dal

То че се знаем, знаем се, ама все пак :)...
Публикувай отговор
lila
Чист кофеин
Мнения: 8112
Регистриран на: Ное 24, '09, 16:28
Получил благодарност: 1 път

Re: dal

Мнение от lila »

Как не ти беше неудобно dal, защо го направи?
Голяма излагация.
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31836
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1189 пъти
Получил благодарност: 2951 пъти

Re: dal

Мнение от Мария Николова »

от nadin » Вто Авг 13, 2013 10:19 am

всички рози са уговорени вече.
Две са платени от лила и от лютамила.
Една остава за калико и една за димана. Те ще се платят с наложен платеж при доставката, ако калико и димана не решат друго.
От 120 лева съм получила 60 останалите ще си ги получа при доставката наесен.
Ето това трябваше още на 9 август да го научим. И всичко щеше да бъде недвусмислено преди цели 4 дена.
Ааааа! Щях да забравя. Някой да е бил двете, докато платят? Доброволно са платили, така ли? И наистина ще си получат две от розите?


Значи съвестта на форума лъже цели 4 дена и "ония 120 лева" са само 60 лв.?????????? :lol: :lol: :lol: :lol:
Ами аз отивам да ти приведа веднага 60 лв. че тая адвокатстваща ти дрислива крава, лъжливата съвест на форума, осмърдя урталъка, та чак и на теб вече ти идва много.
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
dal

Re: dal

Мнение от dal »

Ще пиша само тук , за да не се зацапва пространството повече и кой прочел-прочел.
Цялата тази неистова истерия заляла поголовно наред всичко няма нищо общо с това , което твърди че преследва , нито с истината , нито справедливостта , нито съвестта , нито нищо от ценностите към които ви призовават.

Поръчката на Надин отдавна нито е проблемна , нито се дължат пари по нея - аз на надин нищо не дължа , тя е предупредена навреме че не желая рози на десеторни цени , отказала или не розите - тя си е направила сметката , ако ги е оставила и сега ви ги продава- това си е нейно решение.
Надин и Лила имат огромно желание да ми вменят вина защо не платя за стока по 15 евра , след като вие всички си я купувате за по 2.5 евра.
Извинявам се , но тук олигофрени няма.Или ако има са единици и ползват копи-пейст.
И всичко е приключило с въпросната поръчка . И проблеми няма в никоя поръчка .И никога не е имало.
И дори поръчките в които сега отваряте да търсите таблица , дал си е предплатила сметките , щото ще отсъства.
Участвам четири години в стотици поръчки тук , десетки хиляди лева са плащани навреме и на място и за човек с име и достойнство мисля че ми е малко късно да започвам да се уча да завличам хората. С почти всички се познаваме , били сте в къщи ,виждали сме се по срещи , извинявайте , но мошениците не ви канят на гости , нито се пръкват ей така от нищото , нито падат от лампата както сте насядали. Да не говорим да покъртителната помия , която поляха наоколо ми последните два дена .
Тия и двете , и тихата Шмуг и Вресливата Ли ми имат телефона , ама нито една дрисла не се реши да вдигне и да разговаря. Едната се покри , щото знае каква е истината и патърдията стана неистова . А другата щото е кукумицин тука се подмята 48 часа и направи бръм поголовието.
После елате пак ми кажете че свестното преборва несвестното - ама друг път! Утре наред ще е някоя от вас , без значение коя.
Поради медицинските елементи . Поради жегата , сушата , депресията , кишата , гришата.

Историята с лекясване на първа и втора страница у форума има съвсем други цели.
1.Винаги е приятно да разрушиш чуждия форум - Лилка си носи в подписа нейния си форум , моля посещавайте и там - това е въпрос на пари , кликвания и реклами , за незапознатите.На нея това не и е сефте , нито като подход , нито като място.
2.Винаги е приятно за интриганта да отровиш едно сравнително ласкаво и красиво , подредено и самомодериращо се място. Ние нямаме модератори да размахват сопите , като сгрешим се поправяме, извиняваме и продължаваме напред. Сами сме си коректив , т.е.
3.Винаги е добре от Лилината гледна точка да покажеш на Равик , че изборът и на админ е грешен и не се справя , а на админа -че можеш да го направиш бръм . И да осереш мерията така че той да не може да укроти кокошарника два три дена.
4. Винаги от нейна гледна точка е добре да намериш някой с позиции и авторитет , и да опиташ да го вдигнеш във въздуха. Визирам себе си .
Който ме познава знае достатъчно , но който не - що да не и вярва? Срещу това не можеш да се пребориш , пък ми и беше интересно как ме критикуват хора с пет мнения тук - винаги можеш да научиш нещо ново за себе си...
- Само че аз ще ти напиша открито тук какво мисля , а Лилка ще ти направи фалшив профил във фейсбук и ще те изцака оттам , в гръб.
Въобще като се разрушат авторитети и като се разкарат по- сърцатите бойци /нескромно се причислявам към категорията , щото се познавам , пък и надали някой ще го оспори / ,та като разкараш тия дето харчат енергия и за другите освен за себе си , мястото и общността отслабват. Това устройва нашата ферментирала героиня като последици , защото е заинтересована от разпада и деструктивното тук. Включително финансово.
А тия дето и пристават на акъла са едни напечени овци , дето по далече от носа си не виждат и дето не могат да хвърлят хляб на вързано куче , камо ли да оправдаят гласуваното им доверие тук от собственик и т.н.
Ако имаха мозък нямаше да ми тичат с темата за некоректните тон да дават .
Щото , Денице , колкото пари тук съм наринала , ти толкоз пъти носа не си си обърсала. Време е да спреш с патеенето .
Може да съм устата , може да съм проклета , но за тука ми е мило и обичам мястото , и хората сбрани в него.
И с всичко съм го доказвала - с думи и дела.
Та ти няма как да ми кажеш , че съм некоректна. Щото някой е бавномислещ , с поръчките. И мълчешката си тупа топката.
Щото вие ми търсите пари , умножени по 10 пъти , пък аз неща да ви ги дам , разбираш ли, ясно ли е?
И когато аз направих поръчка , наместо да ви събера по 70 стотинки разпределение на корен роза , аз ги натоварих в моята кола и ви ги докарах в неделя на всичките софиянци на срещата в Дондуков , да си ги вземете - без еконти и разпределения. Е за тва ти не можеш на мен копче да ми кажеш!

