две еднакви теми

Тук пишете всичко, което виждате като проблем или бихте искали да се смени. Отваряйте нова тема за всеки проблем - след като го оправя, ще трия съответната тема.
sani001
Kъсо кафе
Мнения: 99
Регистриран на: Авг 18, '13, 12:23
Местоположение: Берковица

две еднакви теми

Мнение от sani001 »

Побликувах нова тема в Градини и диайн. Незнайно защо или нещо съм объркала се получи дублиране на темата :ufff: . Моля да премахнете едната или да ми кажета ако мога аз да го направя
Аватар
johnstalker
Наркоман
Мнения: 11814
Регистриран на: Дек 19, '09, 23:08
Местоположение: Троян, България, Европа, Земя
Дал благодарност: 148 пъти
Получил благодарност: 189 пъти
Обратна връзка:

Re: две еднакви теми

Мнение от johnstalker »

Имало е проблем при достъпа до форума за неопределено време. Причината е в хостингЪт. :daaa:

Ако забележете подобни ограничения при влизане във "ХобиКафето", моля да ме сезирате по каквито и да намерите начини. :daaa:
denitsavm

Re: две еднакви теми

Мнение от denitsavm »

Е открихме те.. всичко е наред вече :dovolen:
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31690
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1033 пъти
Получил благодарност: 2438 пъти

Re: две еднакви теми

Мнение от Мария Николова »

Това с липсата на достъп до Хобикафе, вече отмина. ;) После виках доХтУр да види защо нито един сайт не се зарежда - само скайп. СамО се оправи, но трябваше да дам 10 лв. за загубеното време. ;) Сега имам косвена техническа пречка. Като заспи компа, мониторът не се събужда, след като събудя компа. С нулевата си грамотност измислих - изключвам от ел. мрежа, включвам, мониторът се събужда също и чакам да свърши рестарта. В устройство :sblush: :sblush: :sblush: зад компа ли е причината? Или да приготвя 10 лв.? :eeeh:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
pepelqshka71
Чист кофеин
Мнения: 7671
Регистриран на: Мар 31, '13, 11:42
Местоположение: Козлодуй
Дал благодарност: 2248 пъти
Получил благодарност: 1247 пъти

Re: две еднакви теми

Мнение от pepelqshka71 »

Не, че мойта грамотност е по-голяма от твоята, но си приготви 10лв :angelche: /за всеки случай/
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите..."
,,познанието минава през етапите - чела съм , учила съм го , практикувала съм го , правила съм го 15 години, не ми харесва"
Аватар
milena02
Чист кофеин
Мнения: 5417
Регистриран на: Юни 13, '12, 16:35
Местоположение: София
Получил благодарност: 1 път

Re: две еднакви теми

Мнение от milena02 »

s_t_m написа:Това с липсата на достъп до Хобикафе, вече отмина. ;) После виках доХтУр да види защо нито един сайт не се зарежда - само скайп. СамО се оправи, но трябваше да дам 10 лв. за загубеното време. ;) Сега имам косвена техническа пречка. Като заспи компа, мониторът не се събужда, след като събудя компа. С нулевата си грамотност измислих - изключвам от ел. мрежа, включвам, мониторът се събужда също и чакам да свърши рестарта. В устройство :sblush: :sblush: :sblush: зад компа ли е причината? Или да приготвя 10 лв.? :eeeh:
Миме, Миме, знаеш ли как си реших радикално този проблем? Га бех мома, с моята не нулева, а отрицателна техническа грамотност, вечно виках компютърджии в къщи за всякакви глупости, веднъж бях забравила да включа компютъра в контакта, та затова не работеше... И 10 лв. тук, 10 лв. там, а главно звъниш, идва човекът, посрещаш го и т.н. И все се молех: Прати ми, Боже, някое гадже компютърджия! А те всичките ми обожатели кой художник, кой писател, кой музикант, абе бохема отвсякъде и отнийде взорът надежда не види. Но Господ въртя-сука и ми прати... съпруг компютърджия. И от тогава - никакви грижи!
libra
Наркоман
Мнения: 11642
Регистриран на: Дек 13, '09, 08:51
Дал благодарност: 90 пъти
Получил благодарност: 62 пъти

Re: две еднакви теми

Мнение от libra »

Е,да ,де ,ама пак остават 99 проблема за разрешаване и ще вземем да станем едни разтурени жени :hmmm:
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31690
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1033 пъти
Получил благодарност: 2438 пъти

Re: две еднакви теми

Мнение от Мария Николова »

milena02 написа:
s_t_m написа:Това с липсата на достъп до Хобикафе, вече отмина. ;) После виках доХтУр да види защо нито един сайт не се зарежда - само скайп. СамО се оправи, но трябваше да дам 10 лв. за загубеното време. ;) Сега имам косвена техническа пречка. Като заспи компа, мониторът не се събужда, след като събудя компа. С нулевата си грамотност измислих - изключвам от ел. мрежа, включвам, мониторът се събужда също и чакам да свърши рестарта. В устройство :sblush: :sblush: :sblush: зад компа ли е причината? Или да приготвя 10 лв.? :eeeh:
Миме, Миме, знаеш ли как си реших радикално този проблем? Га бех мома, с моята не нулева, а отрицателна техническа грамотност, вечно виках компютърджии в къщи за всякакви глупости, веднъж бях забравила да включа компютъра в контакта, та затова не работеше... И 10 лв. тук, 10 лв. там, а главно звъниш, идва човекът, посрещаш го и т.н. И все се молех: Прати ми, Боже, някое гадже компютърджия! А те всичките ми обожатели кой художник, кой писател, кой музикант, абе бохема отвсякъде и отнийде взорът надежда не види. Но Господ въртя-сука и ми прати... съпруг компютърджия. И от тогава - никакви грижи!

Това е един-единствен път, когато ще ме чуете да кажа "Ах!!!! Да ти имам годините! :cry: ".
Девойко мила! Всяко гадже на моите години ще е изкопаемо, древно, колкото мен. И някога може да му е стигнал солука да премине от технологията на ламповото радио към транзисторното радио, че даже и до черно-белия телевизор. Но хай фи-технологиите на дърти години не можеш да започнеш да изучаваш и си остават китайско писмо. :nod: А аз ще продължа с копчето на разклонителя - включен/изключен. :lol: :lol: :lol:
Пък като каза как си забравила да включиш в контакта, ме подсети друго, но в същата схема. ;)
Една сутрин Жигулито не ще да запали, а закъснявам вече за работа. Примолих се на двама съседи, потикаха малко колата, запали и стигнах навреме да ме отметнат, че съм пристигнала и отворих капака. Извадих свещите, чистих-бърсах - пак не пали. На обедната почивка викам на помощ колеги-майсторяги. Отварят капака и...."Де ти са свещите? :o Как ще запали без свещи!!! :svekurva: " И им казвам: "Момчета, запомнете от сега нататък: бунак, по-бунак, най-бунак, Мария.
:lol: :lol: :lol:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Публикувай отговор

Обратно към “Технически проблеми и предложения”