Треви , ornamental grass- лицето на вятъра :)

Публикувай отговор
краси кубарелова
Баш кафе майстор
Мнения: 2667
Регистриран на: Мар 26, '12, 22:53
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

Re: Треви , ornamental grass- лицето на вятъра :)

Мнение от краси кубарелова »

Най обичам при Мария да има цвят, че тя, за разлика от мен прави снимки :stiskam: :ieeee:
Светът е пълен с непознати хора...
lila
Чист кофеин
Мнения: 8112
Регистриран на: Ное 24, '09, 16:28
Получил благодарност: 1 път

Re: Треви , ornamental grass- лицето на вятъра :)

Мнение от lila »

Ти нали си писателка Кубарелова? За какво пишеш в романите си? Ей такива случаи като този с dal и мълчанието на агнетата има ли в романите ти?
Къде ти е духовността като писател, като жена? Защо оправдаваш такова нещо и си затваряш очите и се сърдиш, че ти се разваля рахатлъка?
Имате ли съвест бе?
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31807
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1171 пъти
Получил благодарност: 2882 пъти

Re: Треви , ornamental grass- лицето на вятъра :)

Мнение от Мария Николова »

Благодаря ви, Дал :sbear: , Краси! :sbear: Малката "пампаска" не прави такава голяма грива като онази голямата, разсеяната :lol: от щерката. Все се завирам из вътрешността на голямата да видя няма ли да се покаже такова светличко връхче..., но уви. :x Сигурно мястото не й харесва и ще я местя в слънчеви градове на целодневен пек. :mrgreen:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
краси кубарелова
Баш кафе майстор
Мнения: 2667
Регистриран на: Мар 26, '12, 22:53
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

Re: Треви , ornamental grass- лицето на вятъра :)

Мнение от краси кубарелова »

lila написа:Ти нали си писателка Кубарелова? За какво пишеш в романите си? Ей такива случаи като този с dal и мълчанието на агнетата има ли в романите ти?
Къде ти е духовността като писател, като жена? Защо оправдаваш такова нещо и си затваряш очите и се сърдиш, че ти се разваля рахатлъка?
Имате ли съвест бе?
Напротив, Лила, не се сърдя, че ми се разваля рахатлъка. И стоя зад името, делата, думите, книгите, живота си! В този форум съм се регистрирала с името си, но на никого не съм навирала литературните си успехи!
Лила, от сърце ти казвам, ако имаш нужда от помощ, ще ти помогна! Сподели, толкова неща са минали през главата ми, че нищо не може да ме учуди! Какво става с теб, Лила? :tzvetentze:
Светът е пълен с непознати хора...
lila
Чист кофеин
Мнения: 8112
Регистриран на: Ное 24, '09, 16:28
Получил благодарност: 1 път

Re: Треви , ornamental grass- лицето на вятъра :)

Мнение от lila »

Защо мислиш, че на човек, който може да се застъпи за друг в случай на явна неправда му има нещо Краси?
краси кубарелова
Баш кафе майстор
Мнения: 2667
Регистриран на: Мар 26, '12, 22:53
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

Re: Треви , ornamental grass- лицето на вятъра :)

Мнение от краси кубарелова »

lila написа:Защо мислиш, че на човек, който може да се застъпи за друг в случай на явна неправда му има нещо Краси?
Заради начина по който го правиш, Лила :tzeluvka: Искаш ли да си поговорим? Става на ЛС или по телефона?

Виж колко истински и мъдро ти отговори Вяра :tzvetentze: , споделям мнението и, между другото.

В самото начало шеговито и на латински писах да има мир. Ти не разбра, отвори после тема, която остана празна- никой не писа в нея, ти пак не разбра, започна да питаш и разпитваш новодошли хора за мнението им. Защо смяташ, че тези хора трябва за "добре дошли" да стават съдници? Не те познавам, Лила, но те харесвам, защото правиш впечатление на "проклета" и интелигентна жена. Но в момента застъпничеството ти е на друго ниво.Не ме разочаровай, моля те!
Светът е пълен с непознати хора...
lila
Чист кофеин
Мнения: 8112
Регистриран на: Ное 24, '09, 16:28
Получил благодарност: 1 път

Re: Треви , ornamental grass- лицето на вятъра :)

Мнение от lila »

И какво му има начина? Питам всички хора, Краси, тук сте общество, а до тук ти ме психоанализира на няколко пъти, но отговор на въпроса ми - няма.
А въпроса ми е прост :

Някой поръчва нещо на стойност 120 лева, потвърждава два пъти поръчката си и не плаща. После ходи и ругае организатора на поръчката. Всички се правят на глухи.
Ти какво мислиш по въпроса ?

Става въпрос за dal, поръчала и Надин, организирала поръчката.
краси кубарелова
Баш кафе майстор
Мнения: 2667
Регистриран на: Мар 26, '12, 22:53
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

Re: Треви , ornamental grass- лицето на вятъра :)

Мнение от краси кубарелова »

[quote="lila"]И какво му има начина? Питам всички хора, Краси, тук сте общество :hmmm:

Да, тук СМЕ цивилизовано общество и не хвърляме никого на лъвовете :stiskam: И лаврови венци не раздаваме :lol:
Нали е ставало въпрос, че на варненските форумни срещи си говорим предимно на латински :angelche: :lol: :lol: :lol:

Si vivis Romae, Romano vivito more (Ако живееш в Рим, живей като римляните)

Roma locuta, causa finita (Рим каза, въпросът е приключен.)
Светът е пълен с непознати хора...
Аватар
mucunka
Кафе машина
Мнения: 3130
Регистриран на: Ное 29, '09, 18:57
Местоположение: София,Световрачене
Дал благодарност: 19 пъти
Получил благодарност: 33 пъти

Re: Треви , ornamental grass- лицето на вятъра :)

Мнение от mucunka »

Моите треви.Малка издънка от тази си взех преди две години от градинката пред хотела в Равда. Бяха захвърлени след оборката на градинаря.
Изображение
Тази си е обикновената, преди месец орязах до дъно заради каменната облицовка на терасите. Много я харесвам, защото расте много бързо.
Изображение
Тази е някаква зебрина, взех я от продавалника.
Изображение
Тази е от "Зелената пролет"
Изображение
А следващите две са ми от Миша, плюс заешката опашка, която скоро засъхна :hmmm:
Изображение
Изображение
Всички са на як пек.
АКО ИСКАШ ДА СЕ ПОЧУВСТВАШ БОГАТ,ПРОСТО ПРЕБРОЙ ВСИЧКИТЕ СВОИ НЕЩА,КОИТО НЕ СИ КУПИЛ С ПАРИ.
http://mucun72.snimka.bg/daily/dostignata-mechta.752721
моите цветя
моите гоблени
Аватар
ljuboznatelna
Чист кофеин
Мнения: 7402
Регистриран на: Яну 26, '10, 12:13
Местоположение: Пловдив 7а зона
Дал благодарност: 850 пъти
Получил благодарност: 1642 пъти

Re: Треви , ornamental grass- лицето на вятъра :)

Мнение от ljuboznatelna »

Заешката опашка вече узря. Тя е едногодишна. Или две годишна, не знам - някои поникват есента и успяват да презимуват, а на следващата година цъфтят.
Публикувай отговор

Обратно към “Градински цветя и растения”