Здравейте !

То че се знаем, знаем се, ама все пак :)...
katia
Баш кафе майстор
Мнения: 2828
Регистриран на: Сеп 23, '13, 11:24
Местоположение: Стара Загора

Re: Здравейте !

Мнение от katia »

Ако и другото лято не се получи при теб с лупината...ще събера семена, не си правя труда щото сама се засява...е разбира се ако майка не я изкопае...
Аватар
lenuza73
Кафе машина
Мнения: 3700
Регистриран на: Окт 3, '10, 18:27
Дал благодарност: 14 пъти
Получил благодарност: 18 пъти

Re: Здравейте !

Мнение от lenuza73 »

katia написа:Ако и другото лято не се получи при теб с лупината...ще събера семена, не си правя труда щото сама се засява...е разбира се ако майка не я изкопае...


Съкън :oops: дръж мама далеч от градината :liubov2: :liubov2:
Аватар
Димана
Кафе машина
Мнения: 3082
Регистриран на: Яну 29, '11, 16:59

Re: Здравейте !

Мнение от Димана »

Добре дошла! Щом си тук, значи си болна от нашата болест, ама в начален стадий! :tzvetoman: :D :D :D
katia
Баш кафе майстор
Мнения: 2828
Регистриран на: Сеп 23, '13, 11:24
Местоположение: Стара Загора

Re: Здравейте !

Мнение от katia »

:D :D Според приятелки и съседки стадия ми е напреднал...обаче като чета форума и аз самата се определям в начален стадии :liubov2: трудно ще ви стигна. А мама трудна работа да я държа далеч от градината какво ли не съм сяла в този двор е просто тайнствено изчезва :ufff:
Мириам
Кана кафе
Мнения: 527
Регистриран на: Окт 1, '13, 15:46

Re: Здравейте !

Мнение от Мириам »

Здравейте!Представих се в другата тема,но тук малко по така!Казвам се Мирена и съм от София!Винаги съм харесвала цветята и в нас е имало откакто се помня,но допреди няколко години просто им се радвах-за тях се грижеше мама.Може би откакто си купихме виличката интересът ми към декоративните цветя значително нарастна-и затова домашната ни колекция се увеличи.Е,тук е момента да поясня,че това лято се сбогувах с някои от тях-бях ги оставили на грижите на баща ми и резултатът беше ...не ми се говори-загубих ценни видове.Но пък сега поне имам място да запълня терасата с нови видове.Понеже става дълго и сигурно вече ви е досадило,искам само да спомена,че много обичам да се занимавам с луковици и в момента там ми отиват парите,макар и да имам частични успехи,гледайки ги :ieeee: у дома,в саксии.Е,това е засега,тепърва ще научавам повече за вас и вие за мен!Поздрави!
troll

Re: Здравейте !

Мнение от troll »

Те майките са така - неуправляеми! И всичко е за твое добро!
:D
Чемшира е супер! И розата е приказна. Точно по моя вкус.
С растенията е сложно да се каже, кой е начинаещ и кой - гуру.
Сегаааа.

Тук има много професионалисти, но божура, дето расте зад кенефа си е твой и уникален и за него важат твойте правила.
Аз имам един гербер, който не понася слънце! Това е африканско растение!
Нормално изкарава три цвята, но като го турих на дебела сянка, дето изобщо няма пряко слънце, изкара пет.
Така че тук всички сме специялисти!
Е ....
някои по-големи. :mrgreen:
katia
Баш кафе майстор
Мнения: 2828
Регистриран на: Сеп 23, '13, 11:24
Местоположение: Стара Загора

Re: Здравейте !

Мнение от katia »

Тук има много професионалисти, но божура, дето расте зад кенефа си е твой и уникален и за него важат твойте правила. :daaa: Така е! БОЖУРА си е мой и за него важат моите правила! :D Професионалисти дебнат зад всеки ъгъл винаги готови да те научат, да ти покажат, да те посъветват как да се грижиш най-добре за божура и то все за твое добро... :angelche:
Познай себе си! е казал един велик човек и всичко ще си дойде на мястото. Аз открих за себе си, че ми доставя огромно удоволствие да се грижа за цветята, без да имам амбицията да се превърщам в професионалист.Нали това е целта-да намираш удоволствието в това което правиш...
Един съвет, ще послушам, друг-не, друг мой любим автор казва, че за да спасиш давещия се не е достатъчно да му подадеш ръка и той трябва да подаде своята.Аз се уча най-добре по метода проба-грешка. Хубавото на форума е че когато подадеш ръка този, който в момента е най-близо подава своята. :ieeee:
Мириам
Кана кафе
Мнения: 527
Регистриран на: Окт 1, '13, 15:46

Re: Здравейте !

Мнение от Мириам »

Кате,здравей и от мен-аз май съм по-отскоро от теб тук,но някакси сърце не ми дава да не те поздравя.Много красиво оформен храст!И другите цветя са супер.И аз така на вилата-садя нещо,после съхне,е мама не е виновна затова,виновни сме всички,защото все няма време да прескочим да полеем,в резултат на което мин.година почти всички 160 пролетни луковици в синьо отидоха.Спасих само ирисите .Та не си единствена,тези провали ги има-поне в моя живот,де-поздрави! :ieeee:
katia
Баш кафе майстор
Мнения: 2828
Регистриран на: Сеп 23, '13, 11:24
Местоположение: Стара Загора

Re: Здравейте !

Мнение от katia »

Реших да кача няколко мои снимки тук. Провокира ме една много актуална тема в момента :nod: . Изображение аз с най-готиното коте на света, което изчезна...някъде :snif:
Изображение аз първи и последен опит да яздя
Изображение сарванга сана, най-ценната асана в йога...занимавам се с йога
Изображение следобедна закуска на гости при татко в моето родно село обл. Враца
Изображение обичам гората и нещо непреодолимо ме кара все още да се катеря по дърветата
Изображение обичам и планината -седемте рилски езера
Изображение не обичам бира, но понякога правя компания на приятелка

Та не са само стрептокарпусите. :nod:
bell

Re: Здравейте !

Мнение от bell »

омммм..... мантрата нашепва- биричка, картофки, биричка, картофки...
много си щура, Кате :ieeee: :gush: благодаря за снимките пълни с толкова много настроение
Публикувай отговор

Обратно към “Представете се”