка би трябвало да е "Аз винаги ще съм приятел, за другите не знам." Без такова виждане накъде?

Оня ден, по точно нощ, един приятел звъни в 1:30 сутринта. Нещо промърмори за бърза помощ, аз полузаспал не разбрах. Викам си нещо му се е случило с бебето, тя се роди няколко дни преди това. Не питам ама жена ти къде е, нищо. Едно нещо казах - "След 5 мин. съм у вас."

Карам го до болницата, тия веднага му връзват система. Бил се обезводнил. Как и защо не могат да обяснят. Тук е към 15 градуса в момента. Седях там с него цяла нощ. Ходих до аптеката посред нощ за лекарство. Там един весел гей с шарена коса веднага ми каза "А ти за това лекарство ли? То е за виене на свет. Дават го като се обезводни човек. Тука виждам доста такива случай. Хората като е хладно не мислят за вода и тичат ли тичат по задачи и хоп!". Демек лекаря в болницата не може да обясни какво става а гея-аптекар му е ясно. Абе комедия.

И си помислих, да много смешно, телефона звъни и след 5 мин аз звъня на нечия врата. Не знам дори за мене кой би направил нещо такова. Имах доста време да седя в болницата и да си броя на пръсти. Не мога да гарантирам за никого.

Така че, съществува ли приятелство между жени не знам. Е, аз не съм жена но... Какво е приятелство? Колко трае? Как се чувства? Аз го виждам само от моя гледна точка - прая така както разбирам приятелството. И съм квадратен (ако не говорите английски тоя майтап ще ви се изплъзне, нищо не е особено смешен и без това). Тоест правя си моята част и това е.

--Николай
Аватар
paju4eto_Ligla
Баш кафе майстор
Мнения: 2168
Регистриран на: Ное 23, '09, 19:20
Местоположение: София

Re: За приятелството.Вярвате ли в приятелството между жени.

Мнение от paju4eto_Ligla »

Богата си с такива приятели... ще стискам палци за лечението. :stiskam:
Аватар
ida_ili64
Баш кафе майстор
Мнения: 2535
Регистриран на: Ное 24, '09, 16:38
Местоположение: между Eвропа и Родопите

Re: За приятелството.Вярвате ли в приятелството между жени.

Мнение от ida_ili64 »

Голем Бел Нико написа:Ахахах, за приятелството ми е смешно щото иначе ще ми е тъжно.


Така че, съществува ли приятелство между жени не знам. Е, аз не съм жена но... Какво е приятелство? Колко трае? Как се чувства? Аз го виждам само от моя гледна точка - прая така както разбирам приятелството. И съм квадратен (ако не говорите английски тоя майтап ще ви се изплъзне, нищо не е особено смешен и без това). Тоест правя си моята част и това е.

--Николай
Точно така Ники,можем да направи точно и само това,което ние смятаме за приятелско и правилно,а да го очакваме от другите-към нас,би било тотална грешка.Аз се убедих в това през годините и там ми е най-големия проблем-в личноите ми очаквания към хората... :hmmmmmm: .
Опитвам се да се променя в две насоки:
1.Да не се раздавам толкова много(ама това едва ли ще успея да променя ;) ).
2.Да не очаквам от другите,да постъпват като мен(всеки ден си промивам мозъка,повтаряйки си го и се надявам един ден да успея да нямам никакви очаквания от другите към мен и може би тогава ще се насладя и на най-малкия жест от тяхна страна :dovolen: ).
А приятелство съществува,просто в това понятие различните хора влагат различно значение.Ако слушате внимателно обкръжаващите ви какво приказват в ежедневието,ще можете сами да си ги отсеете.Някои имат 50,100,че и по вече"приятели"-аз лично такъв човек на момента го игнорирам от възможността да достигна до някакви по-дълбоки лични взаимоотношения.Остава в графа"познати" и -толкова.
Харесвам хората,които използват думата "приятел" много рядко,дори оскъдно.Към тях проявявам повишен интерес и ако ми допадне истински в последствие такъв човек имаме общи разбирания за доста неща,свързващи ни интереси,се старая да задълбоча взаимоотношенията ни и ако не приятел,поне ми става "много добър познат".
Нико,хубаво е,че твоите приятели те имат теб! :daaa:
Петя,не знам дали това същество е същото,дето те "тормози" за стотинките като тръби на висок глас ,че я набутваш вечно :lol: ,но ти завиждам за тази приятелка.Убедена съм,че заедно ще постигнете и двете неща-да се възстанови твоето здраве и душевно спокойствие първо,а после и да съберете нужните й пари за нейния частен бизнес. :daaa:
И -пусни си ТОТО ,ама не с убеждението,че 35 -ти май като дата не съществува,а с убеждението,че на тази дата е твоя ден рожден! :dovolen:
http://diva-edel-art.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
ida_ili64
Баш кафе майстор
Мнения: 2535
Регистриран на: Ное 24, '09, 16:38
Местоположение: между Eвропа и Родопите

Re: За приятелството.Вярвате ли в приятелството между жени.

Мнение от ida_ili64 »

Джони,благодаря за хубавата песен! :tzvetentze: Тя е една от любимите ми български песни-силна като текст,а и аз харесвам певеца и като изпълнител :dovolen: .
http://diva-edel-art.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
maili
Кафевар/ка/
Мнения: 988
Регистриран на: Дек 13, '09, 13:03

Re: За приятелството.Вярвате ли в приятелството между жени.

Мнение от maili »

Аз пък в момента имам нужда да вярвам,че имам приятели.Искааааммммм да имам приятели,може да бъдат и несериозни и аз ще бъда такава. :ieeee:
Аватар
paju4eto_Ligla
Баш кафе майстор
Мнения: 2168
Регистриран на: Ное 23, '09, 19:20
Местоположение: София

Re: За приятелството.Вярвате ли в приятелството между жени.

Мнение от paju4eto_Ligla »

Значи имаш. Човек винаги получава онова, което иска (макар то понякога да не е онова, от което има нужда). :tzvetentze:
Публикувай отговор

Обратно към “Разни и разнообразни теми”