Агрофитнес или какво правим на село

За да не седим само пред компютрите ;-)
Публикувай отговор
Аватар
evita
Кафе машина
Мнения: 3312
Регистриран на: Ное 23, '09, 19:20

Re: Агрофитнес или какво правим на село

Мнение от evita »

Оооооо аз копах,сях грах и лук,разсадих салатки в парника,поизчистих двора.
А днес конкретно, изкарах амарилисите,пръсках хибита,изкарах цимбитата в парника,все такива работи :nod:
Аватар
nel4o
Баш кафе майстор
Мнения: 2554
Регистриран на: Ное 23, '09, 21:38

Re: Агрофитнес или какво правим на село

Мнение от nel4o »

Ох, завиждам ти. В последно време не успявям да сколасам и да си обгрижа китките :hmmmmmm:
кирилица не е на съседа Киро жена му...

http://raphaelholisticjewelry.com/
Аватар
verji
Кафе машина
Мнения: 3343
Регистриран на: Дек 2, '09, 14:40
Местоположение: Плевен

Re: Агрофитнес или какво правим на село

Мнение от verji »

Да се оплача...градско чедо съм ,мотика незнам какво е или пък права лопата....46 г не съм се срещала с тях...Но неблагоразумието ми бе да поискам дядо ми да ме научи как се режа асма или главина... в зависимост от сорта ..та 2ог. си режа "лозе" то и единственото нещо дето имам е едно лозе... :dovolen: /не броя котарака и капризите- мама така им вика на орхидеите/.Всяка година си спетваме малко съзтезание с мъжО, кой е по по най... вземам купата безапелационно..Само че тази година ще трябва да садя градина...това е доста стряскащо...домати,краставици ,тиквички,син домат/патладжан/,воден лук,лук,чесън,боб,фъсъци,картофи...ох имаше и още .. :hmmm: грах.. :hmmm: чушки..ммм повече не мога да си спомня.... то докато се насадят 4 дка ще ми се.....майката.чесно не ми се правят тези неща..ама нема кой.Ужасена съм! :snif:
lila
Чист кофеин
Мнения: 8112
Регистриран на: Ное 24, '09, 16:28
Получил благодарност: 1 път

Re: Агрофитнес или какво правим на село

Мнение от lila »

:hmmm: дефакто копането ми е ясно, ама депракто :lol:
Аватар
nel4o
Баш кафе майстор
Мнения: 2554
Регистриран на: Ное 23, '09, 21:38

Re: Агрофитнес или какво правим на село

Мнение от nel4o »

Хич не ти и трябва :lol:
кирилица не е на съседа Киро жена му...

http://raphaelholisticjewelry.com/
Аватар
verji
Кафе машина
Мнения: 3343
Регистриран на: Дек 2, '09, 14:40
Местоположение: Плевен

Re: Агрофитнес или какво правим на село

Мнение от verji »

Уф... то свекърата много неможе вече,доста е възрастна..Преди две години ме накараха да прекопая сладката царевица- бе само няколко корена ,ама аз оставих балура и само 3 коренчета от царевица голямо излагане бе
Не ги разпознавам бе.... :P
Аватар
svetla06
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1586
Регистриран на: Ное 29, '09, 19:41
Местоположение: Русе

Re: Агрофитнес или какво правим на село

Мнение от svetla06 »

verji написа:Да се оплача...градско чедо съм ,мотика незнам какво е или пък права лопата....46 г не съм се срещала с тях...Но неблагоразумието ми бе да поискам дядо ми да ме научи как се режа асма или главина... в зависимост от сорта ..та 2ог. си режа "лозе" то и единственото нещо дето имам е едно лозе... :dovolen: /не броя котарака и капризите- мама така им вика на орхидеите/.Всяка година си спетваме малко съзтезание с мъжО, кой е по по най... вземам купата безапелационно..Само че тази година ще трябва да садя градина...това е доста стряскащо...домати,краставици ,тиквички,син домат/патладжан/,воден лук,лук,чесън,боб,фъсъци,картофи...ох имаше и още .. :hmmm: грах.. :hmmm: чушки..ммм повече не мога да си спомня.... то докато се насадят 4 дка ще ми се.....майката.чесно не ми се правят тези неща..ама нема кой.Ужасена съм! :snif:
Засади семена от тикви. Ще пораснат тикви. Големи. А където има тикви, няма трева. И се слагат рядко, т.е. от 4-те дка ще останат по-малко! ;)
Аватар
verji
Кафе машина
Мнения: 3343
Регистриран на: Дек 2, '09, 14:40
Местоположение: Плевен

Re: Агрофитнес или какво правим на село

Мнение от verji »

аз мисля да направя басейн и да посадя 3 ореха...нали е на пътя за ферибота ... ;)
libra
Наркоман
Мнения: 11635
Регистриран на: Дек 13, '09, 08:51
Дал благодарност: 73 пъти
Получил благодарност: 53 пъти

Re: Агрофитнес или какво правим на село

Мнение от libra »

Вержи,ако веднъж се дадеш и ги засадиш тия 4 декара-лошо ти се пише понататък!
Аватар
verji
Кафе машина
Мнения: 3343
Регистриран на: Дек 2, '09, 14:40
Местоположение: Плевен

Re: Агрофитнес или какво правим на село

Мнение от verji »

то аз си знам..ама нема кой друг да го нааправи - кофти че съм си взела мъж без брат или сестра..то и аз една...
Публикувай отговор

Обратно към “Спорт, адреналин или просто разходка”