И да , няма проблем и да си мълча , и да си обера крушите принципно . Въпрос на това кой как се чувства. Като го реша , ще го направя.
И като говорите в множествено число че ви омръзнало от скандали , дано да не пропуснете да отбележите , че днес /вчера / онзи ден тук бяха предимно копи пейст монолози с елемент на крясъци , от един човек. Дет се вика , оставен да щръклее.

Благодаря за вниманието.
Аватар
milena02
Чист кофеин
Мнения: 5417
Регистриран на: Юни 13, '12, 16:35
Местоположение: София
Получил благодарност: 1 път

Re: dal

Мнение от milena02 »

Бедата при вас, "сърцатите бойци", Дал, е, че имате сърца, върху които се трупат и горчилки, и обиди, и разочарования, нищо че се правите на бабаити. Аз днес от нямане какво да правя следих почти цял ден истерията тук и ти броих приятелите. Ами трябва да почерпиш, да ти кажа!
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: dal

Мнение от calico »

никъде няма да ходиш! :svekurva: Не давам! Тука ще седиш, щото тъй требе.

иди на море, на планина или каквото там и като се върнеш чакам есенните фотосесии на розите.

Заровете тая история вече. семейни въпроси, това е, има ги. и хич не е важно кой крив и кой прав в една криза, а как се излиза от нея
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Аватар
bouquet
Чист кофеин
Мнения: 7054
Регистриран на: Дек 9, '09, 22:02
Получил благодарност: 1 път

Re: dal

Мнение от bouquet »

Дал, благодаря ти, че обясни някои неща, защото ми се губеха моменти от предисторията.
На ...четящо куче нож не се вади, затова няма да коментирам
Търся добри хора
vili_assenova
Дълго кафе
Мнения: 142
Регистриран на: Юли 10, '13, 08:16
Местоположение: София

Re: dal

Мнение от vili_assenova »

от скромното ми като време присъствие във форума успявам да се ориентирам- каквото прочетох от dal-/ предимно за рози от резници съм чела/- всичко си е точно така, както тя го казва, хем нелишено и от чувство за хумор, хем полезни и верни неща, базирани на опит...а колкото до тетка лила- ветър и мъгла :lol: - е и в една секция от форума твъри горката, че Христос се бил родил четиристотин и незнам си коя година преди новата ера, па и обижда на всичкото отгоре, ..милата.. :lol:
dal

Re: dal

Мнение от dal »

моля , нека темата си потъне към архива , където е постоянното и местоположение.
няма смисъл от коментари и разбори.
човек някой път мисли едно , а то се търкулне и стане хептен криво и друго - случки всякакви
използвах да обясня след калната баня , даже не държа всички да четат , защото повечето знаят кое какво и как е , мерси

форумът е място за съмишленици , съвети , приятно изкарване и хубави емоции -
предлагам да си го ползваме със здраве и по предназначение :tzvetentze:
Lizi
Чист кофеин
Мнения: 6610
Регистриран на: Ное 29, '09, 17:02
Получил благодарност: 51 пъти

Re: dal

Мнение от Lizi »

Дал, самия факт ,че Лила се обърна по име само към нови съфорумци ,които не те познават добре, е достатъчен . Защо не се обърна към мен например?
Интересното е че тя заля всички теми с пумията си и не намери никъде отзвук. Толкова е жалка .
Аватар
bouquet
Чист кофеин
Мнения: 7054
Регистриран на: Дек 9, '09, 22:02
Получил благодарност: 1 път

Re: dal

Мнение от bouquet »

Ама почти всички са идвали у вас или ги познаваш лично, а аз?!
...................
Забрави за историите тук и си наслаждавай на почивката си, че що манджи сготви да си я заслужиш :hihihi:
Търся добри хора
Публикувай отговор

Обратно към “Представете се”