Insanity

За да не седим само пред компютрите ;-)
Аватар
Aylin Mustafova
Kафенце
Мнения: 14
Регистриран на: Май 5, '13, 16:00

Insanity

Мнение от Aylin Mustafova »

Здравейте!
Някой от вас пробвал ли е тази 60 дневна програма "ЛУДОСТ"?
Ще се радвам да споделите опит,ако има такива сред вас ,които имат резултати..
Аз я започнах и днес приключих втората седмица и ми се струва много добра,но и много трудна,въпреки че се свиква с темпото :dovolen:
Говорих с много хора и изчетох много материали преди да започна и не открих нито едно отрицателно мнение,освен че не бива да се прави ако имате сериозни здравословни проблеми.
Упражненията се правят в домашни условия и по мое скромно мнение са много ефективни.
Очаквам да се включите с мнения и коментари :nod:
Поздрави! :tzvetentze:
Аватар
Noel
Наркоман
Мнения: 10630
Регистриран на: Яну 7, '14, 19:29
Местоположение: София кв. Борово
Получил благодарност: 1 път

Re: Insanity

Мнение от Noel »

Здравей,Айлин!Тук повечето тренираме АФН(аграрен фитнес за напреднали),а сезона ни започва началото на март и приключва декември.Сега е възстановителния период,в който лекуваме болежки,мазоли и пускаме маникюр.
Но ако споделиш с две думи за новото ти откритие,може някой от нас да се запали и между разсадите и десет часовия работен ден ,да отметне някоя серия :daaa:
Форумът е голям,спасение дебне отвсякъде.
Аватар
Aylin Mustafova
Kафенце
Мнения: 14
Регистриран на: Май 5, '13, 16:00

Re: Insanity

Мнение от Aylin Mustafova »

Ами впрочем откритието ми не е много ново,знам от доста време за този спорт,но за съжаление в България все още няма достатъчно инструктори или поне във Варна няма ,мисля че само в София.Аз съм тренирала дълго време във фитнес зали и никога съм нямала кой знае какви постижения.
Хубавото е че може да се тренира вкъщи и без инструктор.Програмата я има качена в сайтовете за филми и всеки може да си я изтегли.
Много е зарибяваща ,защото за две седмици имам такива резултати,каквито съм нямала никога...
Спортът се състои от много лесни упражнения,но само на пръв поглед :mrgreen:
Толкова е изморително,че накрая най-лесните упражнения ти се струват като нещо много непосилно за тялото.
Препоръчвам на всички сериозни и амбициозни хора да пробват и след това да споделят опита си,а ефектът е голям,защото видях на мои познати как се е отразило.Нещо подобно като на онези реклами ....преди....сега...
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Insanity

Мнение от calico »

Noel написа:Здравей,Айлин!Тук повечето тренираме АФН(аграрен фитнес за напреднали),а сезона ни започва началото на март и приключва декември.Сега е възстановителния период,в който лекуваме болежки,мазоли и пускаме маникюр.
Но ако споделиш с две думи за новото ти откритие,може някой от нас да се запали и между разсадите и десет часовия работен ден ,да отметне някоя серия :daaa:
Ноел, я се съвземи девойко! :angelche:

имаш някакви два месеца за почивка, и ще вземеш да правиш нещо друго освен да почиваш?
а после? а стоте лавандули? а камъните? а шипките?
пък ти имаш и охранителна дейност... че и на работа ходиш...

това дето го препоръчва другата девойка е за айляк хора- фитнес и тем подобни щуротии. Ми тва е за уседнали хора, не за нас.
Тренирала съм, някога, професионално, понякога и до 8 часа на ден. Знам какво е натоварването, повярвай ми, агро-фитнеса е по-натоварващ и по-ефективен. И предпазва от остеопороза, а финтеса в зали- не

айде, почивай, че малко остана, ей на днес можеше да се чисти из градината, ама и аз още съм на фаза почивка и торти :mrgreen:
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Аватар
Noel
Наркоман
Мнения: 10630
Регистриран на: Яну 7, '14, 19:29
Местоположение: София кв. Борово
Получил благодарност: 1 път

Re: Insanity

Мнение от Noel »

Леле,Калико,на айляк съм го ударила.....и на торти :lol: та влизането във форма ще е трудно :ufff:
Активен спортист и аз бях,ама след четири операции съвсем го ударих през просото :hihihi:
Но.....пролет иде,пак ще влезем във форма :ieeee:
Форумът е голям,спасение дебне отвсякъде.
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Insanity

Мнение от calico »

тихо, че тъкмо пека онова Гарашче във фурната и така ухае.... :mrgreen:

ама мисля от 19.02. да направя житения режим по Дънов, та сега се тъпча с торти с чиста съвест. Освен това откакто отказах цигарите отслабнах със 7-8 кг :ieeee: , а очаквах да кача, тъй че имам още аванс. А после ще дойде голямото пролетно чистете и мускулната треска, и едни ми ти радости, че и от тях много се слабее :angelche:
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Аватар
Noel
Наркоман
Мнения: 10630
Регистриран на: Яну 7, '14, 19:29
Местоположение: София кв. Борово
Получил благодарност: 1 път

Re: Insanity

Мнение от Noel »

calico написа:тихо, че тъкмо пека онова Гарашче във фурната и така ухае.... :mrgreen:

ама мисля от 19.02. да направя житения режим по Дънов, та сега се тъпча с торти с чиста съвест. Освен това откакто отказах цигарите отслабнах със 7-8 кг :ieeee: , а очаквах да кача, тъй че имам още аванс. А после ще дойде голямото пролетно чистете и мускулната треска, и едни ми ти радости, че и от тях много се слабее :angelche:
Дай го тоя житен режим,да го почвам :tzeluvka: Четох някъде ,че и енергия давал :angel2:
Форумът е голям,спасение дебне отвсякъде.
Аватар
Titi
Чист кофеин
Мнения: 7181
Регистриран на: Ное 25, '09, 10:51
Местоположение: София

Re: Insanity

Мнение от Titi »

Я двете спамерки бързо да се изнесете от спортната тема, ама ХА :twisted: Агрофитнеса си е агрофитнес, никой не го отрича, ама помислете колко хора нямат градини, например. Пък и честно казано, не съм видяла добре оформена жена, която дължи здравото си тяло само и единствено на агрофитнес.
Приключенията на Тити дългото чорапче http://titidulgotochorapche.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
Noel
Наркоман
Мнения: 10630
Регистриран на: Яну 7, '14, 19:29
Местоположение: София кв. Борово
Получил благодарност: 1 път

Re: Insanity

Мнение от Noel »

Titi написа:Я двете спамерки бързо да се изнесете от спортната тема, ама ХА :twisted: Агрофитнеса си е агрофитнес, никой не го отрича, ама помислете колко хора нямат градини, например. Пък и честно казано, не съм видяла добре оформена жена, която дължи здравото си тяло само и единствено на агрофитнес.
:ufff: Права си ,Тити,изчезваме :tzvetentze:
Форумът е голям,спасение дебне отвсякъде.
Аватар
Titi
Чист кофеин
Мнения: 7181
Регистриран на: Ное 25, '09, 10:51
Местоположение: София

Re: Insanity

Мнение от Titi »

:tzeluvka:
Приключенията на Тити дългото чорапче http://titidulgotochorapche.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Публикувай отговор

Обратно към “Спорт, адреналин или просто разходка”